Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

szczególne dla Martyny za udział w rytuale wędrującego grala, co to specyficznym smakiem i mocą się odznaczał :mrgreen:

Martyna mówi że to zielonkawe to osiem, a nawet dziewięć, ale zato, towarzystwo to dzieeesięć :wink:

A ja poproszę zdjęcie jak hejnał odgrywa, to będę miał rozwodowe :twisted:

 

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich

rycerzy i księżniczek prawie okrągłego stołu
od mc.li i mc.Martyny, miło było odegrać z wami hejnał :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego zostaliśmy zmuszeni do wybrania samych drogich hoteli?

Miedzy innymi "Na skarpie" gdzie kontakty w naszym pokoju były powyrywane ze ścian i "dyndały" brakowało kilku kafelek dzięki czemu mieliśmy piękny widok na zaprawę murarską, brak ciepłej wody, ciekawe kto im dał te 3 gwiazdki... i w dodatku za taką kasę.

 

.... ja na ten przykład zdecydowałem się na Zamek Ryn ponieważ zauważyłem, że choć cenowo najdroższy to jednak różnice nie były aż tak duże. Dzieciaki zachwycone. Mój portfel chudszy, ale co tam. Szkoda, że SIP nie zdecydował się zorganizować imprezy na dziedzińcu zamku miałby do dyspozycji 900 mkw pod przykryciem.

 

siekla napisał/a:

Jeżeli mnie pamięc nie mysli to Bieszczady juz byly

 

Nie były.

 

A może Roztocze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka luźnych subiektywnych :wink: przemyśleń po Plejadowych.

 

Jeśli chodzi o samą organizację, to było sprawniej niż w roku ubiegłym (start, brak "obsuw" czasowych, itp.).

 

Nieco zbyt "wyśrubowane" czasy na przejechanie poszczególnych odcinków (zostawało mało czasu na zwiedzanie), za wyjątkiem czasu (1:30) na dojazd z Mrągowa do Mikołajek :mrgreen: . Dobrym pomysłem było za to wskazanie w karcie drogowej na drugi dzień, czasów, jakie są przewidziane na poszczególne atrakcje.

 

Jeśli chodzi o zwiedzanie to w ubiegłym roku było ciekawiej, szkoda że drugiego dnia nie było w planie Gierłoży i wspomnianych już bunkrów - na przykład zamiast dojazdu do Mrągowa, wyłącznie na catering.

 

Hotel zamek w Rynie :cool: mimo, że nieco daleko.....

 

O namiocie (a właściwie jego braku) już pisano....

 

Z pozytywów jeszcze trzeba wspomnieć i o tym, że trafionym pomysłem było wydłużenie Plejad.

 

Również ciekawym i udanym pomysłem był konkurs fotograficzny (choć ja osobiście zamiast aparatu jako gadżetu wolałbym jak w zeszłym roku pamiątkowy kubek czy okulary, ale sam konkurs OK).

 

No i wielkie podziękowania za pomoc jaką okazano nam w serwisie.

 

Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pozdrawiam wszystkich poznanych i mijanych na trasach IV Plejad, a w szczególności konwój warszawsko-krakowsko-lubliński oraz ekipę z hotelu na skarpie. Gratki dla ekipy turystycznej nr 26 która niejednokrotnie wybawiła nas z opresji. Mój pilot nigdy nie był mocny w czytaniu mapy :razz:

nie pozdrawiam pogody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wrocilem, choć dopiero o 4 nad ranem... Samolot miał lądować we Frankfurcie i tam miałem złapać następny do Stuttgartu, ale ze względu na burzę i zamknięcie portu lotniczego, poleciałem do Norymbergii na połtorej godzinne parkowanie. Jak już doleciałem do FRA, do kolejnego samolotu nie było i musiałem tyrać się pociągiem :?

 

A dziś rano do pracy...

 

 

Ponieważ ZNOWU pracowałem przy zlocie, muszę powiedzieć dwie rzeczy:

 

:arrow: przepraszam że nie dałem rady bardziej integrować się! Choć ostatnia noc z T8lkiem i kogiim może trochę umniejsza mojej winie ;)

 

:arrow: cieszę się z licznych pochwał i podziękowań no i przede wszystkim że nawet mimo pogody fajnie się bawiliście! :) Uwierzcie mi, że "za kulisami" wszyscy dokładali wszelkich starań, żeby uporać się z wszelkimi większymi lub mniejszymi problemami. Wydaje mi się, że w poprzednich Plejad wyciągnięto wnioski i w dużej części wzięto je w tym roku pod uwagę. Oczywiście tym razem też się sporo nauczyliśmy i naturalną koleją rzeczy następne mogą być tylko jeszcze lepsze ;)

 

 

Oprócz tego dorzucę podziękowania dla zespołu muzycznego, który dał w sumię koncert bardzo prywatny biorąc pod uwagę nieliczną grupę twardzieli ;) Gdyby tylko pogoda dopisała, całe towarzystwo by się cudownie bawiło do tego występu!

