Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla zespotowanych na torze, PatLova i emila123 :mrgreen: miło było poznać :wink: , także dla Cina oraz Plejadka który dzielnie walczył na torze :wink:

 

 

Odpozdrawiam, zebrała się spora grupka naszych, szkoda, że tylko ja nieudolnie broniłem honoru barw forumowych w Subaru, bo bojowa Nexia gforca i oświniaczona Honda z Chełma to tylko półśrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam, zebrała się spora grupka naszych, szkoda, że tylko ja nieudolnie broniłem honoru barw forumowych w Subaru, bo bojowa Nexia gforca i oświniaczona Honda z Chełma to tylko półśrodki.

etam nieudolnie, przecież wyprzedziłeś Wiktora :P a porównując do innych Subru to było całkiem dobrze: tylko 0.4sek gorzej od srebrnej TurboWanny w rękach Brzozusia i 7sek do tejże Wanny kierowanej przez Anetę :wink: a GT, nawet to kombi, jest dużo lżejsze :P

Poza tym jeździło jeszcze nieforumowe (chyba) STI oraz nasz pupilek - Barbi w wolnym ssaku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeździło jeszcze nieforumowe (chyba) STI

 

To "chyba nieforumowe" STI na WY to jest dość ciekawy egzemplarz bo ma graty STI RA SPEC C, twinscroll i ponoć 450KM :twisted:

jest poniekąd forumowe :wink: bo to brat jednego z forumowiczów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko i równo jeździł ale to nie jest tor dla takiego auta :wink:

 

Zgadza się, ogólnie samochody wielkości Subaru średnio radzą sobie na tym torze(nie chcę oczywiście powiedzieć przez to, że subaru jest jakimś kolosem). Jest mocno techniczny itp ale małe nawet przednionapędowe autka typu civic potrafią na nim kręcić lepsze czasy niż ponad 300KM evo, czy subaru. Oczywiście dużo zależy też od kierowcy ale chyba idealnym samochodem na ten tor jest nissan sunny GTI-R-małe, lekkie i jeszcze 4x4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla Waraxe na trasie Motycz-Lublin ;)

 

I pozdrowienia dla Kierownika czerwonego "Lanosa" STI, który dzisiaj rano poszukiwał miejsca parkingowego pod Politechniką i który chwilę później z przepięknym bulgotem z parkingu wyjechał ... :twisted: Świnki nie widziałem, ale może Forum odwiedza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody

Działa? :wink: Testowałeś?

 

Pozdrowienia dla bordowego Legacy/Outbacka na lubelskich numerach i ze świnką na lusterku. Widziany wczoraj około 8.30 na Zana w Lublinie. Byłe auto moderatora ape?

 

Jam to był :mrgreen: Pozdrowię next czasem jak powiesz czego mam wypatrywać? ;)

 

A autko raczej nie moda.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam to był Pozdrowię next czasem jak powiesz czego mam wypatrywać?

O proszę, jaka niespodzianka! :) Myślałem, że nie forumowy.

 

Wypatrywać - tu Asia ma rację - nie wiadomo czego :). Najlepiej: machającego/trąbiącego kierowcy :mrgreen:.

 

 

Spoko ,będę wypatrywał bliżej nie określonego promu ko(s)micznego z kosmitą w środku ;):mrgreen::mrgreen:

 

A ja forumowy jak najbardziej ale się udzielam tak nieśmiało... ;):oops::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...