Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Bartekfi,

jak dla mnie budżet nie ten. 900zł za weekend dla dwóch osób to przegięcie, 700 w opcji namiotowej.

Jak już w ten sposób, to można poszukać jakiejś imprezy prawdziwych 4x4, zawsze są trasy turystyczne, w sam raz dla forków . Wpisowe zwykle <~200zł.

jest tu jeden kolega który był na imprezie AŚ i poprosiłem, żeby się wypowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi,

jak dla mnie budżet nie ten. 900zł za weekend dla dwóch osób to przegięcie, 700 w opcji namiotowej.

 

 

Fakt, że tanio nie jest.

 

Z drugiej strony, jeśli wpisowe obejmuje hotel i wyżywienie przez cały weekend dla dwuosobowej załogi to może jeszcze jest to do przeżycia (oczywiście dużo zależy od tego jaki to hotel i jakie wyżywienie 8) )

 

Ciekaw jestem opinii kogoś kto brał w tym udział, bo może warto sobie na weekend wyskoczyć w subarowym towarzystwie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem opinii kogoś kto brał w tym udział,

 

pozwolę sobie wkleić PW które dostałem od forowicza, który juz odbył AutoświatAdventure:

Otoz impreza byla fajna ale ....troche nudna. Trasy byly bardzo latwe, w zasadzie dla forda focusa:) Podobno 2 dni wczesniej spadl mocny deszcz i wszyscy sie bali ze bedzie trudno. Bylo latwo. Nawet za latwo. Brakowalo zdecydowanie adrenaliny. No i troche duzo jezdzenia bo ponad 120 km jednego dnia. Ale byly tez pozytywy - bardzo piekny rejon i ...moje Subaru :) Odkrylem w nim niesamowite wlasciwosci terenowe :) Trasy ktore robil land rover (na zadaniach specjalnych) tj. duze piaski, wydmy i podjazdy ja przejechalem forkiem. Raz to mi sie nawet zakopal tak ze mialem piach na wysokosci progów, ale o dziwo wyjechal sam! :D Tak samo bylem mocno zdziwiony jak dzielnie radzi sobie forek diesel na przejezdzie przez wielkie bajoro wodne :) (poczytaj i zobacz zdjecia w ostatnim auto swiecie 4x4). Tak wiec ogolnie fajnie ale braklo adrenaliny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL a wyprawa tym twoim smokiem do Wrocka jest dużo tańsza :?: :lol:

Ja jestem pod wielkim wrażeniem ekipy z Wrocławia. Fajna organizacja i ciekawe trasy, ale oni mają w okolicy dobre warunki.

Jestem za wyprawą warszawsko-wrocławską nawet 2 dniową. Termin ze względu na wakacje - wrzesień :twisted:

Co wy na to :?:

 

Ps.

To kiedy się widzimy. Dojedziesz do GalMoku, czy gdzie, kiedy indziej :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

BFGood. wydał przewodnik z trasami po Polsce Na Mazowszu są trzy (ZTCW), jak macie jakis znajomych oponiarzy, podpytajcie się czy może im coś zostało. Z innych for wiem, ze w listopadzie 11' jeszcze były dostepne.

 

-- 19 cze 2012, 13:54 --

 

http://www.zelazniak.pl/przewodniki_off-road.html

przewodniki do kupienia :idea:

 

-- 19 cze 2012, 14:19 --

 

te trasy powyżej to roadbook Rajdu Nieustającego. Cześć tras dla typowych SUVów, część przeprawek...zdecydowanie nie dla SUVów. Pod Warszawą, dwa brody, do 3/4 opony 33", czyli do przejechania ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...