Skocz do zawartości

5.06 TOR Lublin by Mareq i TJS + bonus kartingowy!!!


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 7:26 pm ]

 

Moga startowac nie tylko auta z napedem na 4 łapy.

 

 

 

mam pytanie tylko po co ???

żeby sie np. czegoś nowego nauczyć :shock: :?:

to raczej nie bedzie eliminacja RSMP :!:

 

 

 

 

nadal mam pytanie tylko po co ???????

 

 

jak w poprzedniej imprezie miały być tylko 4x4 . jeździła jakaś szrociarska honda żaba . według zapowiedzi ustno-pisanej miała być tylko ta honda , a jeździł jeszcze peugeot , i chyba jeszcze jedna honda . generalnie nie o to mi chodzi . zawsze przed taką imprezą są takie gadki dużych dzieci typu przedłużanie sobie p...... , lub mamo , tato ośką objechałem 4x4 . przecież nie od dzisiaj wiadomo że jak gość ośką który już ma jakieś wyniki zawsze objedzie początkującego 4x4 . więc po co takie gadki ??? http://lkt.pl/viewtopic.php?t=8983&sid= ... 51f6aaf7fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 7:26 pm ]

 

Moga startowac nie tylko auta z napedem na 4 łapy.

 

 

 

mam pytanie tylko po co ???

żeby sie np. czegoś nowego nauczyć :shock: :?:

to raczej nie bedzie eliminacja RSMP :!:

 

 

wyluzuj.pełny luz.........damy rade

 

 

 

nadal mam pytanie tylko po co ???????

 

 

jak w poprzedniej imprezie miały być tylko 4x4 . jeździła jakaś szrociarska honda żaba . według zapowiedzi ustno-pisanej miała być tylko ta honda , a jeździł jeszcze peugeot , i chyba jeszcze jedna honda . generalnie nie o to mi chodzi . zawsze przed taką imprezą są takie gadki dużych dzieci typu przedłużanie sobie p...... , lub mamo , tato ośką objechałem 4x4 . przecież nie od dzisiaj wiadomo że jak gość ośką który już ma jakieś wyniki zawsze objedzie początkującego 4x4 . więc po co takie gadki ??? http://lkt.pl/viewtopic.php?t=8983&sid= ... 51f6aaf7fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donwito, nie ruzumiem Towjej wypowiedzi. Jestes za czy przeciw?

 

Nie ukrywam, dopiero przylaczam sie do zabawy. Zagadalem w Poznaniu na temat szkolen dla poczatkujacych, pozniej zaczne z Ta Wesola Ferajna jezdzic na 'spoty'. Auta do dyspozycji mam dwa - Impreze jak w opisie i stara Astre F (o znikomej mocy, ale odremontowana). Na upartego moge jeszcze wyskoczyc sluzbowym Focusem.

 

A teraz odnoszac sie do Twojej wypowiedzi: Impreza moge przyjechac, a reszta passe? Jak mnie ktos w eFce zobaczy, to mam mowic, ze dealer dal mi zastepczy?

 

Jesli przejazdy beda tak ustawione, ze moj powolny samochod nie bedzie powodowal zatorow, to co reszcie do tego? Moj samochod, moje paliwo, moje wpisowe... a jesli dupowozem nie mozna nauczyc sie jezdzic - to moja strata czasu. Z premedytacja nie pozbylem sie tego auta, tylko zaplanowalem na 'nauke jazdy' bo jak dzwona albo dach zalicze to nie bedzie tak bolalo jak skasowanie subaraka...

 

Co wiecej, kiedy tylko sie da bede przyjezdzal ze swoja kobieta zeby tez sie uczyla, zatem w dwa auta, a na drugie 4x4 po prostu nas nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nadal mam pytanie tylko po co ???????

