Skocz do zawartości

21.06.2009 - Sebastien Loeb i Dani Sordo na Karowej


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie rajdowe święto na warszawskiej Karowej: na polskim klasyku rajdowym, znanym z Rajdu Barbórki, swoje umiejętności zaprezentuje 5-krotny Mistrz Świata WRC Sébastien Loeb oraz Dani Sordo, wicelider tegorocznej serii WRC. Przejazdy mistrzów odbędą się w niedzielę 21 czerwca, na kilka dni przed Rajdem Polski.

 

Przed pokazem umiejętności rajdowych Mistrzów WRC będzie miała miejsce kolejna atrakcja dla fanów sportów motorowych w Polsce. Za sterami Citroënów C2R2 Max, zasiądą uczestnicy polskiej odsłony europejskiego programu Citroën Racing Trophy, którzy walczyć będą o tytuł najszybszego kierowcy na Karowej.

 

Rozumiem, że wbijamy ? :twisted:

 

Ja kombinuje jak zwykle jakieś kawiorowe zaproszenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a powiedzcie mnie jedno, po diabła kolejna lista? Temat zaraz będzie miał 10stron :)

Impreza otwarta, nie ma burackiej selekcji, limitu metrazu i takich tam...

Ktoś coś wie czy będzie jakaś organizacja- telebimy, ograniczenia w poruszaniu się (pewnie masa agresywnych ochroniarzy i 10ton barierek)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mnie jedno, po diabła kolejna lista? Temat zaraz będzie miał 10stron :)

Impreza otwarta, nie ma burackiej selekcji, limitu metrazu i takich tam...

Ktoś coś wie czy będzie jakaś organizacja- telebimy, ograniczenia w poruszaniu się (pewnie masa agresywnych ochroniarzy i 10ton barierek)?

 

W zasadzie to masz rację - każdy się jakoś pomieści, a jedyne co powinniśmy zrobić koniecznie - to określić punkt "zbiórki". Żadnych limitów i selekcji według dziwnego klucza...

Chyba, ze ta lista dotyczy limitowanych wejściówek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy zeby zając dogodną miejscówke trzeba będzie się czaić 3h przed rozpoczęciem jak na Barbórce..

 

Chyba wcześniej. :twisted:

 

 

W zasadzie to masz rację - każdy się jakoś pomieści, a jedyne co powinniśmy zrobić koniecznie - to określić punkt "zbiórki". Żadnych limitów i selekcji według dziwnego klucza...

Proponuję pomnik Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

 

o której start imprezy?

Loeb i Sordo na Karowej! (21.VI, godz. 18.00)

 

http://www.roadlook.pl/sport/loeb-i-sor ... 18-00.html

 

 

Napisali, że wstęp wolny. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lista jet dla zabawy :grin: Brdziej po to żeby heller widział, że czytamy jego barzdo cenna informację, za którą ja osobiście bardzo dziekuję ! Zeby nie heller to u nas na wsi nikt by o tym nie słyszał, albo dowiedzielibyśmy sie jak zwykle po fakcie.Heller jetes wielki !!!!,wiesz do czego służy to forum, wielkie dzięki !!!! :mrgreen: Tilki ma cenną sugestię, może zorganizowalibyśmy forumowiczów w jednym miejscu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede wszystko widzial z balkonu Jakby co mozecie sie wbic do mnie ale pojemnosc balkonu oceniam na maks 6 chlopa:)

 

chcialbym byc... castrol - jesli mowisz powaznie i widok jest dobry to poprosze o rezerwacje 1,5 miejsca :mrgreen::mrgreen::mrgreen: tzn. ja i junior (10 lat) podaj mi prosze numer tel. na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede wszystko widzial z balkonu :mrgreen: Jakby co mozecie sie wbic do mnie ale pojemnosc balkonu oceniam na maks 6 chlopa:)

 

slyszalem, ze sie wczoraj swoim cackiem zlapales z Sebkiem, ktory jechal moja Bialuga - na Radzyminskiej ;) i jak efekt starcia :?: :mrgreen:

 

dzisiaj/jutro wjezdza do Bialugi przednia szpera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mnie jedno, po diabła kolejna lista? Temat zaraz będzie miał 10stron

Impreza otwarta, nie ma burackiej selekcji, limitu metrazu i takich tam...

 

ponieważ lubimy różne listy

 

Ja kombinuje jak zwykle jakieś kawiorowe zaproszenia

 

 

 

bez tego nie dostaniemy zaproszeń :cool:

 

A ja bede wszystko widzial z balkonu Jakby co mozecie sie wbic do mnie ale pojemnosc balkonu oceniam na maks 6 chlopa:)

 

jak byś widział balkon Michaela na imprezie to byś wiedział ile osób może się u Ciebie zmieścić. w ciemno obstawiam z 15.

 

Buncol555 napisał/a:

przynajmniej teraz nie ma mrozu.

 

i tak coś na rozgrzewkę trzeba będzie zabrać

 

na pewno nie zaszkodzi :idea:

 

ktos wie jakie kryteria trzeba spelnic zeby wbic sie na lewy do cytryny loeba? pytam powaznie

 

pewnie tylko znajomi znajomych mają szansę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...