Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam oj tam... :-) a wszystko zabrałem... jak leciało... za tydzień Ci oddam :-) no chyba że się jakoś dogadamy...

oj poważnie piszę... :smile: z oponami i całym tym bałaganem miejsca brakuje :smile:

Ja prosiłem żebyś zabrał z toru , a nie całkiem ,że aż ci miejsca w garażu brakuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatLove, to byłeś Ty czy mi się przywidziało ? :)

 

Ja, ja, byłem "opłukać" domowe volvo ale na i na ręcznej i na bezdotykowej była trochę za duża kolejka i nie chciało mi się czekać ;)

 

Bywasz jeszcze na Nadbystrzyckiej/Bernardyńskiej ? :)

 

 

 

Pozdrowienia dla artiLUBLIN i jego dzielnego pilota, którzy w Chełmie dwa razy szybciej niż my ogarnęli trasę... :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla artiLUBLIN i jego dzielnego pilota, którzy w Chełmie dwa razy szybciej niż my ogarnęli trasę... :shock: :mrgreen:

 

Łotzdrawiam Joanna7F i Q-junior którzy mimo tego że na metę przyjechali po nas i tak w generalce zajęli lepsze miejsce. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy przed chwila na lipowej z charakterystycznym psssss..... Przy zmianie biegów,;D

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy przed chwila na lipowej z charakterystycznym psssss..... Przy zmianie biegów,;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla: Joanna7F i Q-junior

- chyba około teraz na parkingu w Wojsławicach - wyszpiegowanych przez moich kolegów :twisted:

Moi koledzy wczoraj pytali się co oznacza ten "misiek czy prosiak" na lusterku.

Przed chwilą dzwonili i pytali czy jeszcze jestem bo na parkingu jest ktoś z "mojego klubu". Jakaś Joanna i Junior hehehe

Wywiad działa :twisted: nawet tam się nie ukryjecie :twisted: :twisted: :twisted:

Forum ewidentnie nie śpi... :twisted::mrgreen:

Odpozdrawiamy B)

 

Pozdrowienia dla artiLUBLIN i jego dzielnego pilota, którzy w Chełmie dwa razy szybciej niż my ogarnęli trasę... :shock: :mrgreen:

 

Łotzdrawiam Joanna7F i Q-junior którzy mimo tego że na metę przyjechali po nas i tak w generalce zajęli lepsze miejsce. :!:

Zdrówka, zdrówka... :grin: Gdyby nadal była oddzielna klasyfikacja "pierwszaków" mielibyście pierwsze miejsce :cool:

Dzięki za umilenie powrotu powalającymi dzwiękami :twisted:

 

Na dniach postaram się ogarnąć zdjęcia :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia z dzisiaj rano dla ekipy z OUTBACKA parkującego obok mnie przy basenie MOSIR.

 

odpozdrawiam mała pomyłka zwykły legas nie obk (zmieniłem letnie 17 na zimowe 16 wiec moze tylko takie złudzenie ze wysoko stoi) , w niedziele tez stałem niedalko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!! Zmiana daty szkolenia!!! 17.11 SOBOTA

 

Zmiana terminu spowodowana jest pomyłką co do wolnych terminów. 18.11 niedziela - odbedzie sie Rally Sprint organizowany przez AKCH

 

Proszę o ponowne potwierdzenie obecności lub wykreślenie się z listy.

 

Dokładną cene szkolenia oraz program podam do końca tygodnia. (szacowana cena za szkolenie to 100-150zł od auta)

 

Pany na czym w końcu stoimy???

Bedzie ni bedzie czy jak?

Jak bedzie to po ile i o której godzinie ostatecznie?? Śmy sie rozgadali i temat jakoś uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Kuby czekam na odpowiedz. Jak będę znał konkrety odrazu napiszę. Szkolenie odbędzie się na 100% :)

 

WAŻNE!! Zmiana daty szkolenia!!! 17.11 SOBOTA

 

Zmiana terminu spowodowana jest pomyłką co do wolnych terminów. 18.11 niedziela - odbedzie sie Rally Sprint organizowany przez AKCH

 

Proszę o ponowne potwierdzenie obecności lub wykreślenie się z listy.

 

Dokładną cene szkolenia oraz program podam do końca tygodnia. (szacowana cena za szkolenie to 100-150zł od auta)

 

Pany na czym w końcu stoimy???

Bedzie ni bedzie czy jak?

Jak bedzie to po ile i o której godzinie ostatecznie?? Śmy sie rozgadali i temat jakoś uciekł.

 

LISTA SZKOLENIA z Driveartem 17.11 (sobota)

 

CENA: 120zł

Od 12 do 16

12-13:30 - szkolenie początkująco/przypominające (wszyscy)

od 13:30 - podzielimy się na dwie grupy początkująca i mniejpoczątkująca :P rozpocznie się dalsza część szkolenia

 

Proszę niezdecydowanych o potwierdzenie lub wypisanie się z listy!!

 

1. Kfiatek (sti) - potwierdzam 17.11

2. pmlody + żona ( jedno auto ) ( możliwe że będziemy, ale nie obiecujemy... )

3. wstępnie szela ( dzisiaj zapytam )

4. emil123 (GT)

5. karolcc3 (WRX)

6. d_k - na razie nie potwierdzam,w razie 100% zdeklarowanej osoby i braku wolnych miejsc odstępuję...

