Skocz do zawartości

Rajd Kormoran 29 sierpnia 2009


Bosman

Rekomendowane odpowiedzi

Te to chyba jakieś jednorazowe...

hmmmm podobno są mistrzowie co regenerują ;) Nalewki robią :D :D

 

 

Wy tylko o jednym ;)

grzywaczewski, ty męska szowinistyczna świnio...ty tylko o upalaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej moga miec do powiedzenia ci co byli również na prologu, ja tylko słyszałem co tam się działo. Ale jesli chodzi o sam rajd. Odwolanie pierwszego odcinka (podobno bylo wiadome w piatek, ze nie pojdzie) i opoznienie drugiego odcinka o 2h z powodu totalnego braku zabezpieczenia. Wszystko to wygladalo jakby w piatek była dobra impreza i ktoś obudził się w sobote na kacu i przypomniał sobie " o kurcze trzeba ogarnac rajd". Pomijam fakt, ze tams było jak na lekarstwo ale na odcinku nie było totalnie ludzi, SOSy nie obstawione. Rajd był zabezpieczany przez Straż Pożarną i Straż Graniczną, nie widziałem żadnego safety poza ludzmi na SOS. I jeszcze te rozmowy kierownika odcinka przez radio w stylu "ilu macie ludzi? 15? Wezmiemy od was jednego strazaka bo nam brakuje" "no oni przyjada tam, noo z tamtej miejscowosci, która nie wiem jak sie nazywa i pojada tam dalej no nie wiem gdzie" (sic!)

 

Jesli chodzi o widowisko. Objechalismy 3 odcinki, które były raczej bylejakie. Pare zakrętów, duzo prostych i dużo dziur. Stawka raczej słaba, gdyby nie było Stanika to w ogóle nie byłoby na co patrzyć. Generalnie 600km w dupe, mozna było na Air Show jechać :evil: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali wszyscy ci, którzy nie pojechali na ten rajd. Zarówno zawodnicy jak i kibice. :roll:

 

no ja sie akurat nie zgodze ze rajd w calosci byl do dupy.burdel byl ...fakt.

tak czy siak odcinki poszly i byly super.oczywiscie odcinek 3,6 byl do polowy dziurawy ale wystarczylo zwolnic i pojechac mądrze.jako calosc odcinki uwazam za bardzo ciekawe,a szczeggolnie odcinek 4,8 uwazam za idealnie porównawczy do finlandii. 140km/h na budziku wielkie boki na autostradzie i wio.jedynym mankamentem bylo to ze jako ,,rajd kormoran,, powinien faktycznie isc w okolicach olsztyna,rynu,mragowa a nie w dupie pod granica ruską wlasciwie nad morzem...a porownujac kormorana do lotosu gdzie dziury bylu duzo gorsze to na prawde wiecej takich kormoranow.zaraz bedzie orlen to zobaczymy jak tam sie uda to wszystko zorganizowac.ja w kazdym razie uwazam ze rajdy szutrowe sa duuuuuuzo bardziej ciekawsze niz asfalty i zabawa jest fantastyczna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Vertem.

Poza totalnym burdelem organizacyjnym, czyli ponad godzinnym opoznieniem prologu, odwolaniem os 1/5 i opoznieniem rajdu o chyba 2 godziny rajd byl naprawde super.

Trasy po prostu bajka. Bardzo szybkie, techniczne i poza doslownie trzema miejscami praktycznie bez dziur, nawet na drugiej petli.

Frajda z jazdy nie do opisania :-)

Dla nas zapoznanie z tylnym napedem calkiem przyjemne i bez strat w ludziach oraz sprzecie.

Pozdro dla Niuni, milo bylo Cie spotkac. Zawsze to fajniej jak obsluga mety usmiechnieta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menda
MEHNEL, nie MENDA :mrgreen:
Pozdro dla Niuni, milo bylo Cie spotkac. Zawsze to fajniej jak obsluga mety usmiechnieta :-)
dziekuje pieknie :mrgreen: na starcie prologu, to tez bylam ja, ale nie bylo jak pogadac :mrgreen::mrgreen:
Wybierasz się na Orlen?
wlasnie nad tym pracuje :wink:
vert, ktos wczoraj w Toruniu puscil pogloske, ze zapiales dacha zarowka...

To Oleksowicz, nie Vert :wink:

(podobno bylo wiadome w piatek, ze nie pojdzie)
nieprawda :evil:

juz nie przesadzajcie....

Ale organizacja nawalila niesamowicie....

 

Milo jednak slyszec od nielicznych osob, ze im sie podobalo, dzieki Bosman :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, dlatego mowie podobno bo info z drugiej ręki, ale powiedzial to ktoś ważny z nazwiskiem na B... :wink:

 

tak czy siak nie ma co rozpamietywac. Skoro zawodnikom sie podobało to ok dla kibica była totalna chała. I wiem, że jeżeli AK orgniazujący Kormoran się nie zmieni albo w przyszłym roku na liscie nie będzie min. 70 załóg to nie jade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, dlatego mowie podobno bo info z drugiej ręki, ale powiedzial to ktoś ważny z nazwiskiem na B... :wink:

 

tak czy siak nie ma co rozpamietywac. Skoro zawodnikom sie podobało to ok dla kibica była totalna chała. I wiem, że jeżeli AK orgniazujący Kormoran się nie zmieni albo w przyszłym roku na liscie nie będzie min. 70 załóg to nie jade.

 

kibiców to akurat na tym rajdzie nie bylo wcale.nie dziwie sie nawet bo zadupie dzikie.

 

co do odwolania rajdu to fakt.niewiele brakowalo i faktycznie w piatek sie o tym mówiło.wcale sie nie dziwie bo juz na odprawie bylo wiadomo ze zabezpieczenie lezy...

jesli pan b jest za bezpieczenstwo odpowiedzialny to ja sie nie dziwie ze by to odwolal.

 

mowiac szczerze jak patrzylem na grupe pozbieranych dzieci i skacowanych strazakow ochotnikow to z przerazeniem mysle o powaznym wypadku...nikt by tam nie potrafil udzielic fachowej pomocy w czym kolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogólnie ujniasgrzybnią, tylko szkoda, że pozwala się szargać tak historyczną i ważną dla regionu nazwę Kormoran dla dyletancko i niechlujnie przygotowanej (lub wcale nie) podwórkowej imprezy....powinno się toto nazywać KJS Koliberek, a nie Rajd Kormoran.....zamiast poważnego i znanego dotąd rajdu, robi się pośmiewisko, bo ktoś ma chorą ambicję i kompleksy, i musi sobie to jakoś podleczyć.... uważam, że ktoś za to odpowiedzialny pownien dostać za to baty w dupę... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...