Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się tutaj wtrynię z propozycją handlową (może też być barter, składający się z różnych stanów skupienia :P) - bo mi się już nie przydadzą.

Znalazłem w piwnicy nowe, nieotwarte klocki na tył do T-dziada, jakieś ZTCP bardzo dobre z InterCars, czerwone :)

Zapraszam na PW ;)


otake

post-486-0-73029100-1477378891_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może interesująca oferta dla kogoś, kto pragnie szybkiego rodzinnego kąbi z kraju, gdzie ZTCW nie solą dróg...

http://www.anibis.ch/de/autos-~-autozubeh%c3%b6r-occasionen-~-neuwagen--113/subaru-legacy-turbo,-1993,-232'000-km--16983773.aspx?fts=legacy+turbo&sf=dpo&so=d&fcid=113

Jeśli ktoś z Was się zainteresuje - służę pomocą w tłumaczeniu treści ogłoszenia - gdzie info jest, że wiele porobione - a jedyne problemy to tylna puszka wydechu i klosz przedniego kierunkowskazu


A przebieg też spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Być może interesująca oferta dla kogoś, kto pragnie szybkiego rodzinnego kąbi z kraju, gdzie ZTCW nie solą dróg... http://www.anibis.ch...o&so=d&fcid=113 Jeśli ktoś z Was się zainteresuje - służę pomocą w tłumaczeniu treści ogłoszenia - gdzie info jest, że wiele porobione - a jedyne problemy to tylna puszka wydechu i klosz przedniego kierunkowskazu A przebieg też spoko...


Ja dobrze liczę hajs ? - 4900CHf = prawie 20K pln ? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Być może interesująca oferta dla kogoś, kto pragnie szybkiego rodzinnego kąbi z kraju, gdzie ZTCW nie solą dróg... http://www.anibis.ch...o&so=d&fcid=113 Jeśli ktoś z Was się zainteresuje - służę pomocą w tłumaczeniu treści ogłoszenia - gdzie info jest, że wiele porobione - a jedyne problemy to tylna puszka wydechu i klosz przedniego kierunkowskazu A przebieg też spoko...

 

Ja dobrze liczę hajs ? - 4900CHf = prawie 20K pln ?

Wystaw swojego z dobrym opisem na autoscout czy mobile za 6-8000ojro i pewnie długo nie będziesz czekać ;) Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

się przeszczepia :yahoo:

Chyba NIE dam rady się powstrzymać i zrobię sobie jazdę próbną :mrgreen:

 

ale ja na to liczę! serio piszę, potwierdzam to z mobila.

Ile w baku tyle spalić ;)

Panowie szybkie pytanie, opony zimowę muszę nabyć- zima idzie na starych letnich strach będzie wracać

Zakupiłem felgi alu z GTka Legasia 15

na oponeo do tak starego modelu nie ma spisu opon, jest do Legasia II

 

Oryginalny rozmiar:

175/70 R14

Rozmiary opcjonalne:

 

w mądrej instrukcji Subaru do Legasia z 93 roku napisano- do felg i do GTka 15 cali podają taki rozmiar:

205/60 R15

 

co wybrać aby nie obcierało i inne takie- mówimy o oponach zimowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/60 R15

 

 

Takie były stare zimówki na felgach i nic nie obcierało, także na Twoim miejscu szukałbym w tym rozmiarze. 

U siebie w Turbodziadku mam 205-55-16, które są idealnym zamiennikiem ww. rozmiaru.

Edytowane przez sredniaq
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na zimę założył to, co pisze Adam.

 

Sam też jeżdżę na 195/60/15

no i cenowo na 4 sztukach to naprawdę nie mała różnica

Zakładał ktoś jakąś stalową/aluminiową płytę pod silnik do swojego turbodziadka?

Wojto79 miał zakładać do swojego Dziada płytę od GC i dać znać jak wyszło oraz czy wyszło- podpytam go na FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...