Skocz do zawartości

Male tablice rejestracyjne


nabassu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako posiadacz JDMa, poszukuje kogos robiacego na zamowienie male tablice rejestracyjne.

okolo 80% oryginalnej kwadratowej polskiej.

W przypadku kontroli oczywiscie oryginalna tablica bedzie w bagazniku.

Czy ma ktos namiar na osobe robiaca identyczne wizualnie do oryginalnych tablice rejestracyjne?

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dorobiłem tablice w firmie robiącej reklamy,na blache z nierdzewki nakleili folie odblaskową 3M(oczywiście cyfry nie były wypukłe) na to cyfry, litery ,gwiazdki i była prawie jak oryginał :lol: .Jeździłem z nią dwa lata i żaden pałkarz sie nie zorientował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dwóch m-cy jeżdżę na naklejce zamiast normalnej blachy i jest looz.

Z dorabianiem takich blaszanych blach to chyba nielegal jest... na allegro jest kupę dorabiaczy czegoś na wzór rejestracji i nie robią zamienników, bo to bezprawne jest...czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabassu, normalna tablica do bagażnika, naklejka na płytce pcv na zderzzak i jazzzda. Jeśli policjant będzie chciał się przypierniczyć, to i tak znajdzie punkt zaczepienia, jak powiesz uczciwie czemu tak a nie inaczej, jak zrobisz tą tablice, żeby odbijała światło jak pisze ferdek, to sądzę że przejdzie bez problemu kontrole drogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy magik od reklam zrobi Ci to, co sobie wymyślisz. Jak chcesz mieć wiekszą pewność że się żaden nadgorliwy ,,władza" nie przychrzani, zrób ocenę techniczna u rzeczoznawcy PZM lub Dekry Polska, że masz mniejsze miejsce na numer rejestracyjny niż standard i musisz mieć mniejsza tablicę, i złóż do wydziału komunikacji wniosek wraz z tym kwitem od rzeczoznawcy o zezwolenie na używanie tablic wykonanych indywidualnie, masz z 50% szans na powodzenie, w zależności którą nogą pani urzędniczka wstała, lewą czy prawą, i czy między tymi nogami ktoś ostatnio bywał... :smile: a dla mnie pomuka poproszę... :smile: jeśli łaska..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrzcie go, mgr pomuk, z zamilowania kolekcjoner :lol:

 

jesli idzie o naklejke (malutka zwykla nalepka) to mnie policja zatrzymala i kazala zalozyc tablice wlasciwa (mialem w bagaznik) probowalem tlumaczyc sie tym, ze zaslania wlot powietrza itp itd, ale nic to nie dalo :???:

wiec uwaga na takie rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrzcie go, mgr pomuk, z zamilowania kolekcjoner :lol:

 

jesli idzie o naklejke (malutka zwykla nalepka) to mnie policja zatrzymala i kazala zalozyc tablice wlasciwa (mialem w bagaznik) probowalem tlumaczyc sie tym, ze zaslania wlot powietrza itp itd, ale nic to nie dalo :???:

wiec uwaga na takie rozwiazania

 

dogonili Cię? urządzenie się zacięło? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli idzie o naklejke (malutka zwykla nalepka) to mnie policja zatrzymala i kazala zalozyc tablice wlasciwa (mialem w bagaznik) probowalem tlumaczyc sie tym, ze zaslania wlot powietrza itp itd, ale nic to nie dalo :???:

generalnie wszystko zależy od policjanta, jak będzie chciał to się przyczepi i nic nie zrobisz, a jak będzie normalny który będzie potrafił zrozumieć jak mu wytłumaczysz to puści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku lapali kaskadowo, 1 patrol poinformowal 2gi, ze jakies subaru bez tablic jedzie, na CB huczeli o tych kontrolach od 25km, wszyscy jechali 50km/h wiec caly bozy dzien nikogo nie lapali. taki gosc jak ja byl dla nich zbawieniem :lol: na odchodne pan milicjant nakazal mi zalozyc tablice a ze stal dosc daleko od zaparkowanego auta to zadnej tablicy nie zobaczyl na swoim miejscu tylko uslyszal bulgot szybko zrywajacego sie z miejsca boxera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, masz masz :)

a z wnioskami to sie narazie bujam w ministerstwie infrastruktury o odstepstwo o ktorki VIN.

miesiac beda to przepychac.

no bo przeciez ja pierwszy na swiecie sprowadzilem fur z japonii.. rece opadaja.

oni maja 9 cyferek i juz, adnotacja w kodeksie czy gdzie tam, a nie latanie kurde z papierami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, masz masz :)

a z wnioskami to sie narazie bujam w ministerstwie infrastruktury o odstepstwo o ktorki VIN.

miesiac beda to przepychac.

no bo przeciez ja pierwszy na swiecie sprowadzilem fur z japonii.. rece opadaja.

oni maja 9 cyferek i juz, adnotacja w kodeksie czy gdzie tam, a nie latanie kurde z papierami.

 

wiesz co, to znaczy że jednak obowiązuje w PL przysłowie: każdy luj na swój strój, czy jakoś tak....mam 2 auta JDM z krótkimi VINami, dlatego byłem specjalnie w tej sprawie w wydziale komunikacji w Olsztynie, najważniejsza pani dyrektor stwierdziła, że jak jest czytelny numer VIN, i jest aktualny przegląd techniczny, to nie ma problemu z zarejestrowaniem japońca, nieważne ile ma cyferek i literek.... :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...