Skocz do zawartości

Kraków, zapytania


Mopi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że moje zapytanie jest we właściwym dziale, a jeśli nie to proszę o przeniesienie. A przechodząc do meritum, wybieram się z żona i dzieckiem do Krakowa na weekend. Byłbym wdzięczny koleżankom i kolegom za podpowiedzi: jakis rozsądny hotel/motel za rozsądne pieniądze? Co warto? gdzie warto? itp.Z góry dziekuję a w przypadku odwiedzin Wrocka odwdzięcze się tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z dzieckiem to rozsadnym wyborem moze byc Novotel (dziecko do 16 lat jest tam bez oplat)-ja akurat bylem z rodzina w Novotelu Centrum, ale jest tez Novotel Bronowice. Lokalizacja jest dobra, sniadnia dobre i obfite, basen w cenie, parking. No i zwykle sa tez znizki za wczesniejsza rezerwacje, wtedy cena jest atrakcyjna. Korzystalismy tez wczesniej z apartamentow do wynajecia (jest kilka stron internetowych)-ma tez swoj urok i klimat mieszkanie np w starej kamienicy na Kazimierzu, ale wtedy zwykle jest problem z parkingiem, my np moglismy parkowac ale tylkow okreslonych godzinach:). Jest tez oferta -nazywa sie bodajze - kupuje sie karte, w cenie ktorej jest wstep do wielu turystycznych atrakcji oraz przejazdy komunikacja miejska, a takze znizki np w restauracjach. A co do programu, to glownie zalezy od tego ile i co wytrzyma dziecko:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mopi, Zobacz na booking.pl lub inny tego typu serwis. Wybierz co Cię interesuje pod kątem ceny, lokalizacji, udogodnień. Napisz tutaj swoje typy to zweryfikujemy je z rzeczywistością i doświadczeniem tubylcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam niezmiernie istotne: szukam taniego noclegu w Krakowie w dniach 5-7 czerwca w miarę jak najbliżej zlotu trakerów w granicach 30 - 40 zeta za osobę (wyżywienie niekoniecznie) dla ok. 8 osób.

 

I jeszcze jedno, mianowicie gdzie się to dokładnie odbywa i czy wybiera się ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja poproszę info nie o noclegi tylko jakieś fajne dróżki co by sobie Misiem pojeździć :twisted: w przyszłą sobotę jadę z rodzinką do Ojcowa na wycieczkę i przy okazji zahaczyłbym o kilka fajnych zakrętów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ojcowie wszystkie zakręty są fajne (uważaj na jeden, który się chowa za skałą i ma ponad 90!).

 

W samym Krakowie polecam odcinek:

 

Klimeckiego->R.Kotlarskie/Grzegórzeckie->R.Mogilskie->Przejazd tunelem->i na 29 listopada - sprawdź sobie na mapie - zrób to w nocy - pięknie tam jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ojcowie wszystkie zakręty są fajne

No to super :twisted: a wszędzie tam można jechać autem po asfaltach? Nie ma żadnych zakazów jak to bywa w Parkach ?

 

A gdzie polecasz iść z rodzinką (małe dziecko w wózku) na spacer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zahaczyłbym o kilka fajnych zakrętów

Drogi w okolicach Swoszowic/Świątnik są godne polecenia ;-)

 

 

A gdzie polecasz iść z rodzinką (małe dziecko w wózku) na spacer?

W Krakowie ? To zależy czy bardziej "parkowo" czy stricte po mieście.

Np spacer Aleją Waszyngtona na Kopiec Kościuszki to fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ojcowie wszystkie zakręty są fajne

No to super :twisted: a wszędzie tam można jechać autem po asfaltach? Nie ma żadnych zakazów jak to bywa w Parkach ?

 

Prawie wszędzie możesz śmigać. Na pewno między Ojcowem a Piaskową Skałą gdzie jest najfajniej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszędzie możesz śmigać. Na pewno między Ojcowem a Piaskową Skałą gdzie jest najfajniej :twisted:

No to extra :cool: A może jakiegoś spota zrobimy? Kilku kolegów wpadnie Evolucjami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszędzie możesz śmigać. Na pewno między Ojcowem a Piaskową Skałą gdzie jest najfajniej :twisted:

No to extra :cool: A może jakiegoś spota zrobimy? Kilku kolegów wpadnie Evolucjami :grin:

 

Nie zapomnij porcelany :wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Kiedy bedziecie dokladnie?

Myślę że ok. 10.00-11.00, chcę tam spędzić kilka godzin wiec możemy się jakoś później umówić, chcę tam sobie pójść na spacer z rodzinką i przejechać się autkiem po okolicy :wink:

 

Nie zapomnij porcelany :wink: :mrgreen:

O, prawie bym zapomniał, dzięki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystalismy tez wczesniej z apartamentow do wynajecia (jest kilka stron internetowych)-ma tez swoj urok i klimat mieszkanie np w starej kamienicy na Kazimierzu

 

Co do takich lokalizacji to tylko życzliwie ostrzegam, że można się nieźle naciąć. :evil:

Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać i o wszystko wypytywać, bo na miejscu może się okazać, że to co na zdjęciach niekoniecznie zgadza się z rzeczywistością. :shock:

Można trafić do niezłej rudery i widok z okna też będzie nie ten. :mad:

 

Tak moja siostra załatwiała "apartament" na Kazimierzu koledze z Włoch.

Nie oglądała "na żywo" i póżniej musiała się wstydzić... :???:

 

Naciągaczy nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W lutym mam w Krakowie szkolenie foto weekendowe na ul. Fiszera 34.

 

Potrzebuję jakiegoś noclegu hotelowego, będę mobilny ale wolałbym gdzieś nie daleko.

Ponadto żonka jedzie ze mną, więc warto żeby miała co robić gdy mnie nie będzie :P

Jakiś basen, sauna spa itp...

 

Na razie znalazłem

Best Western Premier

Krakow Hotel

Ul.Opolska 14a

 

Całkiem nie daleko ale jak możecie coś jeszcze polecić to poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Quality Hotel, Best Western Premier, Express by Holiday Inn (Opolska), Etap (Armii Krajowej).

 

Weż pod uwagę, że Rondo Ofiar Katynia jest remoncie i są KOOOORKKKIIII !!

 

Obok będziesz miał Subaru E. Frey oraz niezłe tanie obiadki w IKEA :wink: Pod Hotelem Conrad chyba pizzeria.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...