Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie z uwagi na niepewną pogodę...to co ma długą nazwę na R ;) jest też miejsce, jak sie jedzie Katowicką...Kuklówka? TVN kręcił tam kiedyś jakiś materiał o terenówkach, Turystyka Motoryzacyjna też tam byłahttp://www.turystyka-motoryzacyjna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=123:isuzu-d-max-30-163km-the-rock&catid=76:isuzu&Itemid=40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja sie wlasnie bawie na mazurach. okazalo sie, ze ze sklepu, zamiast wracac 10min, da się też godzine:) pola, lasy, łąki, podjazdy ok 45° po trawie, podoba mi się tu:) boje się, za wrócę do wawy na lawecie, bo coraz głupsze pomysly mam:)

ostatnim głupim, było latanie bokiem po szutròwce. strasznie długie boki zapina moje 2,5t:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie dokładnie jest ten dobry teren do jazdy w Otwocku?

Chcieliśmy z kumplem z pracy jutro troche pojeździć w tych okolicach(~wawer) własnie ale tego miejsca koło Otwocka nie znamy.

Z góry dzięki i jak ktoś chętny to zapraszam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie dokładnie jest ten dobry teren do jazdy w Otwocku?

Chcieliśmy z kumplem z pracy jutro troche pojeździć w tych okolicach(~wawer) własnie ale tego miejsca koło Otwocka nie znamy.

Z góry dzięki i jak ktoś chętny to zapraszam ;>

 

Zobaczcie te miejsca na Google maps

 

otwock3.jpg

 

otwock2.jpg

 

otwock1.jpg

 

Dajcie znać jak będziecie na miejscu. Może dam radę się przyłączyć.

 

Ps.

przepraszam za błędy w opisach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za mapki :)

To miejsce przy Świdrze to kumpel nawet zna, tylko jeździ z drugiej strony Świdra przejeżdżając pod wiaduktem, tylko tam bardziej na odpoczynek się teren nadaje ;)

 

My zbieramy się o 10.40-11 w KFC w Starej Miłosnej ale chyba po drodze zahaczymy o cukiernie w Falenicy (ponoć świetna) więc do Otwocka dotrzemy koło 12 myślę - najpierw pewnie na miejsce obok ulicy Hopsasa :D

Dam znać telefonicznie dodatkowo w takim razie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się udała wycieczka?

 

A dzięki ;) niestety dość krótka acz udana.

 

Z kumplem pojeździliśmy troche po lesie szybszym tempem (on ma starego range rowera), no i chyba wystraszyliśmy/wkurzyliśmy jakiś ludzi w peaugocie przy okazji ich wyprzedzenia ;)

 

Udaliśmy sie na polankę (miejsce nr1 z mapki) i tam troche poćwiczyłem jazdy po piasku. To moje pierwsze doświadczenia w jeździe off-roadowej, na szczęście kumpel to stary wyjadacz więc dzięki jego wskazówkom udało mi się odkopać samemu z piasku a później przejechać cały odcinek po piasku ;)

Dalej drogą do otwocka i lasem pod górkę z mapki. Dla mni wyglądała strasznie ale ponoć jest lightowa ;)

Reduktor, 1wszy bieg i już wjechałem na samą góre prawie gdzie utknąłem w piasku ;( może i bym wyjechał ale za bardzo gazu dodałem i zakopałem się wiec musiałem zjechać do dołu trochę i objechać obszar z piachem żeby zdobyć górkę ;)

Następnie zjazd na reduktorze i biegu z górki (trochę szybszy niż myślałem - widać trzeba było na 1 a nie na dwójce...)

Na koniec okazało się że na górze musiałem rozjuszyć bandę wielkich much które zaczeły latać nam nad głowami i mocno nas denerwować.. więc czym prędzej się zwineliśmy..

Niestety to był koniec, gdyż kolega musiał wracać do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mikołajkach wszyscy jechali na seryjnych Goalanderkach

W Cedzynie Góral poszedł krok dalej i podniósł Forka

W Łagowie połowa stawki miała ATki

A dzisiaj i ATki i Up do góry ile się da... :twisted:

GRUBO się robi na terenowej:)

W przyszłym roku będzie montaż wyciągarek i rur odprowadzających od filtrów do nurkowania :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allrad - w Mikołajkach siekla jechał na obniżonym nieco forku terenową, a w Wałbrzychu na serii i szosowych oponach do upalanka ;)

 

-- 6 cze 2012, o 10:52 --

 

+1,5 cala na ironach i jeszcze kolejne o patent Edwina :twisted:

jaka geometria, a co to jest :roll: PPPLLLEEEEJJJAAADDDYYY się liczą, walka, a nie jakaś geometria :twisted: :wink: :mrgreen:

patent Edwina - dobra rzecz- ale czekaj az zobaczysz bartkafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...