Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma ochotę w ten weekend 16-17.07 gdzies pojezdzic blisko Warszawy w terenie? po tych burzach to ciekawie bedzie ...

 

 

Ochota to jest, ale niestety Foresterek trochę ostatnio grymasi, więc nie będę go chyba męczył zanim nie zobaczy "doktora" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR.ZAJAX masz jakąś fajna miejscówke terenową ?

Możemy spróbować zrobić za jednym razem Marki i Rembelszczyznę bo obie miejscówki są od siebie oddalone o ok 5 km. Ostatnio jak byliśmy tam wiosną było sucho jak pieprz więc teraz może być jeszcze ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję niedzielę 12:30 Stacja SHELL na wylocie na Nieporęt ul. Płochocińska 201, 03-044 Warszawa (tak naprawdę to stacja jest już kilka metrów za tabliczką oznaczającą koniec miasta Warszawa). Od tej stacji jest już bardzo blisko w miejsce docelowe.

Jakoś tylko mało chętnych. Ostatnio po zabawach w tej piaskownicy wszyscy pisali jacy byli zadowoleni, a teraz nie ma odważnych żeby się z piaskiem zmierzyć 8)

 

-- 16 lip 2011, o 18:39 --

 

Ochota to jest, ale niestety Foresterek trochę ostatnio grymasi

Bartekfi, namów go jakoś, przecież nie musisz go tam męczyć, a i z kolegami się spotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję niedzielę 12:30 Stacja SHELL na wylocie na Nieporęt ul. Płochocińska 201, 03-044 Warszawa (tak naprawdę to stacja jest już kilka metrów za tabliczką oznaczającą koniec miasta Warszawa). Od tej stacji jest już bardzo blisko w miejsce docelowe.

Jakoś tylko mało chętnych. Ostatnio po zabawach w tej piaskownicy wszyscy pisali jacy byli zadowoleni, a teraz nie ma odważnych żeby się z piaskiem zmierzyć 8)

 

-- 16 lip 2011, o 18:39 --

 

Ochota to jest, ale niestety Foresterek trochę ostatnio grymasi

Bartekfi, namów go jakoś, przecież nie musisz go tam męczyć, a i z kolegami się spotka.

 

 

 

mi pasuje przyjade Bartekfi dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Range'a sporta

:shock: to chyba przyjadę chociaż na to popatrzeć 8) :twisted: 8)

 

-- N lip 17, 2011 12:02 am --

 

Frugo, a nie masz może kolegi/koleżanki co ma RR Vogue albo jakiegoś inszego klasycznego? bo lubię sobie popatrzeć na takie cudeńka... 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam. poza tym problem z moja marla jest taki ze forum i/lub uzytkownikow mamy dziwnych.

wiekszosc nie zkezdza z czarnego co juz wogole jest dla mnie dziwne. bo po co komu auto z ktorego nie mozna czerpac radosci na off.

poki co obylo sie bez wiekszych rys ale cieplo czasem bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może to i dobrze że nie kupiłam LR, bo chyba bym tam nie pasowała...

 

dobra, decyzja zapadła przyjeżdżam 8) :twisted: , niech mi ktoś przyśle na PW swój nr, bo jakbym się nie daj Boże zgubiła na dojazdówce to byłoby to mało śmieszne... dla mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w lewo a pózniej w prawo. Zumi.pl ;)

 

-- 17 lip 2011, o 09:36 --

 

Ale mimo wszystko proponuje wam kuklówke radziejowicką. Naprawdę fajny teren o pow. 20 ha. Można sobie pojeździć lajtowo i na lekkim hardzie tez.

Jak się zbierze trochę chętnych to ja tez się tam wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w porzo dwie małe wkopki jeden dyzel i jedno tulbo :mrgreen: jak lakiery chlopaki i dziewczyny ?ja zaraz jade na myjke pewnie policzą jak za terenowy zeby im wody nie zabrakło :twisted:

 

joanna jak sie wracało do lublina?

 

Ktos ma już jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kto zaliczył pierwszą wkopkę?.. 8) :twisted::mrgreen:

 

ZAJAX, xt6, cart - miło było poznać :wink:

Agnieszka, Jacek - miło było zobaczyć znajome Plejadowe buźki 8) :D

 

moi drodzy, to była "czysta" przyjemność... :twisted: 8) :mrgreen: następnym razem też postaram się pojawić :idea:

ja jeszcze nie chcę patrzeć na mój lakier... :roll: wolę patrzeć na to błocko... :twisted: 8) :mrgreen:

 

joanna jak sie wracało do lublina?

lewo widziałam na oczy :mrgreen: więc przyssałam się do A6 i żeśmy sobie z babeczką równo leciały tak jak trzeba :twisted::mrgreen: wyprzedzałyśmy wszytko co się rusza i nie tylko... :twisted:

 

fotki dopiero się zrzucają... :roll: u nas na wsi internet ledwo chodzi 8) :mrgreen: za jakieś 15min będą na twarzoksiążce a za pare godzin na imageshacku, podrzucę linki

 

twarzoksiążka :arrow: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.222386361131850.48180.100000814639724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za świetne spotkanie. Miło było się poznać. Czekam na następny wyjazd.

Żałuję, że musiałem się trochę wcześniej urwać ale młody był już trochę zmeczony (zasnął w drodze do domu :) ), obiad jadł aż mu się uszy trzęsły i do wieczora już tylko mamie opowiadał jak to "subaraki" po piachu zasuwają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) więc przyssałam się do A6 i żeśmy sobie z babeczką równo leciały tak jak trzeba :twisted::mrgreen: wyprzedzałyśmy wszytko co się rusza i nie tylko... :twisted:

 

fotki dopiero się zrzucają... :roll: (...)

 

Mam nadzieję, że nie w Urzędzie Wojewódzkim :wink:

 

Dzięki wszystkim :!:

Było bombastycznie :lol:

Muszę zainstalować Picasę, bo na ImageShacku mam już pełno :(

Na pewno dzisiaj wrzucę

 

Pozdrawiam

(Krecik) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w lewo a pózniej w prawo. Zumi.pl ;)

 

-- 17 lip 2011, o 09:36 --

 

Ale mimo wszystko proponuje wam kuklówke radziejowicką. Naprawdę fajny teren o pow. 20 ha. Można sobie pojeździć lajtowo i na lekkim hardzie tez.

Jak się zbierze trochę chętnych to ja tez się tam wybiore.

 

 

Tak się składa się że w tygodniu czasem jeżdże czasem obok czasem...

 

nie wiesz ile tam biora za wjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo to trwało, ale się udało :)

Mozna oglądać:

 

https://picasaweb.google.com/105455682815033231904/FORESTEROFFROADWOkolWWy17Lip2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJDFm6PW2aHoMw&feat=directlink

 

Jako podsumowanie mogę zacytować tytuł poniższego zdjęcia:

 

jak%252520zwykle.JPG

 

"U nas jak zwykle: jeden pracuje, reszta..." :mrgreen:

 

Asia, możesz podać linka do galerii z której można ściągnąć fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...