Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Może najbliższy Warszawie poligon w StarejMiłosnej?

 

Nie to że bym się czepiał ale w Starej Miłosnej nie ma, nie było i raczej nie będzie poligonu :mrgreen:

 

Chodzi Ci pewnie o poligon Wesoła-Sulejówek ;)

 

A jak tam jest z Leśnikami, pilnują?

Jak wjedziesz na 2 lub 3 czołgową to raczej nie, po 1 często spacerują ludzie więc komuś może zacząć przeszkadzać dobra zabawa...

 

Generalnie na ten poligon wjazd jest dopiero w Okuniewie (inne są pogrodzone chyba że trafi się na otwarty przejazd).

 

Fajne miejsce do zabawy to piachy w Rembertowie tylko jeszcze nie za bardzo obczaiłem jak tam wjechać a byłem tam tak dawno że rekord świata...

 

Może za jakiś czas podejdę tam na spacer to obadam teren :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że bym się czepiał ale w Starej Miłosnej nie ma, nie było i raczej nie będzie poligonu :mrgreen:

 

no właśnie się czepiłeś :D

gdzies w okolicy jest ten poligon. Można Mackasubru zmolestować werbalnie, ZTCW ma jakies info jak i gdzie i jeszcze legalnie ;)

Może "wyprawa" gierkowką w piasek...gdzieś w stronę Katowic

isuzu%20d-max_7a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do poniedziałku włącznie niespecjalnie mam czas...

 

Ewentualnie w przyszłą niedzielę, ale w sumie ja dawno na tym poligonie nie byłem.

Jest dość dobrze widoczny z satelity. I jest jeszcze jeden problem nie wiem gdzie można na niego bez problemu wjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się niestety zmieniało dość dynamicznie, bo gdzie się dało leśniczy stawiał szlaban.

Na początku tego roku dało się wjechać w Sulejówku bo ktoś chyba szlaban "pożyczył", ale już niestety wrócił na swoje miejsce. Poza tym wjazd w tamtym miejscu wiązał by się pewnikiem z interwencją mundurowych (za dużo ludzi).

Teraz raczej między Rembertowem a Sulejówkiem nie ma szans. Może gdzieś w Okuniewie, trzeba by pojeździć i zobaczyć. Niestety nie mam na to czasu a do Okuniewa zdecydowanie nie jest mi po drodze :mrgreen:

Generalnie obszar jest ogromny i na bank jest jakaś "luka" gdzie da się wjechać, pytanie brzmi "gdzie?" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ostatnio mało chętnych na lekki offroad :(

 

no dobra, to może się postaramy coś stworzyć...coś ja we Wrocławiu?

określona, fajna trasa, atrakcje i data na miesiąc do przodu?

Jak coś, to jestem w stanie coś pomóc przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAJAX, DerickB,

może się jakoś spotkamy na spokojnie, siądziemy z jakąś mapą, popatrzymy, poszukamy.

W Wojskowych Wyd. Kartograf. można kupić porządne sztabówki w dobrej skali, które mogą cokolwiek ułatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...