Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

oo.. widzisz.. ogólnie niemały błąd bo jak się wszperałem to się okazało że browar racibórz je warzy :) co by w zasadzie spełniało moje kryeria smaku bo ostatnio głównie niefiltrowane, rżnięte i raciborskie wysączam upalnymi popołudniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam trzy zboża świetne piwo z delikatną nutką jałowca :) Browar Jabłonowo, chociaż coś ma wspólnego z lasem dla posiadaczy forestera :D

również:

Krzepkie

Pszczyńskie

Starodawne

Radomskie Jubileuszowe

Przeniczniak

Czarny Kot ale bardziej dla Pań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testów Czarnkowa ciąg dalszy. "Odrzut z eksportu" - koloru jasnych sików, smak jednak lepszy, goryczkowe ale dobre.

 

P.S. Dobre, czyli da się pić ale nie powala jakoś.

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinta to klasa sama dla siebie

 

W lodówce czeka 'Oto mata ipa' czyli ryż w płynie.

 

Też piłem. Jest genialne! Zresztą... jakiego piwa od nich byś nie wymienił to bym się posikał :P No może poza "Dymy Marcowe" - kiełbasą za bardzo mi smakowało (wiem, że tak powinno być :) )

 

A można wiedzieć gdzie się zaopatrujesz w piwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na Balladyny, ale coś mały wybór Pinty mają.

 

Małe Garbary - świetny sklep :) Dużo Pint i bardzo fajni sprzedawcy, do pogadania :) Piwex na Matejki jest tańszy, ale obsługa gorsza :P

 

 

A ja dziś sączę Starovar. Może nic wybitnego, ale jest tanie :D

 

Dokładnie ;) Zwykły czeski lagerek :)

 

ja za to dziś... Tyskie Klasyczne i Amber Naturalny. Amber... syf, sztuczna gorczyka i w ogole blee... za to Tyskie o dziwo pijalne. "Dupy" nie urwało, ale ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smocze - niezłe

Raciborskie - miSzcz

Pszczyńskie - miSzcz #2

Biały kot - takiese

Swiętokrzyskie - takiese

 

Hehe zgadzam się co kolega napisał wyżej :) zamiast białego kota polecam czarnego ... jest jeszcze rudy ale w smaku prawie taki sam jak biały czyli kiepski ...

 

teraz piję Twierdzowe no i jest całkiem dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciechan wyborowym , na dugim miejscu srebny smok, a na 3 miejscu czerwony smok. To sa browary z fortuny, mozna je dostac w tesco. Cena ciut drozsza od zwykłego żywca, ale smak nieporównywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciechan wyborowym , na dugim miejscu srebny smok, a na 3 miejscu czerwony smok. To sa browary z fortuny, mozna je dostac w tesco. Cena ciut drozsza od zwykłego żywca, ale smak nieporównywalny.

 

Jak już to Ciechan Wyborny, a po drugie to Smoki są jeszcze dostępne? Nigdzie ich już nie widziałem od jakiegoś roku jak nie więcej i słyszałem głosy, że już ich nie warzą. Sam Browar Fortuna w moich oczach ostro podupadł... zwłaszcza Czarna Fortuna, która kiedyś była jednym z lepszych piw... a teraz... a teraz to takie połączenie Coli Oli i wody gazowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielickie +1

Pyszne +1

Świeże ok

Kormoran tak se

Lwówek Pils tak se

 

Pierwszych dwóch nie piłem, Świeże jak dla mnie nic nadzwyczajnego, Lwówek dobry, a Kormoran - zależy jaki? Ciemny, 5-cio chmieli?

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...