Skocz do zawartości

Przydatność "kubła" w codziennym użytkowaniu


dzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie... wiem, że "prawie robi wielką różnicę", ale jeśli ktoś nie lubi przepłacać, a chce mieć przyzwoity homologowany fotel, to wybierze Experta - lans marny w porównaniu do tych Recaro STI, ale nie każdy może być jak Emotorsport :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie... wiem, że "prawie robi wielką różnicę", ale jeśli ktoś nie lubi przepłacać, a chce mieć przyzwoity homologowany fotel, to wybierze Experta - lans marny w porównaniu do tych Recaro STI, ale nie każdy może być jak Emotorsport :wink:

 

hahaha! to Ci się udało....mam w rajdówce co najmniej 15 letni fotel bimarco, nawet nie wiem jaki to model...i nie słyszał nigdy o homologacji.... :lol: kolor trudno rozpoznać....chyba był kiedyś, dawno temu czerwony.... :?:

 

[ Dodano: Pią Paź 09, 2009 7:05 pm ]

swoją drogą wolę stare OMP czy SPARCO z utraconą homologacją, niż nowe bimarco.....ale każdy może przecież mieć swoje zdanie...to jest Forum.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubly ygreka to ja widzialem

sa przekoozackie

model recaro z sti spec c

poka poka :razz:

 

masz tu linkacza

http://s23.photobucket.com/albums/b371/ ... 000705.jpg

 

Normalnie zrobie Ci krzywde :mrgreen::twisted:

Całą niespodzianke popsułes :razz:

 

upss

:oops:

nie moglem sie powstrzymac

 

Dobra - beda zdjecia w weekend.

A kubly sa zajebiste i tak kawiorowe, ze az dziw ze Przemeq nie ma :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje lulubione stołki można obejrzeć tutaj http://picasaweb.google.com/YgrekSTi/RecaroSTi#

Wiekszosc tych zdjęć pochodzi jeszcze od poprzedniego właściciela, były plany na aktualna sesje w niedziele, ale pogoda jaka jest kazdy widzi :evil:

Siedzenia, po dosc dlugiej walce z jedna kopana srubka, siedza juz w Solbergu i mam nadzieje, ze soon beda zdjecia autka i siedzen :twisted::mrgreen:

Powiem wam, ze wali kawiorem jak siemasz :mrgreen::mrgreen:

Na razie przejechalem w nich ok 150 km i jest zajebiscie, dupsko nie boli, trzymaja jak imadło, maja regulacje przod/tyl standardowa, a gora/dol tylko na srubach. Wykonanie pierwsza klasa, nie ma sie do czego przyczepic. Wszystko jest - miejsce na zaczep od pasow, sruby do szelek i takie tam.

Oczywiscie trzeba sie przyzwyczaic do wsiadania/wysiadania, ale to chyba normalne w kubelkach. No i trzeba miec waska dupke :mrgreen: Ja przy 178cm i 74kg mam komforcik na najwyzszym poziomie :mrgreen:

Co wazne calosc tapicerki, poduszki mozna zdjac/odpiac i do pralecki jakby cos.

Tak wiec, jak ktos lata na siedzeniu jak dziwka po burdelu :mrgreen::twisted: to polecam i juz.

Napisze cos jeszcze jak pojezdze wiecej i jakis Ulez/Slomczyn zalicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...