Skocz do zawartości

Atrakcje/wydarzenia w Warszawie 20-23.07.09


QbaqBA

Rekomendowane odpowiedzi

Więc problem wygląda następująco:

Przez te 4 dni bede musial niańczyć trzy francuskie 16tki (córka siostry mojej mamy i jej 2 koleżanki, żadna nie mówi po polsku) i szczerze mówiąc nie bardzo mam pojęcie gdzie je zabrać. Rozumiem że sa wszelkie atrakcje typu starówka, łazienki, wilanów etc, ale obawiam się że dziewczęta mogą nie być zainteresowane taką formą spędzania czasu. Teatry też raczej odpadają. Muzea? Jakie muzeum może zainteresować 16latke z francji?

[nie znam kompletnie ich preferencji ogólnych, jak i odnośnie tego pobytu w Waw. nie mam pojecia czy beda to "szalone imprezowiczki krejzolki", "żądne wiedzy kujony", czy może mix wszystkiego...]

Trzeba by mieć wobec tego jakiś plan awaryjny, coby nie siedziały cały dzień w domu...

Ktoś ma może jakies pomysły? Wie coś o jakichś imprezach/wydarzeniach/atrakcjach/eventach w tych dniach? Może przechodził już podobne przygody i ma jakies tipy?

 

no i nie chodzi mi tu o wieczorne imprezy, tylko coś, czym można by wypełnić im dzień...

 

Pełen Rozpaczy, Liczący na Zrozumienie, Błagający o Pomoc

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pomóc ;-) I tak nie mam nic lepszego do roboty :)

 

Żartuję. Konsuela by mnie zabiła :cool:

 

Znowu żartuję - jestem niesmiertelny. Słuchaj dziewczyny niezależnie skąd są lubią zwiedzić lokalne centra handlowe. Złote Tarasy to będzie odpowiednie miejsce. Poza tym Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat - tam można spokojnie posiedzieć i po nic nie robić przez pół dnia pijąc kawę i robiąc inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i nie mówcie że nie macie matki"

 

żony nie mam (chociaż z taką jedną kandydatką już kilka lat się "męczę"), a w walke o naczelnego geja forum też nie chce sie wciskać...

 

po prostu przez ta "zabawe" bede musiał zrezygnować z wyjazdu nad morze i kilku dni na kite'cie z w/w kandydatką, stąd moje sceptyczne podejscie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnować z wyjazdu nad morze i kilku dni na kite'cie z w/w kandydatką,

może jacyś chętni do zajęcia się kandydatką też się znajdą.

Na forum zawsze można liczyć :mrgreen:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze problemu. Zwracasz nam kase za paliwo, a ja z Raddkiem (jeszcze go nie ma w tym wątku, ale na pewno mu się spodoba) pięknie się nimi zajmiemy :mrgreen:

 

Chcesz zrezygnować z cudownych dni na wybrzeżu? :twisted:

 

a w walke o naczelnego geja forum też nie chce sie wciskać...

Z Rajtuźnikiem i tak nie masz szans... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do rozrywek - nie wiem, czym się owe Francuzki interesują, ale...

Przejrzyj sobie stronę, wiem, że dużo i w ogóle.. powinieneś jednak coś sobie znaleźć :cool:

 

A jeżeli są z tzw. prowincji, to może IMAX byłby ok?

 

PS Podaj mi tylko ich imiona i nazwiska, a ja i inni fejsbukowcy szybko zobaczą, czy ładne.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...