Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

eMTe, jeździłem nieoficjalnie :roll: Teraz chcę prawko zrobić. Ale motocyklistów szanuję i pomagam na drodze, np ustępując miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, jeździłem nieoficjalnie :roll: Teraz chcę prawko zrobić. Ale motocyklistów szanuję i pomagam na drodze, np ustępując miejsca :wink:

Bardzo fajnie, i rob prawko:)

Na motorze trzeba strasznie uwazac na innych ludzi, sam nie jestem jakims wariatem pedzi po miescie miedzy autami 150, jezdze z normalnymi predkosciami ale czesto sa sytuacje, ze ktos zajedzie droge, wymusi pierszenstwo , czesto jak jedziesz miedzy autami to znajdzie sie nawet pacjent, ktory Ci otworzy drzwi zebys nie przejechał... ogolnie wiekszosc ludzi nie szanuje motocyklistów ale jest tez troche osob, ktore zachowuja sie normalnie a wrecz pomagaja , szkoda tylko ze w wiekszosci to motocyklisci w samochodach;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, jeździłem nieoficjalnie :roll: Teraz chcę prawko zrobić. Ale motocyklistów szanuję i pomagam na drodze, np ustępując miejsca :wink:

Bardzo fajnie, i rob prawko:)

Na motorze trzeba strasznie uwazac na innych ludzi, sam nie jestem jakims wariatem pedzi po miescie miedzy autami 150, jezdze z normalnymi predkosciami ale czesto sa sytuacje, ze ktos zajedzie droge, wymusi pierszenstwo , czesto jak jedziesz miedzy autami to znajdzie sie nawet pacjent, ktory Ci otworzy drzwi zebys nie przejechał... ogolnie wiekszosc ludzi nie szanuje motocyklistów ale jest tez troche osob, ktore zachowuja sie normalnie a wrecz pomagaja , szkoda tylko ze w wiekszosci to motocyklisci w samochodach;/

 

ja dlatego zrezygnowałem z drogi, tymczasowo ... ale w tym roku kupuje z dziewczyna Horneta 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepiej stac na starcie, bo widzisz auto 2 razy, jak startuje i jak robi pętle, a ten nawrót nie bedzie taki jak na filmiku tylko bardziej pod kątem 70 stopni, ( pod prąd).

 

 

eMTe, jeździłem nieoficjalnie :roll: Teraz chcę prawko zrobić. Ale motocyklistów szanuję i pomagam na drodze, np ustępując miejsca :wink:

Bardzo fajnie, i rob prawko:)

Na motorze trzeba strasznie uwazac na innych ludzi, sam nie jestem jakims wariatem pedzi po miescie miedzy autami 150, jezdze z normalnymi predkosciami ale czesto sa sytuacje, ze ktos zajedzie droge, wymusi pierszenstwo , czesto jak jedziesz miedzy autami to znajdzie sie nawet pacjent, ktory Ci otworzy drzwi zebys nie przejechał... ogolnie wiekszosc ludzi nie szanuje motocyklistów ale jest tez troche osob, ktore zachowuja sie normalnie a wrecz pomagaja , szkoda tylko ze w wiekszosci to motocyklisci w samochodach;/

 

ja dlatego zrezygnowałem z drogi, tymczasowo ... ale w tym roku kupuje z dziewczyna Horneta 8)

 

Ja gustuje tylko w motocyklach BMW , Boxer the best:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najgorszym wypadku tak zrobie, ale wolałbym zeby to ktos zrobil ręcznie:)

 

A o której godzinie chciałbyś umyć auto? Może otworzę myjnie specjalnie dla Ciebie (niedaleko zjazdu z autostrady na Wieliczkę) w niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor, myjnia obok stadniny jest Twoja? Czesto widuje tam 7er i Wrxa , czasem u Tam myje auto bo mieszkam z 800m dalej, co do mycia w niedziele to mi to obojetne , najlepiej po 15 ale jak nie dasz rady to moze byc o innej, :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor, myjnia obok stadniny jest Twoja? Czesto widuje tam 7er i Wrxa , czasem u Tam myje auto bo mieszkam z 800m dalej, co do mycia w niedziele to mi to obojetne , najlepiej po 15 ale jak nie dasz rady to moze byc o innej, :)

 

Pozdro

 

Z kolegami próbujemy prowadzić tą myjnie prawie od pół roku także jak widujesz tam czarnego WRXa to mój ;) i to białe 7er które stoi tu od dłuższego czasu to właśnie moja 750 która niestety chwilowo odmówiła posłuszeństwa :P

 

Myślałem, że chcesz auto umyć przed tą zbiórką na BP (o ile w końcu jest) bo chciałem obejrzeć w Wieliczce kilka przejazdów i zmyć się przed 12 a potem czas bym miał dopiero ok 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze zmienili czesciowo trase memoriału bo jadac po starym OS-ie przy sądzie byłaby masakra- robili tam niedawno kanalizacje- co zreszta widac na filmiku własnie w 1.47 :) Bede kontrolował temat to moze sie pojawie- zalezy jak jutro pojdzie mi mini zabieg i mała rekonwalescencja :)

 

eMTe- czy To nie z Toba mijalem sie wczoraj w Trąbkach??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:20 brzmi optymalnie ;) standardowo mycie z zewnątrz z woskiem i wytarciem do sucha to 23 zł a dla kolegi z forum zawsze coś taniej będzie ;)

To sie jeszcze ugadamy dokladnie, mozesz podac numer na PW.

 

Wymieniacie tez opony? Z wywarzaniem? Bo bede mial 5 samochodów teraz do wymiany kół/opon z zimowych na letnie:P

 

 

A gdzie są Trąbki? Możliwe ale gdzie to jest hmmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotujemy się coś dzisiaj ? :)

 

 

.... może jakieś małoletnie drajverówki wyhaczymy na zderzak ... w końcu sobota ;D ....

 

cześć Pedo :mrgreen:

gdzie w Zako można się bezpiecznie poślizgać? będę od sb do czwartku. Ma padać śnieg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zapytac, czy ktos kto wybiera sie na memorial w sobote i/lub w niedziele bedzie dysponowal 2 wolnymi miejscami w samochodzie (dla mnie i dla mojej kobiety)? Akurat tak sie stalo ze samochod bedziemy mieli najwczesniej we wtorek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zapytac, czy ktos kto wybiera sie na memorial w sobote i/lub w niedziele bedzie dysponowal 2 wolnymi miejscami w samochodzie (dla mnie i dla mojej kobiety)? Akurat tak sie stalo ze samochod bedziemy mieli najwczesniej we wtorek :(

Skad chcecie jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zapytac, czy ktos kto wybiera sie na memorial w sobote i/lub w niedziele bedzie dysponowal 2 wolnymi miejscami w samochodzie (dla mnie i dla mojej kobiety)? Akurat tak sie stalo ze samochod bedziemy mieli najwczesniej we wtorek :(

Skad chcecie jechać?

 

My mieszkamy w scislym centrum, okolice Kino Kijow/Jubilat, ale jakby cos to mozemy podjechac w strone Wielickiej, np stacja Statoil przy Nowosadeckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy w scislym centrum, okolice Kino Kijow/Jubilat,

 

Jak chcecie to mogę Was jutro zabrać bo jadę z centrum i mam po drodze. Z tym że wyjeżdżam ok 8:50 rano bo startuję w tym kręciole i muszę być trochę wcześniej w Wieliczce.

 

W niedzielę też pojadę, chyba ok. 8:30-9:00 i raczej też mógłbym Was zabrać jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...