Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam też jadłem była super :o Towarzystwo troszkę nie dopisało spotkałem tylko Bouler-a :D Ale i tak spota zaliczam do udanych wrux zaliczył można powiedzieć pierwszy pełnosprawny przelot przez miasto i potem 0/5 nocy spisywał się super :D Strasznie mnie to podnieca :shock: :lol: No cóż czuję się jakbym wreszcie kupił wymarzone subaru chyba rozumiecie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, a co Ty taki burzuj?;) już kielbaska nie starcza? ;)

 

co powiecie na czwartek czyli jutro?;) a pózniej jakaś Mala sesja nocna?:)

 

 

 

btw. czy posiada ktoś sprawny wskaźnik AFR ? Mam pociągniętą sondę i chciałbym tylko sprawdzić czy działa i czy jest sens kupować ten zegar :) Jak ktoś ma na dosłownie 5min użyczyć na jakimś spotkaniu byłoby świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, a co Ty taki burzuj?;) już kielbaska nie starcza? ;)

Powiem wprost kielbaski sa jak na moje podniebienie bardzo kiepskie :idea: jadlem je czesto na kolacje w 2000-01r jak zaczalem sam mieszkac :mrgreen: i byly o wiele wiele lepsze :!:

Jakosc ich wypieczenie pogarsza sie wraz z iloscia kupujacych co jest logiczne i zrozumiale.

Teraz wole zupe chili na kazku za 7 zyla albo tatara za 22 zyla badz kebab za 10 8)

 

btw. czy posiada ktoś sprawny wskaźnik AFR ? Mam pociągniętą sondę i chciałbym tylko sprawdzić czy działa i czy jest sens kupować ten zegar :) Jak ktoś ma na dosłownie 5min użyczyć na jakimś spotkaniu byłoby świetnie :)

wskaznik AFR ma Daniell z TTC, a sonde wymontuj z auta bo jak jezdzi dlugo to po jakism czasie pada a dwa potrzebna jest tylko do strojenie a nie do stalego monitorowania wskazan podczas jazdy bo nic ci to nie da, jeszcze sie rozwalisz jak bedziesz sie gapic we wskaznik z ciagle zmieniajacymi sie wartosciami a nie na droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, a gdzie w Krakowie można zjeść tatara za 22zł :) ? Dobry jest na serio?

 

np: tu http://www.restauracja-dworek.eu/ bylo 22zl ostatnio chyba ze podrozal, super jest schabowy, rosół i inne i jest parking za DARMO

ps: nie mam tam udziałow nie reklamuje a jedynie polecam, jak bys sie wybieral daj znac, mieszkam 3 min autem od Dworku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...