Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie w pracy na kilkadziesiąt aut na parkingu (parking tylko dla pracowników) jest jedno ,jedyne Subru,z jednej strony czuję sie wyjatkowy,bo reszta to masówka typu król Passat,lub Golfy,406,Vectry itp Mondeo,a z drugiej strony niektórzy się pytają jak drogie są części do tak drogiego,wymagającego auta :mrgreen::mrgreen:

Ale co wytłumaczysz człowiekowi jak dla niego w głowie jest Passat TDI :!: :!: :mrgreen:

 

I w ogóle ten śmiech,że na lusterkach jakies świnie,z tyłu jakaś łapka...

Smiech śmiechem,czekam na pierwsze opady śniegu i zobaczymy na wiosne ,co kto ewentualnie będzie chciał kupić aby sobie radzić :mrgreen:

 

-- Śr wrz 14, 2011 10:52 pm --

 

a odnośnie księży to w mej parafii rządzi camry i avensis :D wiem bo mijam po drodze do żabki :D a jak podjeżdżali pod blok ,gdzie mieszkałem to wiedziałem,że jak camry (2-3 letnie z USA więc model z kilometra rozpoznawany) podjeżdża to matriź będzie dzwonił po klatce.

Teraz mam mieszkanko z narzeczona i wiem ,że z mej parafii xsiądz ma Aurisa-albo skromnośc albo datki małe albo wszystko pakuje w mase złota na ołtarze i inne cuda...przeca trzeba w skromności zyć :mrgreen::mrgreen:

 

-- Śr wrz 14, 2011 10:55 pm --

 

sprostowanie: poprzednia parafia Camry i Avensis,obecna to Auris.z tego co widuję ,bo nie ukrywam iż omijam budynki z krzyżami,jak chce pogadać z bogiem to nie potrzebuje złotych ścian czy płacić datkami pośrednikowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,że nie mam seja to bym sam zobaczył o co wam chodzi :D 6 bar na szmatach z tyłu :?:

 

a co powiększania trzody,dzisiaj z "majlof" wpadlismy do sklepu,moja Kasia upatrzyła ładne ciuchowe cuś ,a jak zobaczyliśmy zawieszke na ciuchu to decyzja była natychmiastowa:BIERZEMY :!: Kaś ma fajny ciuch a ja kolejny gadżet do świnioka :mrgreen:

Inna kwestia wytłumaczenie sprzedawczyni o co chodzi ze świnkami w subru ,oj ciężko.

 

PYTANIE: czy osobie niezarazonej idzie w ogóle objaśnić tę trzodę na lusterkach,i w ogóle :?:

 

 

kolekcja różowych świń od rana powiększona :mrgreen: Wpadł kolega do pracy i mówi: nie wiem co tu "aleurwał" widziśz w tych świniach ,ale masz :!: ".I kolejna mała różowa trzoda jest moja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na lekcji :) kumpel miał powiedzieć co jest jednostką indukcji elektrycznej.

Noi powiedział " Jednostką indukcji elektrycznej w układzie SI jest kulomb na metr kwadrat"

 

A mnie się zapytano co to jest ten układ SI :D i nie myśląc wgl. powiedziałem SUBARU IMPREZA :D

 

I cała klasa miała ubaw razem z nauczycielem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo,że każdy tak ma ,że w myslach sie przejęzyczy,coś innego jest napisane a na pierwszy rzut oka co innego przeczyta,ja ostatnio widziałem w necie info o pewnych obchodach i materiał miał nazwę :"Dzień Sybiraka" zgadnijcie co przeczytałem :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze całkiem niedawno sytuację podobną do Koguta (choć nie w szkole :wink: ) - zapytany przez znajomych co znaczy skrót STI, który widzieli na jakichś Subarakach, palnąłem "Super Turbo Impreza". :mrgreen:

 

Dopiero później doczytałem się bodajże w "Plejadach", co to znaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na lekcji :) kumpel miał powiedzieć co jest jednostką indukcji elektrycznej.

Noi powiedział " Jednostką indukcji elektrycznej w układzie SI jest kulomb na metr kwadrat

:mrgreen:

 

Miałem podobną sytuację w pracy, tylko ze mojego "zboczenia" rzekłem Suzuki Intruder... Ubawu raczej nie było, jeno małe zakłopotanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze całkiem niedawno sytuację podobną do Koguta (choć nie w szkole :wink: ) - zapytany przez znajomych co znaczy skrót STI, który widzieli na jakichś Subarakach, palnąłem "Super Turbo Impreza". :mrgreen:

 

Dopiero później doczytałem się bodajże w "Plejadach", co to znaczy...

 

 

a to nie Subaru Turbo Intercooler :?: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze całkiem niedawno sytuację podobną do Koguta (choć nie w szkole :wink: ) - zapytany przez znajomych co znaczy skrót STI, który widzieli na jakichś Subarakach, palnąłem "Super Turbo Impreza". :mrgreen:

 

Dopiero później doczytałem się bodajże w "Plejadach", co to znaczy...

 

 

a to nie Subaru Turbo Intercooler :?: :?: :mrgreen:

Sexually Transmitted Infection

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich ostatnich zboczeń... :mrgreen:
moich zboczeń stoi na szafce ze dwanaście.....albo piętnaście...dawno nie liczyłem.... :D
Fajnie!

Masz fotę? Jaka skala? :-D

 

-- 23 wrz 2011, o 20:45 --

 

U mnie wiadomej marki na biurku w pracy tylko 8 :-(

modele12082011255m.jpg

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich ostatnich zboczeń... :mrgreen:
moich zboczeń stoi na szafce ze dwanaście.....albo piętnaście...dawno nie liczyłem.... :D
Fajnie!

Masz fotę? Jaka skala? :-D

 

-- 23 wrz 2011, o 20:45 --

 

U mnie wiadomej marki na biurku w pracy tylko 8 :-(

modele12082011255m.jpg

:-)

:shock: łał :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to zboczenie,to po prostu chyba norma: przychodze do pracy,odpalam kompa,loguje się na tejże stronce,a nastepnie przebieram się,robię kawkę ,śniadanko i normalnie pracuję :mrgreen:

I tylko słyszę od kumpli z pracy ;"a ten już "aleurwał" na subaru siedzi" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam troszkę w drugą strone,jk juz uświnię jakimś błotkiem auto ,to chocbym brudził spodnie o próg podczas wsiadania to i tak na myjke nie podlecę,po prosto błoto i świnia muszą iśc w parze:D
Nooo... Też tak troszkę mam. Chociaż może bardziej pasuje to do Forysia, to od dwóch dni jeżdżę Imprezą umorusaną mazurskimi szutrami Rajdu Polski :-) :-) :-)

Ale jutro albo pojutrze umyję :-) I wyszoruję jej szczoteczką złote felgi :-)

 

-- 27 wrz 2011, o 13:47 --

 

Mogę mieć w garażu bałagan, ale od niedawna każdy powrót wieczorem do domku

mimo konieczności zgaszenia silnika i pożegnania się z boxerkiem na noc, powoduje uśmiech na twarzy :-)

 

garaz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...