Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już kilka razy widziałem Twojego Legasia pod blokiem ale też nie za bardzo kojarzyłem czyj to, chociaż świnię na lusterku zauważyłem od razu ;) Bywam tam czasami bo mojej narzeczonej ciotka mieszka w tym bloku także może będzie kiedyś okazja pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z miłych kolegów posiadających Legacy z okolic 2005 roku z silnikiem 2.0 137 km kombi skrzynia maualna oraz 2.5 kombi skrzynia manualna mógłby sie pochwalić ile ma w dowodzie wpisane w rubruce chba Q1 czyli dmc przyczepy z hamulcem? :) Z góry dziękuje.

Info dotyczące forestera w podobnej konfiguracji tez poproszę nawet z uwzglednienem S-turbo i XT :)

 

legacy 2,0 150km z manualem --z160 / bz730

 

 

Panowie i Panie, orientujecie się czy w Technotopie robią przeglądy rejestracyjne? :)

A robią robią i to na prawdziwych rokach do czterołapów

 

 

a jak bedziesz grzeczny to i kawe zrobia i kilka miłych słów powiedzą

 

 

 

 

i pozdrowienia dla kierownika ciemnozielonego oswiniaczonego legacy wczoraj koło południa stał pod Widokiem na Wojciechowskiej

Edytowane przez boqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będę miał taka siatencje, że zagnę wszystkich :)

Tylko pucharów do jej wypełnienia nie ma czym zdobywać :P

Czy ktoś może napisać ile jest to O1 w Legacy IV z silnikiem 2.0 i man skrzynia? Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A imienia zapomniał, że "Waraxe"...? :D

 

Nic pilnego w sumie, na dniach bym pożyczył. Jutro będę jechał wiadomo gdzie, ale nie wiem czy będziesz wtedy w domu...

Tomciu... :D, jutro mam zajęcia, ale tak czy inaczej musimy się złapać.

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może napisać ile jest to O1 w Legacy IV z silnikiem 2.0 i man skrzynia? Będę bardzo wdzięczny.

 

legacy 2,0 IV 150KM z manualem --przyczepka z hamulcem 1600 / bez 730

 

 

waraxe miernik mam jak jak cos to pisz pomożemy

Edytowane przez boqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy widziałem Twojego Legasia pod blokiem ale też nie za bardzo kojarzyłem czyj to, chociaż świnię na lusterku zauważyłem od razu ;) Bywam tam czasami bo mojej narzeczonej ciotka mieszka w tym bloku także może będzie kiedyś okazja pogadać

 

ależ oczywiście :) ale auto stoi raz od bursztynowej a raz ametystowej od domu pomocy wiec nie zawsze widzę tylko jak chodzę z psem.

 

Takie pytanko z innej beczki jeździł ktoś z was na potenzach adrenalin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów ma i może pożyczyć na parę chwil miernik lakieru? Mam ochotę sprzedać dwa auta, a że nie byłem przy ich zakupie to nawet nie wiem czy i co w blacharce piszczy...

 

ps. Darek, a ośki też przeglądacie rejestracyjnie?

oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, orientujecie się czy w Technotopie robią przeglądy rejestracyjne? :)

A robią robią i to na prawdziwych rokach do czterołapów

No to w dechę ;)

 

Ja już kilka razy widziałem Twojego Legasia pod blokiem ale też nie za bardzo kojarzyłem czyj to, chociaż świnię na lusterku zauważyłem od razu ;) Bywam tam czasami bo mojej narzeczonej ciotka mieszka w tym bloku także może będzie kiedyś okazja pogadać

 

ależ oczywiście :) ale auto stoi raz od bursztynowej a raz ametystowej od domu pomocy wiec nie zawsze widzę tylko jak chodzę z psem.

 

Takie pytanko z innej beczki jeździł ktoś z was na potenzach adrenalin?

 

Mieszkałem tam 6 lat, w tych "domkach" na Ametystowej (które widać na fotce za Twoim Legacem), czasami tam nadal się pojawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...