Jump to content

21.06.2009 - Sebastien Loeb i Dani Sordo na Karowej

Heller
 Share

Recommended Posts

Wielkie rajdowe święto na warszawskiej Karowej: na polskim klasyku rajdowym, znanym z Rajdu Barbórki, swoje umiejętności zaprezentuje 5-krotny Mistrz Świata WRC Sébastien Loeb oraz Dani Sordo, wicelider tegorocznej serii WRC. Przejazdy mistrzów odbędą się w niedzielę 21 czerwca, na kilka dni przed Rajdem Polski.

Przed pokazem umiejętności rajdowych Mistrzów WRC będzie miała miejsce kolejna atrakcja dla fanów sportów motorowych w Polsce. Za sterami Citroënów C2R2 Max, zasiądą uczestnicy polskiej odsłony europejskiego programu Citroën Racing Trophy, którzy walczyć będą o tytuł najszybszego kierowcy na Karowej.

Rozumiem, że wbijamy ? :twisted:

Ja kombinuje jak zwykle jakieś kawiorowe zaproszenia :mrgreen:

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a powiedzcie mnie jedno, po diabła kolejna lista? Temat zaraz będzie miał 10stron :)

Impreza otwarta, nie ma burackiej selekcji, limitu metrazu i takich tam...

Ktoś coś wie czy będzie jakaś organizacja- telebimy, ograniczenia w poruszaniu się (pewnie masa agresywnych ochroniarzy i 10ton barierek)?

a powiedzcie mnie jedno, po diabła kolejna lista? Temat zaraz będzie miał 10stron :)

Ktoś coś wie czy będzie jakaś organizacja- telebimy, ograniczenia w poruszaniu się (pewnie masa agresywnych ochroniarzy i 10ton barierek)?

W zasadzie to masz rację - każdy się jakoś pomieści, a jedyne co powinniśmy zrobić koniecznie - to określić punkt "zbiórki". Żadnych limitów i selekcji według dziwnego klucza...

Chyba, ze ta lista dotyczy limitowanych wejściówek :grin:

ciekawe czy zeby zając dogodną miejscówke trzeba będzie się czaić 3h przed rozpoczęciem jak na Barbórce..

Chyba wcześniej. :twisted:

W zasadzie to masz rację - każdy się jakoś pomieści, a jedyne co powinniśmy zrobić koniecznie - to określić punkt "zbiórki". Żadnych limitów i selekcji według dziwnego klucza...

Proponuję pomnik Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

o której start imprezy?

Loeb i Sordo na Karowej! (21.VI, godz. 18.00)

http://www.roadlook.pl/sport/loeb-i-sor ... 18-00.html

Napisali, że wstęp wolny. :cool:

Oczywiście, że lista jet dla zabawy :grin: Brdziej po to żeby heller widział, że czytamy jego barzdo cenna informację, za którą ja osobiście bardzo dziekuję ! Zeby nie heller to u nas na wsi nikt by o tym nie słyszał, albo dowiedzielibyśmy sie jak zwykle po fakcie.Heller jetes wielki !!!!,wiesz do czego służy to forum, wielkie dzięki !!!! :mrgreen: Tilki ma cenną sugestię, może zorganizowalibyśmy forumowiczów w jednym miejscu :?:

A ja bede wszystko widzial z balkonu Jakby co mozecie sie wbic do mnie ale pojemnosc balkonu oceniam na maks 6 chlopa:)

chcialbym byc... castrol - jesli mowisz powaznie i widok jest dobry to poprosze o rezerwacje 1,5 miejsca :mrgreen::mrgreen::mrgreen: tzn. ja i junior (10 lat) podaj mi prosze numer tel. na PW

ja też dotrę.. tylko, że pewnie dopiero koło 17-17.30 i będę musiał komuś wleźć przypadkiem na plecy, żeby widzieć :roll: :razz:

:mrgreen: Tilki ma cenną sugestię, może zorganizowalibyśmy forumowiczów w jednym miejscu :?:

Wysłany: Dzisiaj 15:17

Proponuję pomnik Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

A ja bede wszystko widzial z balkonu :mrgreen: Jakby co mozecie sie wbic do mnie ale pojemnosc balkonu oceniam na maks 6 chlopa:)

slyszalem, ze sie wczoraj swoim cackiem zlapales z Sebkiem, ktory jechal moja Bialuga - na Radzyminskiej ;) i jak efekt starcia :?: :mrgreen:

dzisiaj/jutro wjezdza do Bialugi przednia szpera :mrgreen:

a powiedzcie mnie jedno, po diabła kolejna lista? Temat zaraz będzie miał 10stron

ponieważ lubimy różne listy

Ja kombinuje jak zwykle jakieś kawiorowe zaproszenia

bez tego nie dostaniemy zaproszeń :cool:

A ja bede wszystko widzial z balkonu Jakby co mozecie sie wbic do mnie ale pojemnosc balkonu oceniam na maks 6 chlopa:)

jak byś widział balkon Michaela na imprezie to byś wiedział ile osób może się u Ciebie zmieścić. w ciemno obstawiam z 15.

Buncol555 napisał/a:

przynajmniej teraz nie ma mrozu.

i tak coś na rozgrzewkę trzeba będzie zabrać

na pewno nie zaszkodzi :idea:

ktos wie jakie kryteria trzeba spelnic zeby wbic sie na lewy do cytryny loeba? pytam powaznie

pewnie tylko znajomi znajomych mają szansę :?: