Skocz do zawartości

Subaru Power Club z Łotwy


seiken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy z tego właśnie klubu chcą nawiązać z nami większe kontakty celem zapoznania się, wymiany wiedzą, organizacji wspólnych imprez. Ponieważ ja raczej słabo się udzielam w tych tematach, przekierowuję kolegów do tego wątku i sugeruję żeby pisali po angielsku.

Może coś z tego wyjdzie:) Plejady czy coś jeszcze...

Pozdro

http://www.subarupower.lv/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy z tego właśnie klubu chcą nawiązać z nami większe kontakty celem zapoznania się, wymiany wiedzą, organizacji wspólnych imprez. Ponieważ ja raczej słabo się udzielam w tych tematach, przekierowuję kolegów do tego wątku i sugeruję żeby pisali po angielsku.

Może coś z tego wyjdzie:) Plejady czy coś jeszcze...

Pozdro

http://www.subarupower.lv/forum/

Lotysze (z tego samego klubu, btw) juz probowali nawiazac kontakty :smile:

 

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest S203. Taki sam, tylko niebieski, jest na sprzedaż w SIPie w Krakowie.

 

podaj jakiegos linka jak masz

 

fotele STi/Recaro kosztuą $1300 za sztukę.

 

Grubo cholera, a takie ładne...

Da sie jakoś u nas kupić ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well guys!

Greetings from Subaru Power Club (Latvia)!

This topic was created by seiken on behalf of me, as I asked him to do so. ;) Thanks!

 

As some of you mentioned before there was also one guy (nickname - viesulitis) who already tried to make a contacts with you. Due to this fact I've got the contacts for seiken. So, thanks to him as well. ;)

 

As you maybe already know, we are the similar club of Subaru owners in Latvia. I'm the person in charge over there, so please feel free to ask any questions regarding this post.

We started our activity only at the end of 2007, which means that we are still newbies. :) However, thanks to me and some other guys, till now we had a lot of meetings, parties and even official Winter cup 2008/2009 organized by us. Also at the end of summer 2008 we visited Czech Subaru Club (subaruclub.cz) on their Grand Summer Event in Trebon (CZ).

 

Despite our economical crisis, we are planing to visit Poland during Orlen Platinum 66 Rally which is also known as 8th round of WRC in this year. Regarding this issue, I would like to have your suggestions of everything concerning it. As you are big funs of SUBARU, I'm for 120% sure, that you will attend this event. ;)

 

If I understand right, you will have some event regarding this rally as well? Is it possible to make some date with your cars and you? ;) Could someone help on this to make it happen? :)

 

With best regards,

Raimonds - TheKid. :)

 

P.S. I speak also russian, but no polish. Sorry. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj jakiegos linka jak masz:

 

Nie mam, z tego co pamiętam cena oscylowała wokół 200k. Było o nim temat na forum, ale szukajka nie potrafi go znaleźć.

 

Grubo cholera, a takie ładne...

Da sie jakoś u nas kupić ? :twisted:

 

Chyba nie, trzeba z Japoni sciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That red S203 what are you talking about, unfortunately is not in Latvia anymore. :( That guy sold it to Romania.

 

Nice car and this seats :shock: awesome

To bad so they are very expensive :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest S203. Taki sam, tylko niebieski, jest na sprzedaż w SIPie w Krakowie.

 

podaj jakiegos linka jak masz

Proszę: http://picasaweb.google.pl/barteksti/Su ... zaS203LHD#

Z tego co wiem nie jest już na sprzedaż. Był dawno temu jakiś kupiec ale się wycofał, potem jeździł nią chyba sam Dyrektor. Teraz nie wiem gdzie, ani kogo jest...

 

A te kubły są rewelacyjne. Siedziałem w nich! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Łotwy chcą przyjechać na rajd, ale nocleg sobie życzą w namiotach:) Może ktoś doradzi gdzie najlepiej będzie ulokować się. Ma przyjechać około 10 sób, no i chcą się spotkać z fanami subaru z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny :shock: :shock: :shock:

Dzieki za fotki, już wiem czego bede szukal po SE :twisted: no chyba, ze pojawi sie jakis kozak soon, bo Lanos mi nie leży.

 

Ale auto, ja piernicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let me invite you for "Cynamonowy slajd" which will take part on Rallycross Track in Slomczyn near Warsaw 20th of June (Saturday) this year. It will be some kind of amateur rally competition (especially for Subaru owners), including mixed rallycross surface and gravel super stage. There are about 40-50 cars on starting list for now. Here you have some video from our last meet

If you have any questions just ask ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...