Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe, może forumowe, pozdrowienia. Z poniedziałku 08.12

 

1. Czarny Legacy Kombi lub OBK nr rej LUB plus świnka na lusterku obtrąbiony i pozdrowiony "ręcznie" (z wzajemnością) na przejeździe kolejowym w Motyczu

 

2. Srebrny Legacy Kombi z okleinami na karoserii (m.in napis GRENE) i białą świnką na lustwerku - pod szkołą/sklepem w Motyczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ktoz to wczoraj noca tak zaszalal w okolicach raszynskiej/turczynowicza?

Mówisz o forku, który skończył w rowie i drugim, który go wyciągał ? Chyba nie z forum...
Tylko słyszałem w nocy i brzmiało zacnie, mocno imprezowo :-) Niestety rano zobaczyłem efekty w postaci poniszczonych okolic działki mojej i sąsiadów plus obryzgane błotem ogrodzenia. Rozumiem, że budzi się w człowieku chęć do szaleństwa jak widzi trochę białego, ale minimum empatii mocno wskazane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe, może forumowe, pozdrowienia. Z poniedziałku 08.12

 

1. Czarny Legacy Kombi lub OBK nr rej LUB plus świnka na lusterku obtrąbiony i pozdrowiony "ręcznie" (z wzajemnością) na przejeździe kolejowym w Motyczu

 

2. Srebrny Legacy Kombi z okleinami na karoserii (m.in napis GRENE) i białą świnką na lustwerku - pod szkołą/sklepem w Motyczu.

Odpozdrawia czarny OBK :) do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdro dla Gteka kombi na trasie do Nałęczowa w niedziele      Czy to nie przypadkiem Q-Junior ?  

 

Jeżeli jechałeś przez Wojciechów do Nałęczowa o 7 rano w niedzielę to tak, byłem to ja, ale wybacz... było trochę wcześnie i nie zarejestrowałem. Ewentualnie wieczór, ale było trochę... późno i też nie widziałem :P Odpozdrawiam, dawaj znać jak będziesz w okolicach, spot się zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli jechałeś przez Wojciechów do Nałęczowa o 7 rano w niedzielę to tak, byłem to ja, ale wybacz... było trochę wcześnie i nie zarejestrowałem. Ewentualnie wieczór, ale było trochę... późno i też nie widziałem Odpozdrawiam
 

 

Czyli to ktoś inny :) Raczej koło 13 to było :)  

 

 

 

dawaj znać jak będziesz w okolicach, spot się zrobi

 

Ze mną jak z dzieckiem :) jak coś będziecie organizować to raz dwa i jestem :) 

Czasami mam utrudniony dostęp do kompa to możesz esa wysłać z miejscem i godziną :) 

Numer chyba masz? bo nie pamiętam czy Ci dawałem.. ?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...