 

 

jak w poprzedniej imprezie miały być tylko 4x4 . jeździła jakaś szrociarska honda żaba . według zapowiedzi ustno-pisanej miała być tylko ta honda , a jeździł jeszcze peugeot , i chyba jeszcze jedna honda . generalnie nie o to mi chodzi . zawsze przed taką imprezą są takie gadki dużych dzieci typu przedłużanie sobie p...... , lub mamo , tato ośką objechałem 4x4 . przecież nie od dzisiaj wiadomo że jak gość ośką który już ma jakieś wyniki zawsze objedzie początkującego 4x4 . więc po co takie gadki ??? http://lkt.pl/viewtopic.php?t=8983&sid= ... 51f6aaf7fa

 

Nie ważne czym jeździsz,ważne jak tym jeździsz..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donwito, Masz jakieś problemy ? :???: Czujesz sie lepszy z racji posiadania Subaru? Jak mnie nie stać na Subaru i jeżdżę gorszym autem to juz nie moge się wyszaleć na torze? Litości, skąd się tacy ludzie biora...[/quot

 

 

 

 

pomyliłeś się .nie mam problemów i nie czuję się lepszy . tak naprawdę nie przeszkadza mi że jeżdżą 4x4 i ośki . tak naprawdę to jadąc w miarę dobrym samochodem byłem za maluchem . dla mnie liczy się dobra zabawa i trening . zawsze jak przeglądam różne fora to są głosy kto komu dokopie , jaka ośka dokopie 4x4 . nie pojadę 4x4 dobrze bo nie mam tego lub tamtego , oraz takie texty że nie jadę bo eliminacja nie jest zaliczana do klasyfikacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się pojawiam na takich imprezach dla zabawy, zazwyczaj mam najsłabsze auto z tzw 4x4 i myślę ze to ze mnie "objedzie jakaś" ośka nie sprawi ze rano nie będę mógł spojrzeć w lustro ;p Ludzie jeździmy dla naszej przyjemności i myślę ze o to w tym wszystkim chodzi :)

 

Co do imprezy - napiszcie proszę jak ma wyglądać całokształt. Doszedł karting ale może jakieś rozpisanie godzinowe co i jak :) jestem zainteresowany chociaż nie wiem czy zdążę posklejać samochód do tego czasu, ale co tam najwyżej przyjadę moja rozklekotana ośką ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donwito, Masz jakieś problemy ? :???: Czujesz sie lepszy z racji posiadania Subaru? Jak mnie nie stać na Subaru i jeżdżę gorszym autem to juz nie moge się wyszaleć na torze? Litości, skąd się tacy ludzie biora...[/quot

 

 

 

 

pomyliłeś się .nie mam problemów i nie czuję się lepszy . tak naprawdę nie przeszkadza mi że jeżdżą 4x4 i ośki . tak naprawdę to jadąc w miarę dobrym samochodem byłem za maluchem . dla mnie liczy się dobra zabawa i trening . zawsze jak przeglądam różne fora to są głosy kto komu dokopie , jaka ośka dokopie 4x4 . nie pojadę 4x4 dobrze bo nie mam tego lub tamtego , oraz takie texty że nie jadę bo eliminacja nie jest zaliczana do klasyfikacji .

 

Więc po co walisz teksty o szrociarskich hondach itp skoro nie przeszkadza Ci to ? :roll:

Strzelasz do własnej bramki.....

 

......tak naprawdę to jadąc w miarę dobrym samochodem byłem za maluchem ..........

 

:shock: :mrgreen::lol:

 

........nie pojadę 4x4 dobrze bo nie mam tego lub tamtego....

