Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

hemi112, masz coś do moich naklejek :?: :evil:

Ja tam zmieniłem emblematy STI przód i tył oraz znaczek z atrapy na różowe i wcale nie uważam, że to festyn :P

 

mam nadzieję,że nie obrażę co niektórych ,ale jak bym zakupił kozackie oklejenie WRC i wszelkie inne STi oraz inne plejady do swego wolnego ssaka kombi..nie tędy droga...

 

-- Pn maja 07, 2012 6:47 pm --

 

macham do wszystkiego co plejadowe ,pomimo tego iz i tak wiem,że nie odmacha :(

Poza tym wywołuje na CB kazde subaru w trasie (nawet jak nie jestem pewien czy miało bata)

A dzisiejsze zboczenie,hmm...czy to zboczenie :?: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, na dachu jest fajnie, ze świnią na masce pewnie będziesz postrzegany jako jeżdżąca reklama zakładów mięsnych

a tak tylko przez ludzi wyglądających z okien w blokowiskah i kosmitow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka, jak przyjechałem po nią dzisiaj do przedszkola, to na "dzień dobry" przesłała Subarynce pare całusów :mrgreen:

 

Raduje serce :lol::lol:

 

-- 9 maja 2012, o 17:56 --

 

chce taki, chce taki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To klucze do ręki i wykręcaj :lol:

 

Rozumiem, że zgłaszasz się na dawcę "organu" :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem wczoraj napisac,ale ...sie upilem....;-)

Otoz,moze i to glupie,ale polazlem do garazu po 19ej,wsiadlem do Legara,jak zwykle wchlanalem dawke zapachu jego skory,wlaczylem Sisters of Mercy,posiedzialem,posluchalem,podrinkowalem,pomacalem sobie szyber,boczki,otworzylem maske,poogladalem silnik,nie wiem,gdzie sa swiece,odkrylem jakies pomiarki olejowe,to juz chyba 4!!!,a w Toyocie mialem tylko jedna pomiarke,w koncu,wlazlem pod spod,niczego nie dojrzalem ,bo jakis zabudowany,odpalilem silnik,posluchalem na wolnych,a potem.......przegazowalem pare razy...Jakis fajny ten dzwiek,inny niz w zwyklych autkach,no ogolnie ....popodniecalem sie...PS.Zona wiedziala o wszystkim:-)

 

 

Czy tak czasem mozna?????Wypada???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a standardem jest że wybiegacie na balkon / podwórko słysząc bulgot ?! :shock:

 

moja dziewczyna mówi że to choroba :P

 

Jeżeli na bulgot wody w pralce/ garnku ---> choroba. :(

Jeżeli na bulgot boksera ---> fizjologia. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem wczoraj napisac,ale ...sie upilem....;-)

Otoz,moze i to glupie,ale polazlem do garazu po 19ej,wsiadlem do Legara,jak zwykle wchlanalem dawne zapachu jego skory,wlaczylem Sisters of Mercy,posiedzialem,posluchalem,podrinkowalem,pomacalem sobie szyber,boczki,otworzylem maske,poogladalem silnik,nie wiem,gdzie sa swiece,odkrylem jakies pomiarki olejowe,to juz chyba 4!!!,a w Toyocie mialem tylko jedna pomiarke,w koncu,wlazlem pod spod,niczego nie dojrzalem ,bo jakis zabudowany,odpalilem silnik,posluchalem na wolnych,a potem.......przegazowalem pare razy...Jakis fajny ten dzwiek,inny niz w zwyklych autkach,no ogolnie ....popodniecalem sie...PS.Zona wiedziala o wszystkim:-)

 

 

Czy tak czasem mozna?????Wypada???????

 

:mrgreen: zawsze można i zawsze wypada..... zawsze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zboczenie nie moje, ale warte opisania. I nie Subarowe - motoryzacyjne.

Ostatnio spotkałem się ze znajomym z ogólniaka, który ze swoim bratem urządził w kuchni testy oleju silnikowego - SMAŻYLI NA TYM NALEŚNIKI :shock: :idea: :!: Wg niego najsmaczniejsze wyszły na mineralnym, bo półsyntetyk i syntetyk mają więcej goryczki. Niestety mineralny najszybciej zaczyna kopcić - łatwo go przypalić. Wniosek kolegi był taki, że do naleśników najlepszy jest jednak olej rzepakowy. A mój wniosek jest taki, że nie ja mam najbardziej posrane w głowie... :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem wczoraj napisac,ale ...sie upilem....;-)

Otoz,moze i to glupie,ale polazlem do garazu po 19ej,wsiadlem do Legara,jak zwykle wchlanalem dawke zapachu jego skory,wlaczylem Sisters of Mercy,posiedzialem,posluchalem,podrinkowalem,pomacalem sobie szyber,boczki,otworzylem maske,poogladalem silnik,nie wiem,gdzie sa swiece,odkrylem jakies pomiarki olejowe,to juz chyba 4!!!,a w Toyocie mialem tylko jedna pomiarke,w koncu,wlazlem pod spod,niczego nie dojrzalem ,bo jakis zabudowany,odpalilem silnik,posluchalem na wolnych,a potem.......przegazowalem pare razy...Jakis fajny ten dzwiek,inny niz w zwyklych autkach,no ogolnie ....popodniecalem sie...PS.Zona wiedziala o wszystkim:-)

 

 

Czy tak czasem mozna?????Wypada???????

 

Stary, duży szacun :!:

To jest dopiero Subarowa korba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem wczoraj napisac,ale ...sie upilem....;-)

Otoz,moze i to glupie,ale polazlem do garazu po 19ej,wsiadlem do Legara,jak zwykle wchlanalem dawke zapachu jego skory,wlaczylem Sisters of Mercy,posiedzialem,posluchalem,podrinkowalem,pomacalem sobie szyber,boczki,otworzylem maske,poogladalem silnik,nie wiem,gdzie sa swiece,odkrylem jakies pomiarki olejowe,to juz chyba 4!!!,a w Toyocie mialem tylko jedna pomiarke,w koncu,wlazlem pod spod,niczego nie dojrzalem ,bo jakis zabudowany,odpalilem silnik,posluchalem na wolnych,a potem.......przegazowalem pare razy...Jakis fajny ten dzwiek,inny niz w zwyklych autkach,no ogolnie ....popodniecalem sie...PS.Zona wiedziala o wszystkim:-)

 

 

Czy tak czasem mozna?????Wypada???????

 

jak się jest nawalonym to tak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ją wystawiłem bo pogoda... Mówię no odkurzę Cię bo tak nie może być ;) Odkurzyłem, kurze wytarłem *lepiej będzie podtarłem :roll: i tak sobie siedzę... Myślę no nie! Chodź się przejedziemy porobimy trochę hałasu :twisted: Bo znów do pracy i nie wiem kiedy polatamy w taką ładną pogodę :?

I oczywiście pogadaliśmy sobie po przejażdżce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...