Skocz do zawartości

Paliwo w Imprezie RS


Grzegor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam problem - montuje silnik z imprezy RS MY06 w innym samochodzie , czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć - jak przebiega zasilanie paliwem tego silnika ?

Problem mój polega na tym ze na silniku sa tylko dwa króćce - zasilania i oparów - nie ma zwrotu nadmiaru paliwa - we wszystkich dostępnych mi dokumentacjach widnieją trzy króćce .

Jak wiec to powinno być w tym silniku ? Jakie powinno byc podane ciśnienie paliwa na zasilanie ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem mój polega na tym ze na silniku sa tylko dwa króćce - zasilania i oparów - nie ma zwrotu nadmiaru paliwa - we wszystkich dostępnych mi dokumentacjach widnieją trzy króćce .
Ale jak na silniku? Na listwach paliwowych czy na czym? Jak masz listwę paliwową to musi być zasilanie i powrót, seryjnie obie listwy są połączone szeregowo. Co do filtra oparów to możesz go wogóle wywalić albo zaślepić żeby nie było czuć benzyny i też będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kruk - na silniku - starsze silniki maja trzy króćce dwa 8 mm na szybkozłączkę - zasilanie i powrót i 6mm na ewaporacje bez szybkozłączki .

Mój silnik ( subaru impreza RS MY06 2,5 NA) ma tylko dwa króćce - 8mm na szybkozłączce ( zasilanie ) i 6mm bez szybkozłączki czyli ewaporacja - brakuje mi powrotu żeby to bezkolizyjnie połączyc z instalacją VW .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co by to było? 5 biegów do tyłu i jeden do przodu? :roll: :?:

Fracuski czolg. Bieg do przodu na wypedek gdyby wrog zaatakowal podstepnie od tylu. Lusterka tez sa wazne - zeby obserwowac przebieg bitwy :mrgreen:

 

Pelen szacun za pomysl. Jesli ogarniecie, to podjade Astra... wrzucicie mi jednego boksera tam gdzie dawniej byla kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wracajac do tematu moze zamiesc kilka zdjec z zaznaczonymi kroccami, moze bedzie innym latwiej ci wsakazac tego ktory szukasz, nie kazdy ma wyjety silnik przed soba :wink:

Graf - Jeśli ktoś nie rozumie o co pytam to raczej nie bedzie potrafił mi odpowiedzieć , ale prosze :

 

Tak wyglądają króćcew silnikach do których mam dokumentacje - u mnie są tylko dwa : zasilanie i ewaporacja.

 

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 8:44 pm ]

Witam

A moze ktoś wie co to takiego - jest zamontowane na przewodzie zasilania paliwem .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...