Skocz do zawartości

STI- potencjalne uszkodzenia


mario-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z forumowiczow moze mi po krotce napisac jakie moga byc uszkodzenia w STI, ktory lezy na podwoziu zamiast stac na kolach ? Jak powazne moga byc to szkody i jakie jest ryzyko ich wystapienia ?

 

Tych uszkodzeń nie da się określić ze zdjęcia, a już tym bardziej takiego. Miałem w rodzinie blacharzy/lakierników/mechaników i na podstawie rozmów z nimi wiem, że ocenianie uszkodzeń "na oko", po wyglądzie tylko góry karoserii mija się z celem. Należałoby zajrzeć pod podwozie, popatrzeć na zawieszenie, zajrzeć do silnika...

 

Dla mnie ten samochód wygląda jako material do złomowania / na części... Nie chcę Cię zrażać do tego samochodu (bo domyślam się, że celem Twojego pytania jest jego ewentualne kupno), ale na Twoim miejscu byłbym bardzo ostrożny z kupowaniem go. Szczególnie, że taki samochód używa się do szybkiej jazdy, a szybka jazda samochodem pozostawiającym 4 ślady to według mnie średni pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzwonu ...to byla to obcierka ... naprawde gora wyglada ok - poduszki sa nie wystrzelone ... jedyne co mnie martwi to zawieszenie, przeniesienie napedu ....moze dol silnika ...

 

Z jakiego powodu ten samochod nie ma kol?

 

Pewnie podczas spisywania ktoś buchnął 8) A tak poważnie to sam jestem ciekaw :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srogie subarku :( az zal dupe sciska :( co za szajbus cos takiego mogl zrobic temu autku?? wiesz super bryka ale w takim stanie w zyciu bymnie kupil cos takiego wiecej kasy wlozysz niz co warto jak nie masz kaski to lepiej kup sobie np.subaru impreze gt turbo bo watpie zebys dobrze wyszedl na kupnie tego subaru moze jeszcze skrzynia wykrecona badz cos w silniku kto wie

pozdro:) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nie jestem mechanikiem, blacharzem itp, wiec moge sie mylic, ale wg mnie wyglad obecny nie dyskwalifikuje auta. Wydaje sie ze jest po lekkiej stłuczce, a nastepnie został troche rozkradziony. Mysle, ze gdyby stał na ladnych nie pokrzywionych felgach ocena wielu osób byłaby bardziej pozytywna. Kwestia dokladnego obejrzenia co jest pod spodem i oczywiscie najwazniejsze ZA ILE?????

 

pozdr beben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

z tego co widac uszkodzenia na oko nie sa straszne, ale dodac do tego fakt ze auto jest pewnie rozkradzione to raczej nie warto,lepiej poszukac czegos lekko stuknietego ale kompletnego

 

Uwazam ze lepiej rozkradziony niz stukniety, dostepnosc czesci jest dzieki int bezproblemowa. Niedawno skonczylem kompletowac auto dla siostry (AR 147) - nie mialo wielu drobiazgow i bylo poobcierane, ale dzieki temu wyszlo rewelacyjnie cenowo, tutaj sytuacja podobna - sprawdzic i kupowac jesli jest ok i cenowo sie kalkuluje

 

aha i koniecznie kupic dobre RIMSY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...