 

Gratulacje dla tych uczestników z grupy Outlaw, którzy skończyli na podium :mrgreen: Nie wdając się w szczegóły (których nie znam), ale do Outlaw zostali zaliczeni ci, którzy mieli auta niezgodne z homologacją, a więc teoretycznie niedopuszczone do ruchu. Wydech H&S czy podobne homologację mają ;)

 

I na koniec kolejne gratulacje, tym razem dla Pumexa, za pomysł na dowcip :mrgreen: Jeszcze w niedziele mechanicy opowiadali, jak to "przyjechał gość i na BT chciał, żeby mu zrobiono przegląd" :lol: :lol:

 

No, to chyba tyle ;)

 

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 9:40 pm ]

aha, Allrad ten ze stacji paliw to ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o opublikowanie wyników trasy turystycznej ze wskazaniem punktacji za poszczególne zadania/pytania. Ciekawi mnie na przykład jaki czas (w porównaniu do innych) wykręciłem swoim kombiakiem, na jakie pytania odpowiedzieliśmy dobrze, a na jakie źle, itp.....

 

My wykręciliśmy w Mrągowie naszym Foreściakiem 00:36:50 (start troszku przespałem :sad: )

 

Jeśli chodzi o ZLOT to było zajebiaszczo - to był nasz pierwszy i na bank nie ostatni :mrgreen: moja PILOTKA już stwierdziła, że się zapisujemy (za jakieś dwa tygodnie ona przejmuje Foresterka - więc może za rok ONA bedzie Kierownikiem a Pilocikiem :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w poprzednich Plejad wyciągnięto wnioski i w dużej części wzięto je w tym roku pod uwagę.

 

W moim odczuciu tak właśnie było, jedynym niedociągnięciem był ten nieszczęsny namiot - tzn. brak namiotu :wink: .

 

 

 

Aaaaaa, oczywiście pozdrawiam Mamusię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjęte, odpowiedziałeś na moje "Dzień dobry" :mrgreen: :razz: :mrgreen:

 

 

i uciekłeś do podziemi :twisted::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bo ja nieśmiały jestem ;)

A tak na serio - zdolność kojarzenia miałem taką, że dopiero w drodze powrotnej doszedłem do wniosku, że to mogłaś być ty :oops: Ale cieszę się, że chociaż dzień dobry burknąłem ;)

 

W tym wszystkim zapomniałem o najważniejszym:

Pumex1, Bary, Krebelka, - gdyby nie Wy to bym się nigdzie nie dotelepał (no bo jak dealer to nie ma książki drogowej, numerów startowych itp ;) ) dzięki Kochani za przewodnictwo w moim dziewiczym rejsie na trasie terenowej (to był mój PIERWSZY ;) raz )

Całej reszcie Forumowiczów również wielkie thx.

eddieGT - sorry za brak czasu ale i tak to co wyprawiałeś na terenowej to aż trudno było uwierzyć, żeś "amator ;)

T8OLEK, Kogi - bardzo żałuję, że spiknęliśmy się na tak krótko ale jak to mówią - co się odwlecze... :mrgreen:

Śmiechu - normalnie mega foch. Jak mogłeś nie dotrzeć :?: Cała kompania na Ciebie czekała ;) Nie ujdzie Ci, bądź pewien, mój dostawca podobno wychodzi za miesiąc ;) (dzisiejsze info)

Reasumując - impreza zacna aż do bólu ;) Normalnie mam nadzieję, że ten rok jakoś szybko zleci :mrgreen:

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, niestety:

Szanowni Państwo,

z powodu przygotowań oraz wyjazdu na VI Zlot Plejad, zmuszeni jesteśmy wyłączyć Sklep Internetowy Subaru. Przerwa potrwa od 3 do 17 czerwca.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Pozdrawiamy,

Obsługa Sklepu SUBARU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie zapytanie do Dyrekcji.

 

Czy można prosić o opublikowanie wyników trasy turystycznej ze wskazaniem punktacji za poszczególne zadania/pytania. Ciekawi mnie na przykład jaki czas (w porównaniu do innych) wykręciłem swoim kombiakiem, na jakie pytania odpowiedzieliśmy dobrze, a na jakie źle, itp.....

 

Z klasyfikacji zbiorczej niestety tego się nie dowiem....

 

Dla trasy terenowej również prosimy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było po prostu super :cool: , świetna atmosfera, rewelacyjni ludzie... szkoda, że tak krótko :wink:

 

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich poznanych i już znanych Forumowiczów, mieszkańców hotelu Na Skarpie za nocne czuwania na czerwonych skórach :twisted: i lanserów z turystycznej za spacerowe przejazdy :mrgreen: oraz Żelaznym za wspólnego nielegala na torze w Mikołajkach :mrgreen:

 

Droga powrotna, dzięki temu, że wyjechałam o 6.30 zajęła mi tylko 2h w strugach deszczu... o 9.30 zameldowałam się już na Karowej na egzaminie nr 1/4 dzisiejszego dnia - udało się, wszystkie zdane :cool:

 

 

Tu należą się podziękowania dla koleżanki z forum, dzięki której felix mógł go otrzymać :mrgreen:

 

Polecam się na przyszłość :cool: miło było poznać :cool:

 

jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc- mam nadzieje, że się kiedyś odwdzięczę...

również miło było poznać- chodź szkoda, że tak krótko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką taksówką to można jeździć

szczególnie, że kierownik tej taksówki ogarnia :mrgreen:

 

Posiada ktoś zdjęcia wyników? (wszystkich klas)

też bym chętnie zobaczyła

 

 

btw. mój OBK jest na Twoich zdjęciach, w Parku serwisowym, kawałek mnie też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...