Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem próba Blue76 w tej konfiguracji nie nadaje się na kolejne edycję.

 

A mi ona się bardzo podobała :twisted:.

 

vert,rpw, dzięki za gratulacje 8).

 

Mały 5150, Tobie też - ale żałuję, że musiałem jechać i się nie spotkaliśmy :cry:. Ale przynajmniej dzięki temu Majkel wynagrodził sobie to niefartowne okręcenie na torze i stanął na pudle :mrgreen:.

 

Siela, ja Ci już mówiłem - pojechaliśmy dziś próbę szutrową dokładnie według Twojego opisu, tak że o ile fakt - niskiej masy nie można Ci zarzucić, to technikę pilotowania masz dobrą :cool:.

 

No i najważniejsze: gratulacje dla Zwycięzców :!: Dla mnie to prawdziwy zaszczyt, że - choć wirtualnie - stanąłem na podium z takimi kozakami :cool:. Przepraszam, że gratulacje dopiero teraz, ale jeszcze nie ochłonąłem po swoim wyniku :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to debiut na Cynie za mną :mrgreen:

Faajna impreza :cool: Duży szacun dla organizatorów za ogarnięcie tego tłumu.

 

Wielkie dzięki w stronę Bryka, którego kunszt dane mi było podziwiać z prawego. Ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak ten facet ogarnia. NIe jestem jednak w stanie pojąć jego braku wiary w siebie i paścia :roll: :twisted:

 

Następnym razem może się uda za kierownicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem próba Blue76 w tej konfiguracji nie nadaje się na kolejne edycję.

 

A mi ona się bardzo podobała :twisted:.

 

vert,rpw, dzięki za gratulacje 8).

 

Mały 5150, Tobie też - ale żałuję, że musiałem jechać i się nie spotkaliśmy :cry:. Ale przynajmniej dzięki temu Majkel wynagrodził sobie to niefartowne okręcenie na torze i stanął na pudle :mrgreen:.

 

Siela, ja Ci już mówiłem - pojechaliśmy dziś próbę szutrową dokładnie według Twojego opisu, tak że o ile fakt - niskiej masy nie można Ci zarzucić, to technikę pilotowania masz dobrą :cool:.

 

No i najważniejsze: gratulacje dla Zwycięzców :!: Dla mnie to prawdziwy zaszczyt, że - choć wirtualnie - stanąłem na podium z takimi kozakami :cool:. Przepraszam, że gratulacje dopiero teraz, ale jeszcze nie ochłonąłem po swoim wyniku :mrgreen:.

 

 

Nieee no KUDŁATY aleś mi tera zaimponował :idea: już nikt bidaku sie z Ciebie nie bedzie śmiał :mrgreen: , no chyba że Forsex który widziałem na zdjęciach http://lh6.ggpht.com/_yrsZCgY7w4s/Sj0Qg ... 010730.JPG oprowadza kolegów i pokazuje swój nowy biały nabytek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zrobiłeś im zdjęcie?

- Zrobiłem.

- To dobrze, umieścimy na Naszej Klasie... Ciągle by chcieli, tylko mnie oglądać...

hahahhahah, spadaj !! :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen:

Przestan juz wklejac moje zdjecia xD

 

Gratuluje zwyciezcom :mrgreen:

Gratuluje organizatorom :mrgreen:

Bylo extra :mrgreen: Super atmosfera, az szkoda bylo wracac....

 

No i megapodziekowania dla DNL, że mnie w ogóle wpuścił na prawy :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az szkoda bylo wracac....

wiesz że nie musiałaś :D

 

No i megapodziekowania dla DNL, że mnie w ogóle wpuścił na prawy :mrgreen::twisted:

nie przesadzasz? przecież mocno profesjonalnie podchodziłaś do tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Jadę sobie spokojnie Castrolowozem GT tłumacząc pasażerce ( Castrol'a dziewczynie ) to i siamto a tu patrząc nagle w lusterko widzę ,

że za moimi plecami latają dwie Evy od bandy do bandy :mrgreen: Ja sobie luźno a Ci z tyłu spinka na maxa :grin: Kurnia gdybym wiedział,że oni mnie gonią to bym im uciekł :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE podziękowania i gratulacje dla :arrow: Kadrowej oraz Pana Andrzeja za kolejną edycję super zabawy! Kuby Mroczkowskiego za świetną organizację! Wszystkich którzy dotarli do mety a w szczególności dla zwycięzców! Dla Kapitana wahadłowca na pokładzie którego miałam ogromną przyjemność dziś się przemieszczać między startem a metą!

Było SUPER..jak dla mnie Cyna może być raz w miesiacu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...