Skocz do zawartości

F1 na Węgrzech, może ktoś wie


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

 

Noszę się z zamiarem wyjazdu na GP F1 na Węgry, i tu mam pytanie może ktoś wie, albo to już przerabiał?

 

Czy jest jakieś biuro podróży lub coś w tym stylu, żeby np. wykupić bilety na GP może być z jakims od razy zakwaterowaniem, choć to nie jest konieczne, bo może przy okazji bym zrobił sobie wakacje na węgrzech.

Szukałem troche na internecie i nic nie znalazłem. Chyba, że z kupieniem biletów na miejscu już nie ma problemu i nie trzeba tego załatwiać z wyprzedzeniem. Jak by ktoś wiedział w tej sprawie to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że mam złą wiadomość. Wyścigi F1 w Polsce są dość mało popularne, nie wiele ludzi jeździ, wiec biura podróży nie organizują wyjazdów. Nie spotkałem się przynajmniej z taka oferta a już kiedyś również nosiłem się z zamiarem wyjazdu na taka impreze. Doradzam jechać na własną rękę. Jeżeli chcesz od razu połączyć to z wakacjami to szukaj "wycieczki" w okolice gdzie odbywa się GP, ale pytaj o wycieczkę jako taką, a nie o wyjazd zorganizowany jak na np. mecz piłkarski.

 

Pozdrawiam i Powodzenia

CracowDragon 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany polecę Ci wyjazd na RSMŚ, np. Rajd Finlandii. koszt 1000-1500zł, a emocje wielokrotnie większe, no i 4 dni z shakedownem, a nie 2 godziny.

No i co bardzo ważne wysokie prawdopodobieństwo zobaczenia Subaru jadącego bokiem przy 180 km/h :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Finlandi wyjazd juz jest zaplanowany okazało się, że kolega z pracy z kuzynem wyjezdzaja i ja sie z nimi tez zabieram, wiec koszt duzo mniejszy (3-4 osoby autkiem). Co do F1, to chciałbym to zobaczyc na zywo, nigdy poza telewizja nie widzialem F1 i raz przynajmniej trzeba to zobaczyc, a ze planuje na wegrzech wakacje, to przy okazji o tor moglbym zachaczyc:)

 

Tak, wiec dzieki za link Leoul, znam juz ceny itp. po prostu trzeba to na wlasna reke zorganizowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

 

Noszę się z zamiarem wyjazdu na GP F1 na Węgry, i tu mam pytanie może ktoś wie, albo to już przerabiał?

 

Czy jest jakieś biuro podróży lub coś w tym stylu, żeby np. wykupić bilety na GP może być z jakims od razy zakwaterowaniem, choć to nie jest konieczne, bo może przy okazji bym zrobił sobie wakacje na węgrzech.

Szukałem troche na internecie i nic nie znalazłem. Chyba, że z kupieniem biletów na miejscu już nie ma problemu i nie trzeba tego załatwiać z wyprzedzeniem. Jak by ktoś wiedział w tej sprawie to prosze o pomoc.

 

Ja to przerabiam co dwa lata juz tak od 1998. Z dostaniem biletów nie ma problemu, przed każdą bramką, wejściem na tor jest budka gdzie je sprzedają. Co do zakwaterowania to hoteli w Budapeszcie jest dużo a zawsze można wykupić camping pod torem co zaoszczędza dużo czasu i pieniędzy (korki przed wyścigiem są ogromne, stoi się w nich nawet do 6 godzin!) parkingi pod torem w zeszłym roku były bezpłatne i nie było problemów z miejscem parkingowym. Uważam, że jak ktoś choć trochę interesuje się formuła 1 to powinien pojechać na wyścig bo przeżycia są niezapomniane do końca życia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...