Skocz do zawartości

IMPREZA 2.0 2008


dwaksu

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam

 

Stojac przed jednym z trudniejszych wyborow, szukam uzytkownika takiego samochodu ktory rozwial by moje watpliwosci, lub je poglebil :). Otoz jestem bliski zakupu takiego modelu a jazda probna tak naprawde nie pozwala ocenic przekrojowo danego modelu. Zaznaczam ze na WRX mnie nie stac, a samochody uzywane mnie nie interesuja.

 

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojac przed jednym z trudniejszych wyborow, szukam uzytkownika takiego samochodu ktory rozwial by moje watpliwosci, lub je poglebil

Mam takie auta w wypozyczalni , Szczecin co prawda daleko ale istnieje mozliwosc wypozyczenia Imp.2.0....jest to jakies rozwiazanie.

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem, jezdzilem z tym ze nie dotartym, wiec nie mozna bylo zbyt wysoko krecic. Wlasciwosci jezdne niesamowite, wnetrze bardzo mi sie podoba. Generalnie swietne auto, co braku mocy zalezy jaka kto ma skale porownawcza. Auta szukam juz dlugo, waznym elementem jest homologacja ciezarowa. A co do SKODY, powiem tak 1.8 tsi jest naprawde zwawy. 1.8 tsi opakowany w leona jest jeszcze zwawszy. Ale po jezdzie SUBARU mam nieodparte wrazenie ze to auto ma w sobie cos, zawsze mozna sobie podcukrowac reduktorem :grin:. Chodzilo mi bardziej o zdanie posiadacza takiego auta, czy jest z tego samochodu zadowolny, czy kupil by jeszcze raz. Naczytalem sie rowniez o problemach z ukladem hamulcowym, ale wydedukowalem ze przy takiej mocy chyba mi to nie grozi.

 

Niestety jako ze jest to niszowe auto, nie mozna znalezc zbyt duzo materialow, filmow, testow z IMPREZA 2.0 w roli glownej. Stad moje pytanie na forum.

 

Pozdrawiam

 

 

@admin przepraszam za zle umiejscowienie watku, prosze o przeniesienie do wlasciwego dzialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

 

Stojac przed jednym z trudniejszych wyborow, szukam uzytkownika takiego samochodu ktory rozwial by moje watpliwosci, lub je poglebil :). Otoz jestem bliski zakupu takiego modelu a jazda probna tak naprawde nie pozwala ocenic przekrojowo danego modelu. Zaznaczam ze na WRX mnie nie stac, a samochody uzywane mnie nie interesuja.

 

z gory dziekuje

 

Zależy czym do tej pory jeździłeś. Jesli jeździłeś autem o niższej mocy będziesz zadowolony.

W innym przypadku, może Ci trochę brakowac mocy.

Osobiście jeżdzę taką Imprezą (2,0) tyle, że poprzedniej generacji (160 km) i jestem bardzo zadowolony. Po przesiadce z auta 140 km mocy mi nie brakuje, a ta trakcja, hmmm - bajka. Jak popada deszcz lub spadnie śnieg i tak bedziesz najszybszy. No chyba, że spotkasz po drodze jakiegoś WRX-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...