Skocz do zawartości

Czuć Paliwo


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeje kotleta  filmik bardzo pomocny, pomógł mi zlokalizować źródło woni benzynki  poci mi się na mrozie spod jednej opaski tej od strony przodu auta. Możliwe, że udało by się to dokręcić z góry lecz łepek od śruby skierowany jest do dołu :angry: Da się to jakoś ogarnać bez zdejmowania całego kolektora? 
Obawiam się że nie, przerabiałem temat dwa razy...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wszystkie się da dokręcić z góry w brew pozorom ściąganie kolektora to całkiem prosta rzecz wygląda strasznie ale trzyma się na 4 śrubach a rada zęby jedna odkręcić to trzeba odkręcić kompresor klimatyzacji nie spuszczając czynnika lub przewód klimy ale trzeba ponownie nabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wszystkie się da dokręcić z góry w brew pozorom ściąganie kolektora to całkiem prosta rzecz wygląda strasznie ale trzyma się na 4 śrubach a rada zęby jedna odkręcić to trzeba odkręcić kompresor klimatyzacji nie spuszczając czynnika lub przewód klimy ale trzeba ponownie nabić
Ja w swoim WRX '05 nie musiałem zdejmować nic od sprężarki, w manualu serwisowym jest wszytko fajnie opisane.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartek1989 napisał:

odgrzeje kotleta ;) filmik bardzo pomocny, pomógł mi zlokalizować źródło woni benzynki ;) poci mi się na mrozie spod jednej opaski tej od strony przodu auta. Możliwe, że udało by się to dokręcić z góry lecz łepek od śruby skierowany jest do dołu :angry: Da się to jakoś ogarnać bez zdejmowania całego kolektora? 

Cieszę się, że filmik pomógł ustalić problematyczne miejsce .

Gdzieś widziałem jak koleś długim wkrętakiem obrócił tą opaskę skierowaną do dołu i miał do niej dostęp z góry. Trochę się przy tym gimnastykował ale udało mu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...