Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

tyż bendem

 

Somsiad,

 

Macie wolne miejsce... i w związku z tym o której wylot z kosmodromu Torfowa? :mrgreen:

 

Artek,

 

Szlachetne to że sobie (i reszcie towarzystwa) robisz jaja :mrgreen: ale co jeszcze przydałoby się z aprowizacji? W sensie sam tyle jajków ugotujesz, czy na zasadzie szkolnej wigilii (hm... chyba nie ten czas :mrgreen: ) każdy przynosi po trochu...? Jeśli tak to cza bydzie zrobić listę społeczną sugestyjną co by się nie dublować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum, PRIMAR, Dziedzic_Pruski, jaja mogę zapewnić 8) Tylko dajcie znać do jutra, najpóźniej do 20 ile ma być :mrgreen: Coby dla nikogo nie brakło i były udone Świątka, hej!! :twisted::lol:

 

tak naprawdę to staram się odwrócić waszą uwagę od Świni, której nie mam czasu upiec... :mrgreen: :wink:

 

I spokój mi tutaj, żadnych awantur przed Świętami, bo rózgi też mogę przygotować :twisted::twisted::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czternastka, niestety, z powodu natłoku pracy, nie ma szans na Świnię.... :? W pracy melduję się o 8, wracam późno wieczorem i niestety, Świnia nie ma kiedy się zrobić... :| Obiecuję, że jak tylko pojawi się jakaś żona / narzeczona / dziewczyna, natychmiast zostanie przysposobiona do wyrobu Świń na spoty :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...