7. boqu+może żona--potwierdzam 17.11

8. plejadek + małżonka (2 auta)- potwierdzam 17.11

9. artiLUBLIN - potwierdzam 17.11

10. naLeśnik+Zuzia (2 auta) potwierdzam 17.11

11. PEWUEN - potwierdzam 17.11

12. jaroslaw malec(punto)

13. Dottore (WRX)- potwierdzam 17.11

14. SpalaczBenzyny

15. Piotrek_lbn - potwierdzam 17.11

16.

 

Jeśli macie pytania proszę pisać.

Edytowane przez Kfiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, im mniej osób tym chyba lepiej :mrgreen: .

Nie zgodzę się, takie szkolenia to dobra okazja do spotkania innych forumowiczów i integrowania się z nimi - nie tylko z torem :P

Tu masz 10000% racji, integracja jest the best, tylko mało czasu będzie w na integracje :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA SZKOLENIA z Driveartem 17.11 (sobota)

 

1. Kfiatek (sti) - potwierdzam 17.11

2. pmlody + żona ( jedno auto ) - potwierdzam ale nie wiem na którą dojedziemy, pewnie dopiero na drugą część szkolenia

3. wstępnie szela ( dzisiaj zapytam ) - potwierdzam, powinien być na 12

4. emil123 (GT)

5. karolcc3 (WRX)

6. d_k - na razie nie potwierdzam,w razie 100% zdeklarowanej osoby i braku wolnych miejsc odstępuję...

7. boqu+może żona--potwierdzam 17.11

8. plejadek + małżonka (2 auta)- potwierdzam 17.11

9. artiLUBLIN - potwierdzam 17.11

10. naLeśnik+Zuzia (2 auta) potwierdzam 17.11

11. PEWUEN - potwierdzam 17.11

12. jaroslaw malec(punto)

13. Dottore (WRX)- potwierdzam 17.11

14. SpalaczBenzyny

15. Piotrek_lbn - potwierdzam 17.11

16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA SZKOLENIA z Driveartem 17.11 (sobota)

 

1. Kfiatek (sti) - potwierdzam 17.11

2. pmlody + żona ( jedno auto ) - potwierdzam ale nie wiem na którą dojedziemy, pewnie dopiero na drugą część szkolenia

3. wstępnie szela ( dzisiaj zapytam ) - potwierdzam, powinien być na 12

4. emil123 (GT)- potwierdzam

5. d_k - na razie nie potwierdzam,w razie 100% zdeklarowanej osoby i braku wolnych miejsc odstępuję...

6. boqu+może żona--potwierdzam 17.11

7. plejadek + małżonka (2 auta)- potwierdzam 17.11

8. artiLUBLIN - potwierdzam 17.11

9. naLeśnik+Zuzia (2 auta) potwierdzam 17.11

10. PEWUEN - potwierdzam 17.11

11. Dottore (WRX)- potwierdzam 17.11

12. SpalaczBenzyny

13. Piotrek_lbn - potwierdzam 17.11

14.

15.

16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA SZKOLENIA z Driveartem 17.11 (sobota)

 

1. Kfiatek (sti) - potwierdzam 17.11

2. pmlody + żona ( jedno auto ) - potwierdzam ale nie wiem na którą dojedziemy, pewnie dopiero na drugą część szkolenia, możliwe że jeszcze jednego kolegę namówię ale to jutro będę wiedział

3. wstępnie szela ( dzisiaj zapytam ) - potwierdzam, powinien być na 12

4. emil123 (GT)- potwierdzam

5. d_k - na razie nie potwierdzam,w razie 100% zdeklarowanej osoby i braku wolnych miejsc odstępuję...

6. boqu+może żona--potwierdzam 17.11

7. plejadek + małżonka (2 auta)- potwierdzam 17.11

8. artiLUBLIN - potwierdzam 17.11

9. naLeśnik+Zuzia (2 auta) potwierdzam 17.11

10. PEWUEN - potwierdzam 17.11

11. Dottore (WRX)- potwierdzam 17.11

12. SpalaczBenzyny

13. Piotrek_lbn - potwierdzam 17.11

14.

15.

16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie: po co robiona jest lista na sobotnie szkolenie skoro Driveart oficjalnie na Fejsie zaprasza wszystkich chętnych bez robienia listy (kto zapłaci ten jeździ)? :huh:

 

Podobno miało być szkolenie tylko dla Forumowiczów???? Jak to jest w końcu dogadane??

Mnie tam nie bawi ganianie po torze ot tak. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą z Kubą i szkolenie dla nas w godz. 12.- 16. jest jak najbardziej aktualne. Stworzyli możliwość tel. rezerwacji miejsc dla ludzi z zewnątrz w przypadku gdyby nas było zbyt mało np z zadeklarowanych 13 aut przyjechało tylko kilka. Jeżeli stawimy się w komplecie, na co bardzo liczę, to od nas będzie zależało czy osoby z zewnątrz zostaną dopuszczone do szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...