Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze wydało się, trochę mu tej "przewagi dzięki technologi" shakowałem, ale i tak mam problemy bo Atari w mojej Imprezie nie nadąża z przeliczeniami i niektóre całki i logarytmy muszę przeliczać ręcznie podczas jazdy.

 

To i tak do przodu bo ja na kalkulatorze liczę i na kartkę spisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent wprawdzie jest w trakcie zabiegu, ale na dzisiaj nie powinien wstawać z łóżka, także mu ostatni śnieg przepadnie.... ech... do Juraty go zabiorę do sanatorium....

 

Zafunduj mu kąpiel błotną w sanatorium, podobno dobrze wpływa na wszystko :) Na przykład taką... :P

 

tumblr_mj5pp6gaaZ1retuceo1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wam się znudzi o 20 to o 23 będzie pusto na Nadbystrzyckiej - zapraszam, akurat wtedy pewnie skończę zajęcia... :D , parking z poziomem trudności: difficult będzie dostępny :P aha... zapomniałbym, koleżanki też zapraszam... :biglol:

dzie masz ten parking? :) za oxfordem?

Daj znac o ktorej to wpadne ;)

bo do tesco czy leclerka daleko i kolezanek nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent wprawdzie jest w trakcie zabiegu, ale na dzisiaj nie powinien wstawać z łóżka, także mu ostatni śnieg przepadnie.... ech... do Juraty go zabiorę do sanatorium....

 

PWEN wystarczy leczenie doraźne, objawowe czy szykuje się jakaś transplantacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent wprawdzie jest w trakcie zabiegu, ale na dzisiaj nie powinien wstawać z łóżka, także mu ostatni śnieg przepadnie.... ech... do Juraty go zabiorę do sanatorium....

 

PWEN wystarczy leczenie doraźne, objawowe czy szykuje się jakaś transplantacja?

 

najbardziej by mi pasowało jakby to było leczenie profilaktyczne, ale tym razem niezbędna była transplantacja, na szczęście nie całego organu, a tylko jego elementu... śniegi jeszcze mają być, więc pacjent może doczeka :yahoo:

 

czekam na sygnał od Doktora, że mogę zabrać pacjenta do domu... nic go tam nie żywią podobno... :pstryk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniegi jeszcze mają być, więc pacjent może doczeka

Masz na myśli Grudzień tego roku, tak ?

 

NIE... chociaż wiem, że byłoby Ci na rękę, żeby albo nie warczeć, albo się nie ślizgać, nie żartować, albo najlepiej, żeby byłoby wszystko tylko po Twojej myśli... a jak zerkniesz w telewizor, albo w komputer to zobaczysz, że jest duża szansa (znowu nie po Twojej myśli), że dosyć duża liczba ludzi będzie mam nadzieję jeszcze miała okazję pośmigać trochę w warunkach które temu sprzyjają w bezpiecznych warunkach.... jak nie mam racji to mnie tu skrytykujcie i więcej tematu nie ruszę... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jest. Tor mamy do końca tego roku przynajmniej. Nagle gwar mieszkańców ustał, nikt się nie awanturuje, jakoś tak dziwnie???

Może niby Ci którym tor przeszkadzał ze względu na hałas poszli po rozum do głowy i zobaczyli że byli tylko pustymi marionetkami w rękach władz miasta które tą działkę chcieli sprzedać developerowi??

A ja życzę mieszkańcom żeby im Monar, schronisko dla bezdomnych, klub AA, i całą patologie tam zasiedlili, będą mieli co chcieli!!!!

Dlaczego jak "Felicyty" mieli budować to schronisko dla zwierząt zostało przeniesione na koszt nowego właściciela działki?? Toru już się nie dało przenieść???

Mam to w dupie, będę warczał, ślizgał się i szalał po torze, a jak go zamknął na dobre będę terroryzował warkotem w całym mieście.

Koniec kropka. A jak się komuś nie podoba to niech się na wieś zabitą dechami wyprowadzi i kozy pasie bo widać tylko do tego został stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wam się znudzi o 20 to o 23 będzie pusto na Nadbystrzyckiej - zapraszam, akurat wtedy pewnie skończę zajęcia... :D , parking z poziomem trudności: difficult będzie dostępny :P aha... zapomniałbym, koleżanki też zapraszam... :biglol:

dzie masz ten parking? :) za oxfordem?

Daj znac o ktorej to wpadne ;)

bo do tesco czy leclerka daleko i kolezanek nie ma :)

Parking za Oxfordem niestety dzisiaj odpadł... zajęcia trwają dla niektórych dłużej niż do 23 i zostawiają na środku samochody zamiast w jednym kącie zaparkować... masakra.

 

dosyć duża liczba ludzi będzie mam nadzieję jeszcze miała okazję pośmigać trochę w warunkach które temu sprzyjają w bezpiecznych warunkach....

