Skocz do zawartości

automat na manual GT?czesci,koszty


mrekkSTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie zwiazane z impreza GT mianowicie skrzynia biegow automatyczna jest i chcialbym zmienic na manuala czy duzo z tym roboty jakie koszty jakie czesci i kogo ewentualnie polecacie zeby mi to zrobil. z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie zwiazane z impreza GT mianowicie skrzynia biegow automatyczna jest i chcialbym zmienic na manuala czy duzo z tym roboty jakie koszty jakie czesci i kogo ewentualnie polecacie zeby mi to zrobil. z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam

pewnie piszesz o JDM WRX z automatyczna skrzynia, bo czegos takiego w GT nie bylo...

przy okazji pewnie trzeba bedzie tez przelozyc kierownice na inna strone :smile:

 

imho nie oplaca sie... byl u nas jeden taki egzemplarz (WRX AT -> MT), potem chyba sie sprzedawal z 3 lata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czegos takiego w GT nie bylo...

przy okazji pewnie trzeba bedzie tez przelozyc kierownice na inna strone :smile:

Były... sprzedawane na niektórych rynkach tylko. Mam nawet silnik z takiego :razz: (pochodził z Lichtensteinu) MY96 (z "krzywym" intercoolerem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czegos takiego w GT nie bylo...

przy okazji pewnie trzeba bedzie tez przelozyc kierownice na inna strone :smile:

Były... sprzedawane na niektórych rynkach tylko. Mam nawet silnik z takiego :razz: (pochodził z Lichtensteinu) MY96 (z "krzywym" intercoolerem).

a to ciekawe... dzieki za info :smile:

 

orientujesz sie moze jaka moc mialo takie GT AT? taka sama co MT czy troche mniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujesz sie moze jaka moc mialo takie GT AT? taka sama co MT czy troche mniejsza?

Nie mam pojęcia. Jeździ normalnie... pali też odpowiednio :razz:

masz moze gdzies VIN tego dziwalaga z Lichtensteinu? :razz:

 

albo moze djark00s mi go uzyczy? (moze byc na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djark00s,

 

co prawda swap miał dotyczyć Forka S-turbo a nie GTka ale obstawiam, że zakres prac i części bardzo podobny. I tak coby drutem nie pachniało, to wychodziło około 13 tys. PLN (i to na guzik wartej GTkowej skrzyni). A że szacował to odpowiedzialny człowiek to wziąłem sobie do serca i odpuściłem. Narazie .... :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pól auta trzeba zmienic.....wał, dyfer, dyfer przedni chyba tez, troche w wiasce pokopac, skrzynie, sprzeglo kolo zamachowe, nie mowie o lewarku plastikach itp...... droga zabawa .....

Chyba ze masz mega zadbany egzemplarz to mozna pomyslec, sam mam automata i fajnie jezdzi troche frajdy odbiera, ale niezamienil bym sie:)) jesli mowa o aucie na codzien nie do upalania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie zwiazane z impreza GT mianowicie skrzynia biegow automatyczna jest i chcialbym zmienic na manuala czy duzo z tym roboty jakie koszty jakie czesci i kogo ewentualnie polecacie zeby mi to zrobil. z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam

 

może kretyńskie i nie pomocne to co napiszę, ale nie chcesz z ciekawości zrobić remapu na dużą ilośc KM/NM żeby można było się przekonać ile wytrzymuje skrzynia AT :?: :mrgreen: :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje panowie ;) chcialem sie dowiedziec bo moglem okazyjnie kupic takiego z automatem przerobilbym i na handel by poszla bo byla okazja ale jak mowicie ze duzo roboty i ze sie nie oplaca to sobie dam spokoj. a nr Vin nie mam niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...