Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

To po co pojadę na tor - żeby z buta po nim łazić? :mrgreen:

 

zawsze do bagażnika możesz włożyć hulajnogę albo rower :mrgreen:

 

 

W bagażniku nie wożę takiego badziewia - jest tylko dojazdówka, trójkąt, apteczka, lewarek i....zaślepki na halogenki :mrgreen:.

Poza tym rower to musiałby być niezły sładak :mrgreen: , bo foteli w Imprezie nie składam - to nie dyszel do wożenia towarów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, masz przelot+backbox? jaka średnica rur? jaki backbox? bo mój po takim zabiegu dziękowo zrobił się taki jakiś "metaliczny" stracił basowy bulgot.

 

2,5'' plus chyba Supersprint ale końcówka wydechu OMP więc cholerka go tam wie.

 

Ja nie mam metalicznego dźwięku tylko głośniejszy, pełniejszy z pazurem niż ze środkowym. Bałem się co będzie, więc chciałem od Burzuma pożyczyć centerpipe na próbę ale tan mnie jakoś przekonał i poszedłem na całość.

 

Wcześniej miałem "rypa" TypeR na przelocie plus H&S i u mnie dźwięk jest cichszy ale głębszy. Piękne są nowe ale delikatne odgłosy po odpuszczeniu gazu. Będziesz jutro to posłuchasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówię moje ale żona mówi, że jej :oops:

 

jmiciuk Ty Jesteś pewnie najmłodszy Ammigo :wink:

 

Gdzie Wy się tak meldujecie jutro ?? Do tych Gądek wszyscy uderzacie ? Wiadomo coś ile ludzi tam będzie i co się planuje ? W sensie II poziom tylko czy amatorszczyzna jakaś też ?

 

wwolny, To srebrne na fotce to Twoje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwolny, no nie da się ukryć że to ja ale masz tak samo wszystkomówiący nick :lol::lol:

A srebrnej nie widzialem w Swaju dlatego pytam, kojarzę tylko jakieś niebieskie :)

 

Niebieskie w Swaju to moje rządzi :twisted::twisted::twisted:

 

-- 10 wrz 2010, o 21:57 --

 

to gdzie w końcu najpierw u Kocara czy na tor, bo nie powiem do Kocara to ja mam spory kawałek a nie chciał bym jechać na darmo...

 

Tej, od Kocara na tor to już rzut felgą.

Najpierw celebra pod saloonem, apotem tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teściową w Gruszczynie i myjnię koło Shella, więc też się w Swaju panoszę :mrgreen:

 

 

Dobra, dobra - ale Twój wypasiony GTek koło niebieskiego tylko kiedyś stał :mrgreen: .

Tobie nie muszę tłumaczyć, ale w razie wątpliwości, niebieski to taki jak po lewej na obrazku. Twój to niebieski-szfajcarski :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie w Swaju to moje rządzi

 

Dzisiaj jakieś takie widziałem pod Chatą Polską. Ale jeszcze jedno niebieskie (z roozofą śfinką o ile się nie mylę )czasem parkuje w poblizu os. Mielzynskiego (ale to chyba gościnnie bo tylko ze 3 razy widziałem tam). Któreś to Twoje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...