Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
no to kilka modyfikacji, niekoniecznie auta i można startować w klasie Pań :wink:

najpierw wosk i rwanie kłaków...potem rajty, szpile i jazzzzda...chyba na więcej modów nie starczy czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kilka modyfikacji, niekoniecznie auta i można startować w klasie Pań :wink:

najpierw wosk i rwanie kłaków...potem rajty, szpile i jazzzzda...chyba na więcej modów nie starczy czasu.

 

no byli tacy co w 5 minut potrafili z siebie zrobić kobitkę - co prawda po pijaku ale dali radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień opony stronami na felgach, moze coś pomóc.

 

Dzięki. Też o tym myślałem i chyba spróbuję. Pytanie tylko, czy nie zacznie ściągać w drugą stronę. :?:

 

rpw na tor proponuje taki dobór zeby , ściągało w prawo będziesz miał mniej krecenia :lol:

 

Pozostałe próby już nie są tak oczywiste, chwilami będszie łatwiej ale zaraz pod górkę. Ciężki los z tym wyborem opon :roll:

 

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, blagam, przestan sie tak publicznie mazac ciagle... Siejesz ferment a ma byc optymizm i to z pokryciem :cool: :wink:

 

Optymizm jest ogromny :grin: :grin:

- co zamierzam publicznie udowodnić.

A co do Cyny - cóż, doba krótka a póki co mam inne auto w warsztacie, ale o tym w innym wątku... :grin: :grin: :grin:

 

Tia, a ci od opon ("olaboga które będą lepsze") to nie fermenciarze? :wink: :twisted:

Na poważnie - będę Wam kibicować, wspierać, trzymać kciuki itd

I tym optymistycznym akcentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymizm jest ogromny :grin: :grin:

 

Musi byc potwornie ukryty... :razz: Kazdy ma czasem pod gore, niektorzy czasem nie dojezdzaja na spotkania, tudziez dzieja sie inne forumowe "tragedie", ale nie kazdy dzieli sie tym wszystkim na forum... miej litosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej klasie mam pojechac bo sam nie wiem

 

castrol, Xbike podobnym wozem wpisał się do STi.

A ja?

Pod maską WRX/GT,

w dyfrze elektrody,

a sterowanie seryjne

:arrow: seria znaczy się :idea: :wink: :idea:

 

Przemeq, ale Ty czym byś nie pojechał to STI :cool: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma czasem pod gore, niektorzy czasem nie dojezdzaja na spotkania, tudziez dzieja sie inne forumowe "tragedie", ale nie kazdy dzieli sie tym wszystkim na forum... miej litosc :wink:

 

Ja mam pod górkę i chciałbym się poskarżyć, skoro taka moda. Generalnie chodzi o moją dziewczynę. Jest mi źle. Ostatnio nie dopiła herbaty i zostawiła ją na stoliku. A ja rozmawiając przez telefon z rpw grałem w piłkę i jak strzelałem to trafiłem w poprzeczkę (tzn siedzisko kanapy), piłka się odbiła i wylała herbatę. To jej wina. Drogie Bravo, co mam z tym zrobić? :sad:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem pisac, ze od narzekania, opisow kulinarnych w technicznym, nieuzasadnionych zachwytow nad wlasna osoba, wojen forumowych, etc, itd, mamy na forum Michaela... on jeden w zupelnosci wystarczy. No chyba, ze sie pobierzecie... Ach, co to bylby za slub :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

 

 

 

 

 

 

(a jaka impra potem!!) :shock: :mrgreen:

 

 

 

[(i z mojej strony EOT)] :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem pisac, ze od narzekania, opisow kulinarnych w technicznym, nieuzasadnionych zachwytow nad wlasna osoba, wojen forumowych, etc, itd, mamy na forum Michaela... on jeden w zupelnosci wystarczy. No chyba, ze sie pobierzecie... Ach, co to bylby za slub :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

(a jaka impra potem!!) :shock: :mrgreen:

 

Uważaj, żebyś od Konsueli w oko z piąchy nie dostał :mrgreen:

 

PS. Historia, którą opisałem powyżej wydarzyła się naprawdę :shock:

PS2. Stwierdzenie "nieuzasadnione zachwyty nad osobą Michela" to oksymoron :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy na forum Michaela... on jeden w zupelnosci wystarczy. No chyba, ze sie pobierzecie... Ach, co to bylby za slub :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

 

 

 

 

 

 

 

(a jaka impra potem!!) :shock: :mrgreen:

 

Chyba już tej podwójnej lemoniady się z Michaelem nie napijesz...

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...