Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Oskar sie nie chwali niczym z sobotniego SJSu - bo nie ma czym niestety :D , z powodu wypadku do jakiego doszło na pierwszym przejezdzie OES zostal odwolany i z 70 zalog OES przejechalo jakies 20 , nam sie jeszcze udało, daje 2 filmiki :)

 

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z radościa zaprosić Was wszystkich w najblizsza niedziele na pierwsze Paintballowe "malowanie" na wolnym powietrzu w Krakowie ! :D

 

Informacje tutaj: :arrow: http://wycior.pl/viewtopic.php?t=3354

 

Spokojna głowa ! Zostaniecie przeszkoleni ze sprzetem oraz z regułami panującymi na polu !

 

Gorąco zapraszam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z radościa zaprosić Was wszystkich w najblizsza niedziele na pierwsze Paintballowe "malowanie" na wolnym powietrzu w Krakowie ! :D

 

Informacje tutaj: :arrow: http://wycior.pl/viewtopic.php?t=3354

 

Spokojna głowa ! Zostaniecie przeszkoleni ze sprzetem oraz z regułami panującymi na polu !

 

Gorąco zapraszam ! :D

:twisted: podoba mnie się ta propozycja... Trolololo Masz już jakieś doświadczenie z tą zabawą :?:

 

ciekawe czy będzie można wypożyczyć każdy sprzęt :?: :arrow: :idea::twisted:

 

ultimate_paintball_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolololo, wlasnie mielismy sie ze znajomymi organizowac w niedziele na paintball, wiec moze polaczymy sily :)

chociaz musze sie zastanowic... jak Misiek chce sie za czolg przebrac... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie dowiedziec co maja, napewno Tipmany 98 i chyba pare sztuk elektro pneumatyków (te szybko strzelne), niestety termin został przełożony z powodu pokrycia sie turnieju NLP3, na który jade :mrgreen: Takze jakies doswiadczenie mam, nie duze ale mam, kolega z naszego forum RYBA gra bardzo długo :D

 

Z mojej strony postaram sie przekazac wszystkie informacje jakie posiadam, by miło spedzic czas ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...