Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Plejadka otrąbionego na skrzyżowaniu Jana Pawła i Kraśnickich koło 8.30; dopiero przy trzecim klaksonie zaczął się rozglądać, ale już było za późno, no może w lusterku jeszcze coś dojrzał - zamyślony jakiś był.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ktoś jakieś zdjęcia to niech podrzuci na pamiątkę, bo to chyba mój pierwszy i ostatni RS był

 

adaś, nie zniechęcaj się, trza być twardym nie miętkim :P

nie tak jak ja - pantofel :P

 

adaś wyżej dawałem linka do fotek, na kilku jesteście w akcji - więcej wrzucę w wolnym czasie, którego u mnie brak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Plejadka otrąbionego na skrzyżowaniu Jana Pawła i Kraśnickich koło 8.30; dopiero przy trzecim klaksonie zaczął się rozglądać, ale już było za późno, no może w lusterku jeszcze coś dojrzał - zamyślony jakiś był.... :D

 

sorki Q, ale nie przyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Was dosyć... :D medal miał być noszony na sercu... :-)

 

no wiesz, ale to nie możesz w samym medalu tak sobie chodzić... :-)

 

Piachu, noś go na sercu, będę dzwonił :-) chyba dożywotnia zniżka na shellu przysługuje za taki medal :-) gratulacje dla zwycięzców :-)

 

Już noszę ... tylko żonka tak jakoś dziwnie na mnie się paczy :mrgreen:

 

Zniżka przysługuje wyłącznie jak przyjeżdżasz wrx-em lub innym estiajem i wyłącznie na ON...

Ależ skąd :!: mam tasiemkę :!: :mrgreen:

zawiązaną w kokardkę :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Was dosyć... :D medal miał być noszony na sercu... :-)

PWENczy Ty w sprawach damsko-męskich zawsze kierowałeś się sercem :?:

Nie poczekałeś na medal więc teraz nie marudź. Dopóki go nie odbierzesz piacho będzie mógł go nosić gdzie będzie chciał, żeby wzbudzić zainteresowanie żony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Was dosyć... :D medal miał być noszony na sercu... :-)

PWENczy Ty w sprawach damsko-męskich zawsze kierowałeś się sercem :?:

Nie poczekałeś na medal więc teraz nie marudź. Dopóki go nie odbierzesz piacho będzie mógł go nosić gdzie będzie chciał, żeby wzbudzić zainteresowanie żony :twisted:

 

Ja bym powiedział , że to "delikatna" nadinterpretacja mojej wypowiedzi :mrgreen:

A może ta interpretacja wynika z powiedzonka , że głodny o chlebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a głodny głodnemu wypomni :-) Piacho ma tyle medali że no....nie będę kończył... ja tak sobie myślę, że uroczyste wręczenie może się odbyć podczas piwnego spota.... taki mam pomysł... :-)

 

mam Was dosyć... :D medal miał być noszony na sercu... :-)

PWENczy Ty w sprawach damsko-męskich zawsze kierowałeś się sercem :?:

Nie poczekałeś na medal więc teraz nie marudź. Dopóki go nie odbierzesz piacho będzie mógł go nosić gdzie będzie chciał, żeby wzbudzić zainteresowanie żony :twisted:

 

Ja bym powiedział , że to "delikatna" nadinterpretacja mojej wypowiedzi :mrgreen:

A może ta interpretacja wynika z powiedzonka , że głodny o chlebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla slwa który się ze mną rozminął wczoraj ok 19 na Ducha :)

To chyba nie ja, ale odpozdrawiam :D

Oj tam oj tam... Czuj się pozdrowiony i tak :D

 

I pozdrowienia z wczoraj dla kierownika OBKa przycumowanego na Karmelickiej ok 10.30

 

img247i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Czarka, który robił 180... (stopni :mrgreen: ) na Głębokiej :) .

I pozdrowienia prawdopodobnie dla Temka (nie jestem pewien w 100%), w okolicach BP na Północnej, przedwczoraj, o ile mnie pamięć nie myli... :roll:

 

Pozdrawiam :) !, często tam to robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Czarka, który robił 180... (stopni :mrgreen: ) na Głębokiej :) .

I pozdrowienia prawdopodobnie dla Temka (nie jestem pewien w 100%), w okolicach BP na Północnej, przedwczoraj, o ile mnie pamięć nie myli... :roll:

 

dziekuje i odpozdrawiam q-junior. mieszkam niedaleko wiec to pewnie ja bylem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...