Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki dzieki Wuem! koncze to co mi zalega w domu i biore sie za silnik bo odezwala sie panewka jakis czas temu, wiec fura stoi bo narazie kasy nie mam na remoncik

 

zapomnailem dodac ze robilem przymiarke wlotu od bloba i trzeba bedzie lekko przerabiac zeby to ladnie pasowalo mam fotke ale robiona

kiblem :)

post-8471-0-06864900-1372082501_thumb.jpg

Edytowane przez Jaco46VR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja w zeszłym tyg byłem na przeglądzie i sie okazało,że autko zdrowiutkie jak ta lala :) Żadnych luzów,zawiecha,hebel wszystko malina :)

Przegląd przeszedł wzorowo pomimo tego iż troszke głośniej chodzi (koło 3 tysi fajnie mruczy,wręcz lekko porykuje ) i nie do końca tlemku węgla jest dużo (ma o,5 a powinno być 0.3) ,może przez to,ze kata nie ma :P

W tym tygodniu mam zamiar poodkurzać i machnąć nowe oponki (a obecnie na staluchy do upalania :) ) Może się uda ,bo pomimo urlopu grafik napięty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożyłem ręczniczek na przedniej szybce, żeby się nie zgrzał bo słoneczko mocno [ Edycja Moderatora - przeklinanie jest niezgodne z regulaminem forum ].

 

W czasie jazdy? Czy parkowania?

 

@@mavvverick, chlapacze spoko, ale weź się szarpnij i zmień te felgi :facepalm:;)

Widze ze nie tylko dla mnie one, te obrecze sa .......... :facepalm: no wlasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś mody zrobił...nakrętasy drag- miałem identyczne...dekielki bbs...dokładnie to samo...czy mam wspomnieć o chowanych wentylach?? :P

Dokładka fajna...taki hokey ala vw...ale wygląda ok :D

 

dokładka musi taka być bo obniża wizualnie ;P a jak jeszcze auto całe pójdzie tak jak chce w dół to będzie szurała po ziemi ;P tylko jeszcze cambery muszę kupić bo felgi mają ET 35 :D kolor felg nie będzie biały jak u Ciebie więc czymś się będą różnić ;P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1130_660228127336147_624042522_n.jpg

 

 

Najsexowniejszy tylek :wub: + nowy dodatek :)

Szukana przez 2 lata lotka od sti. :D :D

 

Teraz tylko pytanie? Zostawic czarna czy lakiernik i niebieska ? ;)

 

I moze jest ktos kto by chcial kupic lotke od wrx ?:>

miałem ten dylemat ale forumowicze doradzili ze parapet jednak w kolorze. Doradzili -pozytywnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...