Skocz do zawartości

Ułęż, piątek, 17/04/2009


Niebieski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie żebym sie czepiał, ale 20 aut to moim zdaniem grubo za duzo. Znów będą godzinne przerwy. IMHO max 12 aut bo przy wiekszej ilości zrobimy po 3-4 przejazdy a to trochę mało jak na ponad 400km dojazdu (w moim przypadku) w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym sie czepiał, ale 20 aut to moim zdaniem grubo za duzo. Znów będą godzinne przerwy. IMHO max 12 aut bo przy wiekszej ilości zrobimy po 3-4 przejazdy a to trochę mało jak na ponad 400km dojazdu (w moim przypadku) w obie strony.

 

nie ma zadnego sensu jechac 500km w moim przypadku przy takiej liczbie zgloszen

 

trzeba zrobic liste + rezerwowi, ja bym proponowal 13mijesce zaliczyc jeszcze do listy wlasciwej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zrobil 2 odcinki w razie takiej ilosci osob i tyle.

jesli jest takie zainteresowanie a ludzie chca jezdzic to niech jezdza.idiotyzmem by bylo gdyby wrobel nie zorganizowal 2 odcinkow.obslugiwalem ludzi z pewnego banku,bylo 40 osob i wszyscy sie wyjezdzili.nie róbcie scen.... :roll:

 

a na razie podac konto, 2 dni i zobaczymy kto wplaci sianko i sie zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Będzie dobrze....ostatnia próba była OK....wszystkie potrzebne elementy w niej były ...Polecam ! ... W.stworzył fajną próbe i wszyscy się wyjezdzą...tak mi się zdaje. :mrgreen:

Będę....moge też usiąść na prawy jak W.będzie miał inny prawy i pozwoly :mrgreen: ...jak mnie kto pozwoly usiąść wogóle. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w ostatnią sobotę było też około 20 aut a my z Jabarem zrobili około 200 km po Ułężu

ale Wy się wpychaliście bez kolejki - skargi na Was były i donosy (niestety anonimowe głównie) :mrgreen:

trudno, jak sie inni przyjechali lansowac to ich problem, zreszta vice-dyrektor zamieszania Fitness puszczal nas :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...