Skocz do zawartości

Czy przekładnia ze STI pasuje do WRX'a ??


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Na Twoje pytanie nie odpowiem :cry: ale powiem jedno, sam mialem takie zajawki robienia z wrx'a - sti, ale doszedlem do wniosku ze latwiej/taniej/lepiej sprzedac wrx'a i kupic sti. Dodatkowo przy pozniejszej odsprzedazy to co wlozysz w wrx'a juz nie odzyskasz, a nawet moze przeszkadzac przy sprzedazy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiesz Marcinie, ja jestem daleki od przerabiania mojego auta na STi. Chcialem sie tylko pozbyć problemów z przekładnią. Świadczyc może o tym to , że jeszcze nic w nim nie nadlubalem.

Ale mam za to rozwiązanie Twoich problemów z odsprzedażą : zamienimy sie na auta - łatwiej będzie Ci sprzedac niedłubanego WRX kombi :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI też tak ma niestety :(

 

No to jakby ..temat można powoli zamykać ;)

 

RafalW: Dziekuje za poradę, na pewno przydałoby się toto założyc, ale na razie mam więcej problemów do pokonania w aucie, żeby chociaż wrócić do stanu prawie "salonowego". Po prostu w WRX'ie po 130 kkm po polskich drogach trzeba delikatnie odbudować zawieszenie. Ciekaw jestem ile kosztują poliuretany komplet na przód i tył w Polsce...na pewno 10 razy tyle ile w normalnych krajach...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...