Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moge wszystkie moje foty wrzucić Wam na płytki za jakas flaszke :mrgreen: Jedna płytke z fotkami moge przekazac komus z forum i potem je sobie "rozmnożycie" albo niech ktoś mi dostarczy x płytek to ponagrywam wolnej chwili

 

Flaszka się oczywiście należy. :mrgreen:

Ja będę od kaczego odbierał swoją płytkę (mam nadzieję :mrgreen: ), to mogę zrobić dalszą dystrybucję.

 

Ewentualnie wrzucimy całość na serwer. Ale dajcie chłopakowi chwilę na selekcję i ogarnięcie zdjęć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Was nie zanudzam wklejaniem pojedynczych fot. Jak wszystkie ogarne to albo z rpw wrzucimy gdzies na serwer albo puscimy płytke w obieg. NA zakonczenie tego miłego dnia podziekowania dla dzielnej "Justyny" ze cało i zdrowo dowiozła i przywiozła mnie z tej imprezy :)

 

bonus.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

subaru nie mam i jest to mój pierwszy post na tym forum ale jestem pod wielkim wrażeniem imprezy. wielki szacun dla Gracowego i wszystkich ktorzy pomogli mu w tym oraz dla uczestnikow bo bez nich nie miałoby to sensu...

 

bede tu zagladal bo jest to kopalnia wiedzy o imprezach...

 

korzystajac z okazji mam pytanko czy moge prosic o fotki mondeo czarnego..ewentualnie filmiki moga byc na smallvania@vp.pl

wiecie moj pierwszy slomczyn i powrot bez zderzaka i lampy achh te bandy z magnezami.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Was nie zanudzam wklejaniem pojedynczych fot. Jak wszystkie ogarne to albo z rpw wrzucimy gdzies na serwer albo puscimy płytke w obieg. NA zakonczenie tego miłego dnia podziekowania dla dzielnej "Justyny" ze cało i zdrowo dowiozła i przywiozła mnie z tej imprezy :)

 

 

Rzeczywiście dowiozła nas obu cało i zdrowo. :mrgreen: Choć trochę była roztrzęsiona po Słomce. :mrgreen:

 

Dzięki kaczy za fajne fotki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek, mówiłem, że mam i mam, ale jednak jest średnie :roll:

Obrazek Obrazek

Dzieki za foto Miki :) zawsze to plus dwie fotki do albumu :mrgreen:

 

Filip, chłopaki powinni być tobie wdzięczni... i pewnie są :cool:

Obrazek

Oj są są... a w szczególności Marcin... ucieszony jak małe dziecko był jak pojechał sie ustawiac w kolejce do startu...

PS.ty też powinienes byc wdzieczny bo zasiadłes na prawym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...