Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

zaki79, nie chcę Cię zniechęcać do pisania, szczególnie, że sam założyłeś ten wątek :mrgreen: , ale rozumiałem go w ten sposób, że służy on do pisania o tym, co SAMI zrobiliśmy przy swoich wozach, a nie co zrobiliśmy rękami mechaników / co kupiliśmy, by oni zamontowali.

 

człowiek wyjdzie z moderowania, a moderowanie z człowieka nigdy

 

hihihi :mrgreen: :wink:

 

Nooooo doooobraaa- to żeby nie było to sam zamontowałem Short-Shifter GFB (co prawda muszę jeszcze coś przy nim poprawić, ale zrobiłem to sam :smile: )

 

Tutaj wspomnę tylko, że daję wielkiego plusa w/w firmie. Części, które zakupiłem, nie były do końca kompatybilne z moim WRX'em, ale po krótkiej korespondencji z Brettem Turnerem (inżynier GFB) w ciągu tygodnia (!!! :shock: !!!) dotarły do mnie części zamienne z Australii.

 

Do tego drugiego jest "jadę nielegala" :twisted: .

 

Za mało mam zmodyfikowane auto- jeszcze kilka fantów i może (z pewną taką nieśmiałością :razz:) żałożę tam wątek :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj ale tydzień temu założyłem na przód nowiutkie tarcze Brembo i klocki Ferodo DS2500. Wszystko zalane Motulem DOT 5.1 ładnie się dotarło i śmiga - a w zasadzie odwrotnie ;) Jutro test w NMnP :)

 

Pozdrawiam,

Kubryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, to Ciebie widziałem dzisiaj na rogu dolnej i gornej wildy ?
chyba nie ja, ale już ktoś mi też mówił, że w tamtym rejonie widział niebieską na białych felach, ale to też nie byłem ja ;) w sprawie Crono pisz na PW, albo wpadnij jak będziesz u mnie w fabryce, pogadamy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dużo zrobione:

1. Foryś - zmienione opony, odkurzony, umyty i nabłyszczony od środka, umyty od zewnątrz, nawoskowany

2. Krokodyl - zmienione opony, odkurzony, umyty i nabłyszczony od środka, umyty od zewnątrz, oświniaczony :!:

3. trzeci we flocie - umyty i nabłyszczony od środka, umyty od zewnątrz

Plan na dzisiaj:

1. woskowanie krokodyla

2. mycie podwozia x 3. Może być trudne, bo potrzebuję rampę. Tymczasem wymyśliłem 2 palety jedna na drugiej i najazd jednym kołem. Ubrany w sztormiak wpełznę pod samochód, uzbrojony w myjkę ciśnieniową i plastikową szczotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj po kałużach. :wink:
przecież to nieekologicznie :shock:

 

[ Dodano: Nie Mar 28, 2010 3:28 pm ]

Słowa dotrzymałem - krokodyl nawoskowany, wszystkie 3 podwozia umyte (chyba do nielegala z tym :mrgreen: ). Straty znikome - krokodyl jako ostatni na rampie połamał paletę. Myjka ciśnieniowa z Lidla :cool: daje radę.

Pojawił się problem - nakleiłem świniacza z tyłu oraz na lusterku kierowcy i chyba samochód przechylił się na lewą stronę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja w weekend w swoim OBK zmieniłem sam łączniki stabilizatorów, przykrecilem oslone pod silnikiem (w paru miejscach sie zerwała), ustawiłem zbierzność i geometrie, wysprzątałem całe auto umyłem góre i spód auta, a poniedziałek kupie mu nowe opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem wszystko :mrgreen: .

 

Nie mam od mechaniora, zamówiłem u pana JG :lol:

mówił ze dobry, przynajmniej lepszy niż te przereklamowane, chciałem motula ale stwierdził ze do niedoładowanego silnika nie ma sensu. Myśle ze do wolnego ssaka będzie git :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłam osobiście przy użyciu smaru beko zacinający się zamek klapy bagażnika :mrgreen: .

Groziło mi niewypakowanie zakupów, w większości spożywczych, ponieważ mam kratę :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś edycja z grubsza i od niechcenia mojego GD kerszerem z soli i grubszego błocka, kosztowało piątaka, a jedyne co było po tym zabiegu naprawdę widać, to edycja błotem moje okulary :smile:

 

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 12:33 am ]

Coś za miękkie Kąąbi było, to z nudów utwardziłem.

 

Obrazek

 

edycja prawda, to nie jest zawias z Subaraka ! oszust ! :lol:

 

 

 

A co to za pociąg z mięsem Ci się włączył? :shock:

 

A kto pyta ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Elek, zepsułeś. :cry:

 

jak zwykle..... :twisted: nie pierwszy i nie ostatni raz.... :razz:

 

 

 

ale to nie ja spawałem.....ja bym jeszcze popiskał czarnym matem, okleił srebrną folią i makgajwerem i na koniec powiązał tyrtyrkami..... no i drutem....:mrgreen: i założył do kompletu inną sprężynę po drugiej stronie... :twisted::twisted::twisted: jak zwykle.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...