Skocz do zawartości

Odnawianie felg - pytanie


TomekEl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odnawiałem na Alei Krakowskiej. Przyzwoicie ale bez rewelacji, taki starszy facet robi to sam. Też prostuje, generalnei nie chce robić jakicś wielkich rozmiarów ale mi zrobił i wyszło nawet ładnie torchę lakier nie do końca idealny bo nie pasuje do końca do plastikowych kołkaków ale to widać tylko czasem przy niektórych oświetleniach.

 

Niemniej najlepszego guru od tego to zna Sub-fan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to jest w Żyrardowie, który robi profi - 502-279-277

Al.Krakowska problematyczne sprawy wozi (na pewno woziła) do niego

(przypadkiem się kolega z tymi z AL.Krak. spotkał w Żyrardowie jak jego felgę z Supry zawieźli naprawiać).

Poza tym w Żyrardowie zobaczyć 20" to nie jest wielkie OOOOOO, tam zobaczyć 14 to jest fart.

No Łódziej (chyba) też są przyzwoici, robili chyba Shodanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... temu koledze sie przydadza namiary...

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=19716

swoja droga ktory to z krakusow tak w szkode wpedzil sciganta?

 

Pozdraffka

Szymon

 

Wiesz co, Cela w tej wersji to bardzo fajny wozek, ale jak patrze jacy leszcze tym jezdza to mi sie od razu odechciewa, zreszta tak samo jak M3 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Cela w tej wersji to bardzo fajny wozek, ale jak patrze jacy leszcze tym jezdza to mi sie od razu odechciewa, zreszta tak samo jak M3 :(

 

 

Marcin jestem bardzo zdziwiony jak masz często okazję zobaczyć Gt-Four. To tak samo rzadkie auto jak moje czy GT-Rka, po prostu kolejny homologation special zrobiony w malutkich ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Cela w tej wersji to bardzo fajny wozek, ale jak patrze jacy leszcze tym jezdza to mi sie od razu odechciewa, zreszta tak samo jak M3 :(

 

 

Marcin jestem bardzo zdziwiony jak masz często okazję zobaczyć Gt-Four. To tak samo rzadkie auto jak moje czy GT-Rka, po prostu kolejny homologation special zrobiony w malutkich ilościach.

 

Kuba, niestety nie mam czesto tej przyjemnosci i nie sklamie mowiac ze wogole. Ale czytajac czasami te wypociny(jak nie przymierzajac ten post z SR) to mi sie przykro niestety robi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, niestety nie mam czesto tej przyjemnosci i nie sklamie mowiac ze wogole. Ale czytajac czasami te wypociny(jak nie przymierzajac ten post z SR) to mi sie przykro niestety robi :cry:

 

 

Heh takie wypociny to załamka, ale wiesz nie mało różnych specjali dostali w POlsce w swoje łapy różni kaci któzy nawet nie wiedzą co mają. Zdarzał się tak i pewnie będzie zdarzać, ot takie barbarzyństwo. ten niej jest wyjątkiem. Smaa GT-Four to super auto, a ostatnio slyszalem opinie typa któryjeździł wszystkimi homologation specials że prowadzi się najfajniej ze wszystkich mimo że jest najcięższa. Ja sam bym chciał taką potwornie mieć, prawie kupiłem ale mi sprzed nosa sprzątneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odkopuje temat bo dzisiaj odebralem moje 17" z renowacji. Powiem szczerze ze nie spodziewalem sie tak wspanialego efektu. Felgi wygladaja na nowe prosto ze sklepu, po prostu fantastycznie. Felgi sa w koncu proste i idealnie pomalowane. Nareszcie nie mam tego cholernego bicia na kierownicy :-). W razie gdyby ktos szukal dobrego warsztatu ktory zajmuje sie takimi zabiegami to z czystym sumieniem polecam zaklad na Woronicza 33, i adres stronki: www.renowacjafelg.pl. Dodam jeszcze ze na wykonana robote dostalem 2 lata gwarancji :-). Jak zrobie zdjecia kolek to wrzuce tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...