 

Święte słowa. Oby to się sprawdziło :icon_arrow:http://www.weather.com/weather/5-day/Lublin+Radawiec+PLXX0045:1:PL :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z okazji optymistycznej prognozy pogody z radosci wynioslem z piwnicy zimowe kola zeby jeszcze sie tej wiosny

 

O Hattorihonza chce w końcu dać radę wyjechać swoim autem z parkingu. :biglol:

hahaha no nie moge sie z Toba nie zgodzic :)

Chociaz motywacja bylo to, ze w piatek jade na wies, a tam P7 mogly by sobie nie poradzic jak pod blokiem :) zwlaszcza, ze ja w piatek za kolko nie wsiadam hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Sieklowego Forka bez kierowcy, koło którego zaparkowałem wczoraj przed Intercarsem na Rapackiego ;-)

 

Pozdrowienia dla Forka Anfrana (pamiętacie kto to? :P ) i jego żony, koło których zaparkowałem wczoraj pod szkołą:

20130320.jpg

 

Pozdrowienia dla plejadka spotkanego dzisiaj!

 

Od razu, żeby nie pisać 2 razy pozrowienia dla pmlody'ego i piacha, których mam nadzieję dziś spotkać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że byłoby Ci na rękę, żeby albo nie warczeć, albo się nie ślizgać,

Jak dla mnie możecie warczeć i ślizgać się cały rok jeśłi lubicie i zima niech będzie również cały rok, ale na torze i w górach.

nie żartować, albo najlepiej, żeby byłoby wszystko tylko po Twojej myśli..

Tutaj to Cię troszkę poniosło.

Spoko jest. Tor mamy do końca tego roku przynajmniej. Nagle gwar mieszkańców ustał, nikt się nie awanturuje, jakoś tak dziwnie??? Może niby Ci którym tor przeszkadzał ze względu na hałas poszli po rozum do głowy i zobaczyli że byli tylko pustymi marionetkami w rękach władz miasta które tą działkę chcieli sprzedać developerowi?? A ja życzę mieszkańcom żeby im Monar, schronisko dla bezdomnych, klub AA, i całą patologie tam zasiedlili, będą mieli co chcieli!!!! Dlaczego jak "Felicyty" mieli budować to schronisko dla zwierząt zostało przeniesione na koszt nowego właściciela działki?? Toru już się nie dało przenieść??? Mam to w dupie, będę warczał, ślizgał się i szalał po torze, a jak go zamknął na dobre będę terroryzował warkotem w całym mieście. Koniec kropka. A jak się komuś nie podoba to niech się na wieś zabitą dechami wyprowadzi i kozy pasie bo widać tylko do tego został stworzony.

Załatwili co chcieli to zrobiło się ciszej. Mają przedstawiciela w radzie miasta i w radzie dzielnicy to załatwiają wszystko po cichu. Miasto nie chciało sprzadawać toru i próbowało wspólnie z PZM doprowadzić do kompromisu, ale z tymi debilami nie ma rozmowy. To co robisz na mieście mnie nie interesuje dopóki nie ma zagrożenia dla innych a jak chcesz przyjechać terroryzować przeciwników toru to chętnie Ci powiem pod którymi oknami to robić.

Edytowane przez lukciosti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że byłoby Ci na rękę, żeby albo nie warczeć, albo się nie ślizgać,

Jak dla mnie możecie warczeć i ślizgać się cały rok jeśłi lubicie i zima niech będzie również cały rok, ale na torze i w górach.

nie żartować, albo najlepiej, żeby byłoby wszystko tylko po Twojej myśli..

Tutaj to Cię troszkę poniosło.

Spoko jest. Tor mamy do końca tego roku przynajmniej. Nagle gwar mieszkańców ustał, nikt się nie awanturuje, jakoś tak dziwnie??? Może niby Ci którym tor przeszkadzał ze względu na hałas poszli po rozum do głowy i zobaczyli że byli tylko pustymi marionetkami w rękach władz miasta które tą działkę chcieli sprzedać developerowi?? A ja życzę mieszkańcom żeby im Monar, schronisko dla bezdomnych, klub AA, i całą patologie tam zasiedlili, będą mieli co chcieli!!!! Dlaczego jak "Felicyty" mieli budować to schronisko dla zwierząt zostało przeniesione na koszt nowego właściciela działki?? Toru już się nie dało przenieść??? Mam to w dupie, będę warczał, ślizgał się i szalał po torze, a jak go zamknął na dobre będę terroryzował warkotem w całym mieście. Koniec kropka. A jak się komuś nie podoba to niech się na wieś zabitą dechami wyprowadzi i kozy pasie bo widać tylko do tego został stworzony.

Załatwili co chcieli to zrobiło się ciszej. Mają przedstawiciela w radzie miasta i w radzie dzielnicy to załatwiają wszystko po cichu. Miasto nie chciało sprzadawać toru i próbowało wspólnie z PZM doprowadzić do kompromisu, ale z tymi debilami nie ma rozmowy. To co robisz na mieście mnie nie interesuje dopóki nie ma zagrożenia dla innych a jak chcesz przyjechać terroryzować przeciwników toru to chętnie Ci powiem pod którymi oknami to robić.

 

nie potrzebuję Twojej pomocy, bo nie zamierzam nikogo terroryzować. Widzę, że masz z tym problem i jak chcesz to Ci pomogę, a pewnie nie tylko ja.... nie rób z nikogo terrorysty czy pirata drogowego bo jeździ po torze, bo nie masz racji. Wpadnij na tor jak jest impreza, pościgaj się, poślizgaj może Ci się spodoba. Jak nie to może chociaż towarzystwo będzie ok, bo na razie to marudzisz, w miejscu w którym wiekszość lubi śnieg i ślizganie i mają poczucie humoru, Ty jeden marudzisz.... uśmiechnij się, wiosna też będzie.... :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...