Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Civ IV - straszna gra na szczęście o 5 nad ranem ty i twoi wrogowie są tak rozwinięci, że komputer zwalnia i potrzebuje kilku minut na turę, i wedy się dechciewa, i można iść spać :D Ale do 5. to niestety trzeba siedzieć, dlatego w tą grę jest wbudowany zegarek i alarm !

 

Co do kierownic. Jak to jest np. z Logitech Driving Force Pro, kierownicą dedykowaną tylko do PS2 ? Można ją podłączyć do PC ? Dzwoniłem do polskiego dystrybutora Logitecha i odebrał bardzo niemiły pan i n moje pytanie zaczął się rzucać, że wtedy się zniszczy kierownicę, straci się gwarancje, bo oni odkryją itp. więc grzecznie odłożyłem słuchawkę... :roll:

 

 

P.S. Wck jak byś kiedyś chciał w Civ pograć w multi w trybie "cooperative" to wal śmiało na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do kierownic. Jak to jest np. z Logitech Driving Force Pro, kierownicą dedykowaną tylko do PS2 ? Można ją podłączyć do PC ?

Chodzi bez żadnego problemu. Instalując najnowsze sterowniki (4.60) Logitecha kierownica jest normalnie wykywana pod xp i możesz ją dowolnie kalibrować. Gorąco polecam bo dwa i pół obrotu to jest to ...nie mówiąc już o precyzji działania - to najlepsza kierownica dostępna obecnie na rynku :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civ IV - straszna gra na szczęście o 5 nad ranem ty i twoi wrogowie są tak rozwinięci, że komputer zwalnia i potrzebuje kilku minut na turę, i wedy się dechciewa, i można iść spać :D Ale do 5. to niestety trzeba siedzieć, dlatego w tą grę jest wbudowany zegarek i alarm !

 

Ale się brechtałem jak pierwszy raz zobaczyłem tą opcję z alarmem :D

 

P.S. Wck jak byś kiedyś chciał w Civ pograć w multi w trybie "cooperative" to wal śmiało na gg.

 

Ok, najpierw dokończę grę na single, a potem możemy pograć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotor, wielkie dzięki za info :!: Ta kierownica jest dla mnie za droga jeśli miałaby być tylko do PS2, a tak jest „w bólach do przeżycia”. Tylko ten niemiły pan nastraszył mnie z tą utratą gwarancji... a jest ona dla mnie istotna. Kupiłem rok temu głupi pad Logitecha i od tego czasu mam już trzeci... nie moja wina, że się psuje, a skoro dają mi nowy wraz z nową dwuletnią gwarancją to mogę przeżyć tydzień bez pada :mrgreen:

 

Wck, jeśli nadal się smiejesz z alarmu to znaczy, że jeszcze za mało grałeś :wink: Naprawdę ! Ja dzisia mam czas więc spokojnie kończ tego singla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck, jeśli nadal się smiejesz z alarmu to znaczy, że jeszcze za mało grałeś :wink:

 

Witek, ja już swoje przeżyłem grając w Civ1 i Civ3, a śmiałem się, bo nie pomyślałem wcześniej, że tak prosta rzecz potrafi przywrócić człowieka do rzeczywistości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotor, wielkie dzięki za info :!: Ta kierownica jest dla mnie za droga jeśli miałaby być tylko do PS2, a tak jest „w bólach do przeżycia”. Tylko ten niemiły pan nastraszył mnie z tą utratą gwarancji... a jest ona dla mnie istotna.

Przecież jeżeli się sam nie wygadasz składając ewentualną reklamację to nikt w żaden sposób nie jest Ci w stanie udowodnić, że była podpięta pod PC. Poza tym używam DFP od dłuższego czasu i nie zaobserwowałem w niej żadnych oznak zużycia... czego nie mogę powiedzieć o moich poprzednich kierownicach Logitecha (złamałem dwa czerwone wingmany - tandetny plastik, reklamowałem dwie Momo - słynne problemy z pedałem gazu).

Kupuj i niczym się nie przejmuj :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momo - słynne problemy z pedałem gazu).

chyba nie az tak slynne. mozesz klepnac kilka slow ?

Napisałem "słynne" ponieważ praktycznie każdy użytkownik Momo spotyka się prędzej czy później z tym problemem.

Generalnie problem polega na tym, że w pewnej chwili przepustnica przestaje się otwierać do końca. Wiadomo czym to skutkuje w grach rajdowych/wyścigowych. Najlepiej to sprawdzić w profilu/ustawieniach kontrolera w grze w jaką obecnie gramy - jeżeli zauważysz, że pasek gazu dochodzi do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotor, naprawdę, bardzo Ci dziękuję ! Jak tylko będzie nowa dostawa we wrocławskich sklepach to ją sobie kupię.

Tak sobie pomyślałem, że skoro jest do PS2 to może ma sama w sobie jakiś soft, który np. rejestruje podłączenia do PC... ale jeśli nie ma się czym przejmować to nareszcie sobie pojeżdżę. A Ty jeszcze ją tak zachwalasz. Szkoda, że nie ma sprzęgła i normalnej skrzyni biegów...

 

P.S. Teoretycznie to powinni wymieniać te Momo na nowe. Ciekawe czy gdzieś tak robią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- (najlepsze) Kupujesz DFP :D

Ja mam tego super hiper wypasionego Logitecha na 900 stopni i tez mam ostatnio problem z gazem, a w zasadzie nie tyle z gazem co z hamulcem, ostatnio mi się sam włącza na kilka %, powoduje to, ze autko nagle traci wigor (no bo ma jednoczesnie gaz i hamulec), pomaga spauzowanie gry, odpięcie kierownicy od portu USB konsoli i podpięcie jeszcze raz, wtedy robi auto kalibracje i można znowu grać jakiś czas.

Ostatnio rozebrałem pedały, ale w sumie kurzu jakiegoś wielkiego tam nie było, przeczyściłem, co się dało, ale nie pamiętam czy pomogło, bo ostatnio gram na padzie, bo nie ma czasu by się rozkładać z kierownicą :) Podepnę moze dzisiaj i sprawdzę czy faktycznie efekt czyszczenia jest skuteczny. Najgorsze, ze ten hamulec to dosyć nieregularnie się pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niezla jest gra Midnight Club 3: Dub Edition.. 8) W Maxi tuningu zostala okrzyknieta najlepsza gra dla 'tuningmanow" dostepna na rynku.. jednak nie gralem wiec sie nie wypowiadam.. ;) jednak jak przeczytalem jest niesamowicie duzo samochodow "do obrobki" podobnie z reszta jak czesci.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aha, dla zagozalych fanow... hmmmm sportowego obuwia i stroju, telefonow komorkowych z niebieskim podswietleniem klawiszy, i bawienia sie najnowszymi dzwonkami, oraz dla tych ktorzy uwielbiaja nie koniecznie ambitnie zreanimowane motywy przewodnie z komedii o czarnoskorych policjantach... w kazdym razie, dla tych ktorzy spelniaja wszystkie te warunki, powstala nowa gra, nazywa sie Crazy Frog Racer :lol: i jak sie nie trudno domyslic nie jest ona zbyt ambitna. Do nabycia w promocji na torrent'cie, za cale 300 mb. Ale ostrzegam, naprawde nie warto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...