Skocz do zawartości

Świeża dostawa


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

"Kupka" tych srebrnych STI wygląda nie inaczej jak WR1(!)

Wnioskuję to po nietypowym kolorze.

 

 

to napewno nie są WR1. WR1 nie jest srebrne tylko jasno błekitne,poza tym felgi ma inne.a kolor normalnie dostępny w salonie :wink:

 

może ja jestem daltonista ale one na pewno nie są srebrne, srebrny to jest ten legac kombi za nimi a to mi pasuje na WR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupka" tych srebrnych STI wygląda nie inaczej jak WR1(!)

Wnioskuję to po nietypowym kolorze.

 

 

to napewno nie są WR1. WR1 nie jest srebrne tylko jasno błekitne,poza tym felgi ma inne.a kolor normalnie dostępny w salonie :wink:

 

może ja jestem daltonista ale one na pewno nie są srebrne, srebrny to jest ten legac kombi za nimi a to mi pasuje na WR1

 

Tak, ale jak ktoś już wcześniej wspomniał WR1 ma inne felgi, poza tym srebrny grill i siatex z przodu, oznaczenia obok kierunkowskazów, nie mają zaślepek na świadła dalekosiężne itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno nie są WR1. WR1 nie jest srebrne tylko jasno błekitne,poza tym felgi ma inne.a kolor normalnie dostępny w salonie :wink:

 

Masz rację. To była moja pierwsza reakcja jak mi ciśnienie skoczyło na widok tych zdjęć. Po dniu przerwy w ich oglądaniu zdecydowanie się z Tobą zgadzam. :D

 

Zmylił mnie kolor , który srebrnym chyba jednak nie jest.

Achhh ile emocji wzbudza we mnie to auto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj znowu jadac opolska okolo 7:45 minal mnie z naprzeciwka transport 8 subarakow foresterow (srebrne i bordowe), widok przepiekny, mysle ze do SIP'u jechaly, bo jak bylem w sobote w salonie to 2xSTI (w tym jeden solber nr.02) staly i jeden legacy, zadnego forestera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu jadac opolska okolo 7:45 minal mnie z naprzeciwka transport 8 subarakow foresterow (srebrne i bordowe), widok przepiekny, mysle ze do SIP'u jechaly, bo jak bylem w sobote w salonie to 2xSTI (w tym jeden solber nr.02) staly i jeden legacy, zadnego forestera...

 

Ja wczoraj na rondzie polsadu widziałem całą lawetę foresterów zmierzających na wschód. Co oni z nimi tam robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowanie do obrzedu? orgia?

Nieeeee to przygotowanie do Destruction Derby, w trybie Total Destruction (moj ulubiony :twisted: )

 

Nic nie rozumiem, proszę o łapotologiczne wytłumaczenie, bo zrobiłem sobie własnie 15 min dżemkę :) Kto, z kim i gdzie to cosworthy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...