 

No i właśnie to jest odpowiedź na Twoje pytanie : po to na takie imprezy przyjeżdżają ośki,żeby się uczyć tego i tamtego.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się pojawiam na takich imprezach dla zabawy, zazwyczaj mam najsłabsze auto z tzw 4x4 i myślę ze to ze mnie "objedzie jakaś" ośka nie sprawi ze rano nie będę mógł spojrzeć w lustro ;p Ludzie jeździmy dla naszej przyjemności i myślę ze o to w tym wszystkim chodzi :)

 

Co do imprezy - napiszcie proszę jak ma wyglądać całokształt. Doszedł karting ale może jakieś rozpisanie godzinowe co i jak :) jestem zainteresowany chociaż nie wiem czy zdążę posklejać samochód do tego czasu, ale co tam najwyżej przyjadę moja rozklekotana ośką ;p

 

wiec zbiorka na torze o 13 lub 12 , szybka odprawa i jezdzimy tą próbe ktra była ostatnio( bez mety przed dziórami tylo wczesniej.

O 19 konczymy i zbieramy sie na karting ktory jest po drodze!

 

Mozemy zrobic tez odwtreonie ze najpierw karting a potem na tor wtedy zbiorka była by kolo 11.30.

 

Uwaga tor kartingowy jest zawsze po drodze wiec dal nikogo nie bedzei to utrudnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się pojawiam na takich imprezach dla zabawy, zazwyczaj mam najsłabsze auto z tzw 4x4 i myślę ze to ze mnie "objedzie jakaś" ośka nie sprawi ze rano nie będę mógł spojrzeć w lustro ;p Ludzie jeździmy dla naszej przyjemności i myślę ze o to w tym wszystkim chodzi

i chyba oto w tym chodzi , po pierwszych TJSach dwa dni mnie szczeka bolała od banana :grin: a jezdzilem wiecej poza torem niz na nim :mrgreen: . a czasy :shock: ? luz :!:

a co do osiek i 4x4 to co ma powidziec Czakos na TJS :!: to jest duch walki i dla mnie powinien zostac najwiekszym przykladem tego ze liczy sie fun a nie tylko wyscig zbrojen :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mozemy zrobic tez odwtreonie ze najpierw karting a potem na tor wtedy zbiorka była by kolo 11.30.

 

To może najpierw rozgrzewka na kartingu a potem na tor,żeby nie tracić dnia,skoro tor mamy od 14 ?

 

Ludzie jeździmy dla naszej przyjemności i myślę ze o to w tym wszystkim chodzi :)

 

Nic dodać,nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareq, rozwin prosze punkt: 2. Uczyć i podopowadac będa panowie z TJS.

 

Usiadzie ktos ze mna na prawym fotelu, zrobi kilka okrazen i bedzie tlumaczyl zielonemu ludkowi co-i-jak?

 

Dokladnie tak.

 

 

Kaski musza byc!

 

[ Dodano: Sob Maj 02, 2009 3:23 pm ]

 

Mozemy zrobic tez odwtreonie ze najpierw karting a potem na tor wtedy zbiorka była by kolo 11.30.

 

To może najpierw rozgrzewka na kartingu a potem na tor,żeby nie tracić dnia,skoro tor mamy od 14 ?

 

tor jest w zasadzie od 13 , o 14 zaczelibysmy jezdzic, ale tez mysle ze najpierw karting .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze ktorym przyjade, ale skoro 'zaopiekuja' sie mna doswiadczeni...

 

1. Fitnes

2. Waszka

3. Adam.

4. Ralf

5. Ralf

6. Shodan

7. Artur

8. Bartezz

9. the.wolf potwierdze niebawem.

10. konrad (CTR)

11. janusz L.

12. ogorass (na 90%, potwierdzę jeszcze)

13. Bryk

14. grzywaczewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja może wpadne przedmuchac turbinkę :lol: . Mam nadzieje ze to nie będzie mój debiut za kółkiem Sti bo tor wymaga dosyc płynnej i pewnej jazdy zeby zrobic dobry czas

 

1. Fitnes

2. Waszka

3. Adam.

4. Ralf

5. Ralf

6. Shodan

7. Artur

8. Bartezz

9. the.wolf potwierdze niebawem.

10. konrad (CTR)

11. janusz L.

12. ogorass (na 90%, potwierdzę jeszcze)

13. Bryk

14. grzywaczewski

15. beben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...