Skocz do zawartości

Gniot powraca!


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tak to typowy film dla dresów. Byłem ostatnio na tym i 2 dresiarzy za mną więcej wychodziło do WC z powodu nadmiaru piwa niż siedzieli na sali :mrgreen:

Mnie ostatnio na filmie o Bader-Meinhof jakiś baran pytał 'skaczesz do mnie???'; a ja nawet nie wiedzialem gdzie on mieszka; moze to byly jakies gejowskie awanse? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, hahahahaha, nie bralam wtedy torebki :razz: :mrgreen: tylko telefon, ktory nadal posiadam :P

 

Dobra poddaje się :razz: Nie będę brnął dalej :cool:

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Yes Yes Yes. Skopiował zawartość pamięci telefonu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie no tak tylko bo nie wydaje mi się że to dobry pomysł zapraszać dziewczyne na gniota.

Musi za tym kryć się jakiś podstęp :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski, a Tobie sie podoba widok 2 calujacych sie facetow??

 

A fuj... czym ja sobie zasluzylem na takie podejrzenia :cry: Dobra, wiem, ale teraz juz jestesmy kwita.

Choc gdyby to zracjonalizowac, to dwoch 'facetow' ma pewna zalete - mniejsza konkurencja dla nas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam Fast & Furious podobało :) I ten STI w ruchu wyglada b fajnie! Troche tylko za duzo bylo komputerowych efektow i sceny w kopalni byly pewnie drogie, a niespecjalnie efektowne.

 

I Sky znowu byl RWD :mrgreen:

 

Po filmie naszla mnie refleksja: nic tylko zostac streetracerem: Ma sie super wóz, mnóstwo kasy i laski same się do Ciebie kleją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szalenstwo ogarnia Swiat: http://moto.allegro.pl/item611111448_po ... _momo.html

 

Dzięki naszym pokrowcom Twoje zwykłe siedzenia zmienia się nie do poznania – po nałożeniu pokrowców które oferujemy zwykłe fabryczne i nudne siedzenia zmieniają się w rasowe kubełki – efekt niesamowity!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...