Skocz do zawartości

shift warn


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Tak się zastanawiam czy jest jakiś zestaw do montażu w GC8?

Nie chodzi mi stricte o shift light, bardziej o sygnał dźwiękowy odzywający się przy zadanych obrotach (coś a'la STI)

Pozdrawiam :)

 

tak w TT HKS type 0 albo Type 1 nie pamietam - swieci na czerwono i podaje sygnal dzwiekowy przy zaprogramowanych obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lampke, ale sygnal to nie problem - po prostu z mojego sterownika wychodzi sygnal 12V >500mA. Moge sobie pod to podlaczyc cokolwiek, np klakson :)

 

tutaj masz np stri: http://www.stri-racing.com/shift-timer/ ... 5-led.html, z ledami i brzeczykiem - cyfrowy

 

http://www.defi-shop.com/product/bfta/bfta_top.html - defi, analogowy

 

 

takie bralem pod uwage, ale fakt, ze niektore tt tez maja cos takiego chyba...

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tez chce brzeczyk.

Umowilem sie w jednej firmie na shift light Defi. Mial miec podwojne swiatelko, jedno gdyby cos sie w aucie ugotowalo (podloczone do Unita), a drugie pod zegary zeby nakazywal zmiane biegu. Przez telefon brzmialo zachecajaco, a na miejscu przyznali ze jednak nie da sie tego podpiac pod seryjne zegary :cry: i najlepiej gdybym kupil osobny obrotomierz. Na co mi dwa obrotomierze?

 

Wracajac do tematu - jak zalozyc brzeczyk do seryjnych zegarow w US-spec 2007?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
tak w TT HKS type 0 albo Type 1 nie pamietam - swieci na czerwono i podaje sygnal dzwiekowy przy zaprogramowanych obrotach

mam takowy, ale nie kojarzę, żeby gdzieś o tym było w instrukcji. ktoś wie może czy na pewno te modele mają shift warning ? jeśli tak, jak go się ustawia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...