Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

gryzli, Browar Czarnków to Noteckie między innymi? Jak tak to fajne piwka. Super się pije z małych buteleczek u nas zwanych bombkami :)
Dokładnie o tym mówimy :-) Np. Noteckie Jasne i Noteckie Eire w "bombkach" :-)

 

Idealne nad morzem, chociaż Koźlak z browaru Amber z Bielkówka też mniamuśny nad morzem :-)

Jeżdżę po niego 8 km do Unieścia, bo w Łazach go nie oferują :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, a Gniewosza z Gontyńca znasz? Ostatnio dwa nowe wypuścili. Gniewosz Korzenny i na miodzie gryczanym. Oba ciekawe, fajna odskocznia od zwykłych pilsów. Browar Gontyniec to chyba bliźniaczy browar do Czarnkowa.

 

A Koźlak z Ambera to coś cudownego! Świetny jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action, ale jakie ciemne piłes? Koźlak, Baltic Porter, czy Ciemne Pszeniczne?

 

mówimy o Corneliusie, tak... wstyd się przyznać ale nie pamietam :oops: Może dlatego, że mi nie podeszło. takie wodniste było bez charakteru. na pewno nie było to Ciemne Pszeniczne. Sprawdzę co to było i napiszę.

 

Ale pszeniczne też bez szału.

 

to był Baltic Porter :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryzli, Browar Czarnków to Noteckie między innymi? Jak tak to fajne piwka. Super się pije z małych buteleczek u nas zwanych bombkami

 

Nie wiem za bardzo gdzie, bo piwko dostalem w prezencie za akcesoria do telofonu BB i bylem tak zaskoczony ze niepamietam w jakiej dokladnie miejscowosci bylem :oops: Ale to bylo kiedy jechalem z Londynu do Wawki i na tym rondku na A2 gdzie skrecalo sie na autostrade, to pojechalem prosto i pozniej troche w prawo, tam na jakims orlenie dostalem od kolegi te dwa kartoniki (jeden z ciemnym, a drugi z jasnym)... :mrgreen:

Z tamtad wyladowalem w Poznaniu - I dlatego pisalem ze to pod Poznaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wybrać się do lidla, różne Veltinsy smakowe jak ktoś lubi (pierwszy raz piłem piwo cola) guinessy, carlsbergi za 2 ziko i PASKUDNE Argus Maestic.

Swoją drogą pierwszy raz piłem dziś Tyskie Klasyczne-całkiem niezłe :)

A i tak każdy wie, że król jest tylko jeden, król SPECJAL ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, a zwierzyniec nie jest z Browaru Lubelskiego? Fajny puszysty jest. Smakował mi. A Zwierzyniec to piwo, które cięzko dostać, bo raz je robią, a raz nie.

 

Mark L.A., Pinte piłem "Jak w dym", "Wesołych Świąt" i "Atak Chmielu". Czyli jeszcze z tej starszej serii. Z tych nowych jeszcze żadnej Pinty nie piłem. Podobno jakieś pszeniczne zrobili, na wzór jakiś belgijskich. No ciekaw jestem!

 

bakupno, Tyskie - najlepszy sik! Jak kasy nie mam za dużo, a piwa się chce to Tyskie często ląduje w mej łapie :twisted:

 

Bedo, głupoty gadasz... Argus dobry jest! :mrgreen: Zwłaszcza za tą cene (2,29, a teraz promocja - 1,99)! W składzie chmiel... jak jest zimne to jest bardzo dobre. Do grilla idealne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedo, prosze go nie obrażać :twisted: . Jest dużo lepszy od Tatrów, Harnasiów i Warków. Mimo, że cena ta sama. Jak mam kupić ekonomicznie "pare" piwek na grilla, impreze to przecież Pinty pić nie będę, bo bym zbankrutował :P Na moje to jest zwykły siczek o mocno wodnitym smaku, przez co zimny jest spoko. (Nie jako PIWO, ale jako napój piwo podobny, za niską cene!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjal nie dużo droższy, a jak takiego zimniutkiego się przełknie to jakby anioł po kiszkach przeleciał ^^

Jako, że lidla mam pod domem, jako tanie sikacze kupuje często Carlsbergi z promocji, chociaż fanem ich nie jestem.

Z resztą...wypije wszystkie oprócz Warki i Żywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...