Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Zimno nas nie przestraszyło, dowód tutaj:

https://picasaweb.google.com/101600996182020135826/SpotSubaru17052012?authkey=Gv1sRgCLKV3Iiv-JXSRw

Dziękuję za miłego spota :D

 

A jak mówiłem, że w okienku widzę dziwne rzeczy i zdjęcie nie wyjdzie to mi nie wierzyli. :P I jak widać wyszło takie, że nie nadaje się do publikacji. W sensie, ze go nie widać, czyli nie ma w lince. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mówiłem, że w okienku widzę dziwne rzeczy i zdjęcie nie wyjdzie to mi nie wierzyli. :P I jak widać wyszło takie, że nie nadaje się do publikacji. :mrgreen:

Fakt, miałeś rację. Zoom był na maksa, na dodatek nie złapało ostrości, więc wyszły 2 nieostre głowy - w tym jedna moja. Z przerażeniem natychmiast skasowałem :!: :mrgreen:

Poprawisz na następnym spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zapytałbym na spocie, ale na 99% przez najbliższe pół roku nie będzie takiego czwartku kiedy mógłbym się pojawić, więc pytam tu:

 

słyszałem kiedyś coś o firmie robiącej wydechy (w sensie, że zbudują np. tłumik na zamówienie) która miała się gdzieś znajdować w okolicach Bora Komorowskiego...

niestety nie pamiętam, w którym kościele słyszałem i wiem tylko, że dzwoni :mrgreen:

 

ktoś coś wie na ten temat i mógłby skrobnąć kilka słów? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry cześć i czolem... nie moge znalezc watka do powitan (moze za slabo szukam... ) w zwiazku z tym chcialem sie przywitać tutaj :) Jako ze od dawien dawna a moze i od dzieciństwa zakochany jestem w imprezie nadszedł czas by moze.... spełnić swe marzenie:) Od kilku dluzszych chwil przesiaduje na forum i zbieram niezbedna wiedze ktora pozwoli mi na zakup wymarzonego wynalazku. Jezeli nie bedziecie mieli nic na przeciwko chetnie kiedys wpadne na spocik i skorzystam z waszej wiedzy i doswiadczenia w temacie S. W zamian za wiedze o subarakach moge podzielić sie wiedzą o offroadzie i nissanach patrolach :) a za przejezdzke imprezą oddam wszystko :) albo zaaproponuje moc nieco innej adrenaliny w terenie :D

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...