Skocz do zawartości

maska w GT a seryjna


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem wymienić w Imprezie '95 maskę seryjną na tą z GTka z wlotem.

Słyszałem, że różnią się lampy dobrane do obu masek i że istnieje możliwość rozbieżności w błotnikach i zderzaku. Co z tego jest prawdą, a co nie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że samą maską nie dodasz mocy ;)

nie psuj samochodu. wolnyssak nie ma wlotu...

 

był kiedyś na allegro majtkowy niebieski wolny ssak, po swapie z 1,6 na 2.0 115hp z maską od GT, progami, spoilerem...i na złotej feldze . nie chcesz wiedzieć jak wyglądał :twisted:

 

w błotnikach nie ma rozbieżności. GL i GT podczas całej produkcji miały takie same błotniki.

Jedyna różnica między rocznikami to lampy i grill.

Pablonas miał maskę do sprzedania.

Prosze pomuka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem wymienić w Imprezie '95 maskę seryjną na tą z GTka z wlotem.

Słyszałem, że różnią się lampy dobrane do obu masek i że istnieje możliwość rozbieżności w błotnikach i zderzaku. Co z tego jest prawdą, a co nie?

Pozdrawiam

Kupujesz maskę przed liftem z GT i nie ma żadnego problemu z montażem. Wszystko pasi. Chyba, że masz przód "unowocześniony" po jakimś dzwonie :mrgreen:

Kura z forum ma wolnossące kombi z GT lookiem (tyle, że przód poliftowy). Poszukasz to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL byl seryjny wolnyssak ala GT look byla to wersja RX podajże, mial caly pakiet stylizacyjny na gt.

A wg mnie zderzak, progi i tylni spoilerek na szybie z Gt bardzo ladnie wyglada:PPP

 

A co do maski musisz szukac maski do 97 bo wtedy byl zmiana na nowy przód, ewentualnie zmieniasz atrape i nowe lampy i masz lifting:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL byl seryjny wolnyssak ala GT look byla to wersja RX podajże, mial caly pakiet stylizacyjny na gt.

 

nie cały, bo bez maski :razz:

 

 

ewentualnie zmieniasz atrape i nowe lampy i masz lifting:PPP

i lusterka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam taką wersję SI MR'97: oprócz maski kompletne ospojlerowanie z GT (zdarzak przód z lampami, progi, 2 lotki z tyłu), ale z oznaczeniem GL SPORT (nie RX). Co ciekawe, kiedy wrzuciłem do wyszukiwarki po numerze VIN wyszło, że to GT'k. Nawet kiedyś spotkałem podobny post na forum, gdzie się śmiali, że ktoś chłopakowi silnik podmienił. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoiler mam wysoki, zderzak z halogenami, progi seryjne bodajrze :P

jesli chodzi o moc to pozniej sie tym tez zajme :twisted:

lampy i tak musze zmienic bo mam klosz pekniety i zderzak rzezbiony po tym jak na holu gosciu wyrwal mi hak ze zderzakiem -.-'

no i halogen mi ktos wczesniej zbil, wiec zabawy troche bede mial :) wszystko w swoim czasie

był kiedyś na allegro majtkowy niebieski wolny ssak

jaki to jest majtkowy?;P bo mam jasno blekitnego ze spoilerem i zlotymi alu ale bez maski od GT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jasno blekitnego ze spoilerem i zlotymi alu ale bez maski od GT :P

 

:mrgreen::mrgreen::twisted: hmmmm to ja już nic nie mówię. :cool:

wyszystko jest kwestią gustu. Już siedze cicho ;)

 

a tak wogóle, to TU

jest taka aukcja z 1,6 zrobionej na coś...dziwnego. Sorry, ale nie jestem zwolennikiem robienia "prawie jak Subaru" z wolnegossaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś,

ja nie mówię o fotelach, tylko o pakowaniu pakietu GT razem z maską do słabego samochodu. Mnie nie kreci taki tjuning ;)

kończę polemiki, bo Rupeeert wpadnie zaraz i będzie krzyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza GT do 96 roku miała inną maskę a po 97, po lifcie inną. Można założyc ,,nową" bez problemu na ,,stare" auto, tylko że razem z reflektorami, bo tu właśnie jest jedyna różnica, w kształcie szyb reflektorów i maski na ich styku. Lampy do 96 miały zaokrąglone rogi przy styku z grillem, a potem bardziej zaostrzone. Nie ma innej różnicy, błotniki są takie same. Można od biedy założyć nową maskę na stare lampy, fizycznie wykonalne, tylko wyglada jak potem dość oryginalnie...ale na czas zorganizowania nowych lamp da się tak jeździć. Jakby coś, mam do sprzedania aluminiową maskę z 3 wlotami do rocznika 92-96, czyli przed liftem. Maska jest w czarnym macie...Jakbys reflektował, pisz na PW. I oczywiście pomuka poproszę... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura z forum ma wolnossące kombi z GT lookiem (tyle, że przód poliftowy). Poszukasz to znajdziesz.

 

Potwierdzam :)

 

Mam świadomość, że wieśniaczę moim słabym samochodem - poprzednik mi to zafundował, a ja jakoś nie chciałem tego zmieniać... Spełniło się moje marzenie mieć subaraka ze starym wnętrzem i odmłodzoną budą...

 

Dobrze, że mam RX'a wtedy maska z wlotem tak nie razi :)

 

 

 

Tu jest kilka fotek mojego quasi GT

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla to wersja sport do 97 a od 97 up wersja rx ogolnie orginal ma wlot na masce i chyba do my 07 do kazdej imprezy mozna bylo zamowic pakiet WRX look

 

A do tematu jak nie chcesz wydawac wiele bierz stara maske jak masz orginalne lampy beda o 150% lepsze od zamiennikow za 250zl szt po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...