Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te piwo Pinta można dostać w Trójmieście? Pierwszy raz słysze. Przy okazji, ma ktoś dostęp do Berlinera? Berliner Pilsener albo Kindl ? Wg mnie genialne. Niestety w Polsce nieosiągalne, przynajmniej tu gdzie szukałem. W Berlinie, bardzo popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem właśnie nowy namiar, Moniuszki 35/37

 

Ooo daleko szczególnie nie mam, więc się pewnie wybiorę w niedługim czasie! Słyszałem kiedyś o tym sklepie, zanim jeszcze powstał, a potem jakoś sprawa ucichła. Następnie otworzył się sklep piwny ten na Małych Garbarach i tak jakoś zapomniałem o tamtym. Dzięki za info, odwiedzę na 100%!

 

+ jeszcze w Piotrze i Pawle mają ciekawą ofertę (szególnie w tym na Koniuchach), w Delimie też w miare, a nawet ostatnio w Realu się starają. Moda się zrobiła na te piwa niszowe chyba.. ale to dobrze, bo ceny spadają :D (oby nie w parze z jakością piw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w planie już nie test... piwo Zwierzyniec :) browar Zwierzyniec/Zamość :D

 

polecam bardzo fajne pifko :mrgreen:

 

i ma piekną puszkę.

 

Pszeniczniak z Ambera jest świetny. Opcja budżetowa pszenicznego, to ABBE, z Browaru Połczyn. Jak dla mnie zupełnie poprawny mętny trunek ;)

 

Browar Gontyniec to chyba bliźniaczy browar do Czarnkowa.

 

rzekłbym, że z ostatnich informacji, browar czarnków już nie pracuje od czasu jakiegoś. Noteckie jest robione w Gostynininienie. Bywało lepsze.

 

z Manufaktury Browaru Jabłonowo. Zresztą z tego browaru polecam wszystkie piwa - Na miodzie gryczanym, Klasztorne, Altbier, Trzy Zboża, wszystkie równie dobre!

 

Miodowe na gryczanym z Jabłonowa, jest najlepszym miodnym piwem robionym w naszym kraju. Zresztą, jak Jachu pisze, każde piwo od nich jest godne polecenia.

 

"Złoty Denar chmielowy"

jak dla mnie, to piwo powinno nazywać się Złoty Denat ;)

 

cornelius

 

Produkują zupełnie poprawne piwa. Bez szału, ale cena/jakość = mocna czwórka ;)

Grapefruitowe jest ok. 2,5% alko, w smaku świetne...idealne dla matki karmiącej ;)

 

Łomża - niefiltrowana dobra (imo mało mętna)

wyleciało do śmietnika x 2 ;) może dlatego , że nastąpiło po Żywym, Amberze i Świeżym z Kormorana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem drogą kupna olsztyńskie. W dużej (typowo kormoranowskiej) butelce - nie granacie.

 

Ostre jak warnijska zima, przypomina w smaku prawdziwe proletariackie piwa z lat 80. XX wieku - smak dzieciństwa. :mrgreen: A jednocześnie ma to 'coś'. Jest trudne, ale w przeciwieństwie do innych rozmemłanych ciechanów czy tam podobnych wymoczków :mrgreen: znakomicie zbudowane. Bodaj jedyne piwo z charakterem, na które mogłem się natknąć od dłuższego czasu.

 

Tak powinno smakować piwo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwówek Belg, ponoć na belgijskich wzorcach. Dobre, chociaż bez "łał faktor".

 

zupełnie bez...

 

 

chciałem sie wyspowiadać. Wypiłem Lecha. Żałuję. Bardzo mi się pić chciało. Prosze o rozgrzeszenie, ale pokuty w postaci kolejnych Lechów już nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i odradzam Argusa miodowego. Jest STRASZNY. W zapachu jak i smaku czuć sztuczny miód. Zachęca jedynie ceną (koło 2,40 w lidlu), ale poza tym same minusy. Aktualnie raczę się zimniusim Paulanerem Hefe WeiBbier i coraz bardziej przekonuje się do zdania Mikad'a - najlepszy pszeniak! Zwłaszcza jak jest na promocji w lidlu (3,80 bodajże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...